Na topie

Forza Horizon 4: Fortune Island - dziś premiera

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

13 grudnia na rynku debiutuje Forza Horizon 4: Fortune Island – sporych rozmiarów dodatek do samochodówki, która zyskała niemałe uznanie wśród graczy z całego świata.

  • Forza Horizon 4: Fortune Island - dziś premiera
A A

Prawie 7,5 gigabajta „waży” Fortune Island – potężny dodatek do (świetnej) gry Forza Horizon 4, który właśnie dziś debiutuje na rynku. Co przygotowano dla pecetowców i konsolowców, którzy zdecydowali się na zakup edycji Ultimate lub zestawu rozszerzeń?

Forza Horizon 4: Fortune Island to przede wszystkim nowa kampania z kolejnymi drogami i bezdrożami do odkrycia. Na graczy czekają „kręte serpentyny na zboczach gór i drogi wiodące grzbietami oceanicznych klifów”, a także 24 osiągnięcia.

Forza Horzion 4: Fortune Island góra

Czwarta część serii Forza Horizon ma wiele atutów, a jednym z najważniejszych jest dynamicznie zmieniająca się pogoda. Dodatek Fortune Island to podkreśla, uzupełniając katalog warunków pogodowych o burze z piorunami. 

Forza Horzion 4: Fortune Island burza

Rozszerzenie wydłuża również listę dostępnych samochodów o dziesięć pozycji. Wśród nowych pojazdów odnajdujemy takie perełki jak Ram Rebel TRX Concept z 2017 roku, BMW M5 z 2018 roku oraz Lamborghini Urus z 2019 roku.

Forza Horzion 4: Fortune Island auta

„Rzuć wyzwanie fortunie w ramach najniebezpieczniejszego dodatku w historii Horizon! Przemierzaj bezdroża, staw czoła burzom z błyskawicami i pokonuj zdradliwe drogi, aby odnaleźć ukryty skarb” – mówią twórcy. To wszystko jest możliwe już od dzisiaj na PC i Xbox One.

Źródło: Microsoft, Xbox

Odsłon: 3855 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!