Na topie

Far Cry New Dawn vs Far Cry 5 - porównanie lokacji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W Far Cry New Dawn trafimy do świata po katastrofie nuklearnej. Jak bardzo zmieniło się Hope County?

  • Far Cry New Dawn vs Far Cry 5 - porównanie lokacji
A A

Seria Far Cry 5 przyzwyczaiła nas do tego, iż wraz z każdą kolejną odsłoną trafiamy w nowe miejsce. Po niedawnej zapowiedzi Far Cry New Dawn nie jest to już aktualne, przynajmniej w pewnym stopniu.

Ubisoft zdecydował się bowiem zabrać graczy do Hope County, które poznaliśmy przy okazji Far Cry 5. Nie znaczy to jednak, że należy spodziewać się identycznych widoków. Akcja Far Cry New Dawn rozgrywać ma się 17 lat później, po światowej katastrofie nuklearnej.

Jak bardzo zmieniło się Hope County? Odpowiedzi udziela poniższy materiał wideo, na którym porównano lokacje z Far Cry New Dawn i Far Cry 5.


Premiera Far Cry: New Dawn odbędzie się 15 lutego 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube - Cycu1

Odsłon: 4018 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. thoruus
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-12-19 22:33

    Nie podoba mi się taki trend. Zagłosuję portfelem.

    Skomentuj

  2. mutissj
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-12-19 23:27

    CTRL + C
    CTRL + V

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-20 09:44

      Spokojnie kopiuj wklej. Poza tym mam taką zasadę, że jeśli sam gram na 1080p to zawsze odpalam 1440p jeśli tylko jest dostępne. To tak żeby nadrobić kompresje plików przez YT i inne takie i wiecie co? W 1440p wygląda nadal beznadziejnie xd

      Skomentuj

  3. PITUCH3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-19 23:38

    to już wcześniej było , przy FC2
    ps tak się ludzi robi w konika ! i 280 PLN

    Skomentuj

    1. Makkk
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-20 11:02

      A tu niespodzianka, bo jednak 180 zł ;)
      https://store.steampowered.com/app/939960/Far_Cry_New_Dawn/

      Ale fakt, jak na duże, samodzielne DLC to trochę za drogo.

      Skomentuj

  4. Vassago
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-20 00:28

    2:08 do 2:26 Aha, czyli przez potężne bomby atomowe wyparował cały sad i cały asfalt ale dalej stoją cieńkie, drewniane słupy energetyczne/telefoniczne i niektóre są "aż pochylone" z przerwanymi kablami. Taaaa...... O wszędobylskich różowych kwiatkach nie wspominając. Może jestem zbyt przyzwyczajony do świata Fallouta ale to dla mnie nie wygląda jak świat po wojnie nuklearnej.

    Skomentuj

      1. DrMjut
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-12-20 12:11

        A Hiroshima i Nagasaki?

        Skomentuj

      1. Yamaraj6
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-12-20 18:32

        Tak tylko co się stało z tym asfaltem? Ktoś go ukradł?

        Skomentuj

  5. secior1989
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-20 19:04

    No i te samochody co kawałek wkopane w ziemie do polowy no troche smiechłem:D