Gry PlayStation 4

Tak wypiękniały gry Final Fantasy VII i MediEvil

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-05-10

Choć remaki nie budzą tak dużych emocji jak zupełnie nowe gry, tym dwóm zdecydowanie warto się przyglądać. Spójrzcie na nowe zwiastuny Final Fantasy VII Remake oraz MediEvil (2019).

Podczas ostatniego State of Play firma Sony zaprezentowała nowe zwiastuny nadchodzących remake'ów, na które czeka niemałe grono posiadaczy PlayStation 4. Mowa konkretnie o Final Fantasy VII i MediEvil.

Długo przyszło nam czekać na kolejne wiadomości na temat Final Fantasy VII Remake, czyli poważnie odświeżonej gry jRPG wydanej pierwotnie w 1997 roku. 

Final Fantasy VII Remake screen

Otrzymaliśmy konkretnie nowy zwiastun, który pozwala przyjrzeć się modelom postaci, otoczeniu, a także zmodyfikowanemu systemowi walki, który ma być teraz bardziej angażujący. Zobaczcie koniecznie! (I tylko szkoda, że wciąż nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery tego tytułu).

Final Fantasy VII Remake – trailer z fragmentami rozgrywki:

Z kolei przygodowa gra akcji z ożywionym szkieletem w roli głównej – MediEvil – pojawiła się na rynku 21 lat temu. W tym roku (a konkretnie – jak oficjalnie ogłoszono – 25 października) premierę będzie miał jej kompletny remaster, który na najnowszym zwiastunie fabularnym prezentuje się wyśmienicie. 

MediEvil screen

Dzięki temu materiałowi poznajemy zarys historii, jaką przyjdzie nam przeżyć. Poza tym możemy rzucić okiem na fragmenty rzeczywistej rozgrywki, przekonując się, że oprawa wizualna poważnie się zmieniła.

MediEvil (2019) – trailer fabularny gry:

Źródło: Sony, VG247

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Ktoś się nie ucieszy ze względu na zmianę mechaniki walki
    Zaloguj się
  • avatar
    MediEvil jaka to świetna gra ;)