Na topie

Fortnite ma już 7 milionów graczy - niespodzianka?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wygląda na to, że specyficzna oprawa graficzna nie przeszkadza produkcji Epic Games w przyciąganiu kolejnych graczy.

  • Fortnite ma już 7 milionów graczy - niespodzianka?
A A

Ostatnio wiele mówi się o skucesie PlayerUnknown’s Battlegrounds, jego skala zaskoczyła nawet twórców. Być może bardzo podobny scenariusz napisze Fortnite, które w szybkim tempie zjednuje sobie kolejnych sympatyków.

Twórcy pochwalili się, iż można mówić już o ponad 7 milionach graczy. Wynik dotyczy wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. To jedna ważna informacja. Drugiej niestety nie poznaliśmy.

A chodzi o to, jak wspomniane 7 milionów graczy rozkłada się pełną wersję Fortnite oraz darmowy tryb Battle Royale. Pewne jest, że cieszy się on sporym wzięciem, tylko pierwszego dnia sprawdził go milion osób.

Fortnite

Tak czy inaczej, twórcy nie mają powodów do narzekania i nic dziwnego, że obiecują dalsze aktualizacje. Zarówno dla pełnej gry, jak i trybu Battle Royale.

Graliście? Jak wrażenia?

Źródło: Fortnite

Fortnite (PC)

Cena od 145 do 169

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 3458 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. belineaenter
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-08 11:26

    Brawo Konkurencja musi być bo PUBG trąci już myszą :P

    Skomentuj

  2. belineaenter
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-10-08 11:41

    Ktoś nie lubi konkurencji? to może podobają się mikropłatności w PUBG i to w wersji wstępnej! ta gra jest jeszcze nie wydana a już chcą kroić ludzi!

    Skomentuj

    1. miszczu0097
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-08 14:08

      Powiedz mi gościu jakie masz mikropłatności w PUBG xD

      Skomentuj

    2. Dudzio993
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-10-08 16:40

      O jakich mikropłatnościach mówisz ?

      Skomentuj

  3. belineaenter
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-10-08 11:41

    Ktoś nie lubi konkurencji? to może podobają się mikropłatności w PUBG i to w wersji wstępnej! ta gra jest jeszcze nie wydana a już chcą kroić ludzi!

    Skomentuj

  4. belineaenter
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2017-10-08 11:41

    Ktoś nie lubi konkurencji? to może podobają się mikropłatności w PUBG i to w wersji wstępnej! ta gra jest jeszcze nie wydana a już chcą kroić ludzi!

    Skomentuj

  5. Kotowaru
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-10-08 12:43

    Tak tak, 7 milionów- tylko, że kont. Szkoda, że nie podają liczby aktywnych graczy, bo jak wczoraj grałem o różnych porach, to szło nawet i kilka minut czekać na pojedynczą rozgrywkę (do tego w 3 z 7 gier trafił się człowiek o nicku "SellingHacksPM" z boskimi wręcz umiejętnościami strzelania) a w pubg nie ważne kiedy się zapiszesz i do jakiego trybu gry, to mecz mamy natychmiastowo. Pubga nie bronię, bo dupy mi nie urwał, ale też nie lubię takiego przekłamanego sposobu reklamy jak w fortnite.

    Skomentuj

  6. SoulRak3r
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2017-10-08 14:56

    Trochę bezczelni są. Skopiowali pomysł i jeszcze się chwalą a to nie jest ich sukces.
    Jeśli to prawda że tyle osób sięgnęło (choć czytając przedmówcę raczej wydmuszka) to widać jak wielu osobom przeszkadza wysoka cena gry i skopana optymalizacja. Mam znajomych którzy kupili i oddali bo niestety nie dało się grać na dwuletnim laptopie. PUBG ma potencjał na jeszcze więcej graczy.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Mofixil
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-10-08 17:30

      Bo przecież Bluehole Studio i Brendan Greene mają prawa do koncepcji trybu gry na wyłączność, stworzyli go od zera nie bazując na niczym i w ogóle są pionierami rozgrywki online.

      Skomentuj

    2. Q2hvY2hsaWs8
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-10-09 09:53

      Dwuletnim laptopie? Na laptopie się nie gra!

      Skomentuj

      1. Fuzzytru
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-10-10 10:07

        A dlaczego mam nie grać na moim Laptopie I7 HQ +16GB ram i 1060 6GB w FHD śmiga wszystko - czekam na odpowiedź

        Skomentuj

  7. drcocaina
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-10-08 15:04

    Cyt.: "jego skala skoczyła nawet twórców" pewnie autor miał na myśli, że "jego skala zaskoczyła twórców, aż im ciśnienie skoczyło".

    Skomentuj

  8. mutissj
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-10-08 15:51

    bo gra jest darmowa, stąd tyle graczy