Na topie

Galaxy Note 9 z baterią 4000 mAh?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Galaxy Note 9 powinien zadebiutować w sierpniu. Pierwsze konkretniejsze doniesienia na jego temat mogą nastrajać optymistycznie.

  • Galaxy Note 9 z baterią 4000 mAh?
A A

Galaxy S9+ i Galaxy S9 radzą sobie na rynku naprawdę doskonale. Producent może w komfortowej sytuacji zajmować się pracami nad Galaxy Note 9, który powinien w najbliższych tygodniach powoli wychodzić z cienia. Pierwsze konkretniejsze doniesienia na jego temat mogą nastrajać optymistycznie.

Niektóre z branżowych źródeł są przekonane, iż Galaxy Note 9 będzie mógł pochwalić się zdecydowanie pojemniejszą baterią niż poprzednik - 4000 mAh [3300 mAh w Galaxy Note 8 - przyp. red.].

Można przypuszczać, że niektórzy cały czas będą wracać tutaj do Galaxy Note 7, który na skutek poważnych problemów z bateriami był dwukrotnie wycofywany ze sklepów. Skoro jednak w Galaxy Note 8 wszystko było już w jak najlepszym porządku należy uznać, że producent wyciągnął wnioski.

Jednocześnie pojawiają się sugestie, iż wraz ze smartfonem do sprzedaży trafi nowa, wydajniejsza ładowarka indukcyjna - EP-N6100. Została ona dostrzeżona w bazie FCC.

Galaxy Note 9 ładowarka

Nieoficjalne informacje dotyczące daty premiery sugerują, że Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już na początku sierpnia.

Źródło: Ice universe

Odsłon: 4283 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. sn00p
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-06-14 12:18

    4000 mAh nie świadczy wcale o żywotności fona. Trzeba poczekać na testy. Wtedy się dowiemy ile czasu pociągnie na pełnym ładowaniu.

    Skomentuj

    1. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-18 16:05

      Mam nadzieję że siła rażenia Note8 będzie conajmniej taka jak Note7 . Przyda się w GTA :)

      Skomentuj

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-06-14 13:14

    Z jednej strony to dobra wiadomość, jedyna wada Note 8 (nie licząc umiejscowienia skanera linii papilarnych) to własnie pojemność baterii. Z drugiej strony samsungowi ostatnim razem za bardzo nie wyszło wciskanie większej baterii w telefon (Note7) :(

    Skomentuj

  3. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-06-14 14:43

    Wolał bym wymienną baterię zamiast większej - w końcu mógł bym wymienić N4 na N9... ale tak to chyba jeszcze nie pora na takie zmiany.

    Skomentuj

    1. taki_jeden
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-06-14 15:41

      Raczej bym się nie spodziewał, że wymienne baterie wrócą.

      Skomentuj

    2. x7nofate3
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-14 20:20

      Sam również wciąż posiadam note 4 I przymierzam upgrade do note 9 o ile będzie na co wymieniać. Wciąż te 6.3cala to za mały ekran dla mnie. Pewnie wybór padnie na nowy mate 10 z 6.9 cala

      Skomentuj

      1. altronix
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-14 21:29

        ja tez note 4 mam i nic mnie jakos innego na rynku nie przekonuje, musze miec microsd i baterie czasem jednak sie wynienia, wiec dziekuje

        Skomentuj

        1. puchatek2
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-06-15 14:08

          też mam n4 i już 3 baterię zajeżdżam i nie wyobrażam sobie bym n9 zanosił co 2 lata do serwisu na rozklejanie i wymianę baterii.

          Skomentuj Historia edycji

  4. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-06-14 22:21

    W tej wielkości smartfonie powinna być bateria co najmniej 10000mAh

    Skomentuj

  5. x7nofate3
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-06-14 23:24

    Ja mam note 4 już 3,5 roku. Baterie wymieniłem już 4 razy. 4 baterie już zajechalem. Ale tel używam praktycznie 24 godz na dobe

    Skomentuj Historia edycji

    1. Smuga
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-06-15 10:16

      Nie każdy ma takiego pie*dolca na punkcie telefonu aby drenować go non stop. Ale nawet jeśli - ja już sobie wolę iść i za te 50 zeta wymienić w jakimś serwisie niż wybrzydzać i spisywać telefon na straty tylko dlatego, że nie pozwala już na ten antyczny zwyczaj własnoręcznej wymiany baterii.

      Skomentuj

      1. luckan
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-15 11:49

        Niby to co piszesz ma sens, tylko że widziałem jak wygląda wyciąganie (wyszarpywanie) takiej baterii z większości nowoczesnych tel.
        Producenci bardzo się starają żeby "niewymienna" była naprawdę niewymienna. Jakby buty kleili takimi klejami to nie musiałbym ich nigdy wymieniać :D

        Zastanawiam się czy tel. po takiej wymianie (nawet w oryginalnym serwisie) to jeszcze aby na pewno pełnowartościowy egzemplarz.

        Skomentuj

      2. puchatek2
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-15 14:09

        wymiana za 50 zł? gdzie? podaj miejsce bo inaczej jesteś zwykłym opowiadaczem bajeczek . a gdzie koszt nowego ogniwa a robocizna, i co po ilu wymianach ponowne sklejenie nie będzie możliwe?

        Skomentuj Historia edycji

      3. ICE1979
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-06-20 16:26

        Ty tak serio piszesz ze:
        "antyczny zwyczaj własnoręcznej wymiany baterii" ?
        Wiekszego debilizmu i glupoty dawno nie slyszalem. Ja wiem ze obecnie jest coraz mniej inteligentnych osob ale to jakas masakra. Moze zacznij edukacje od nowa. Naprawde nie wiem jak bardzo trzeba byc ograniczonym zeby napisac takie cos.