Na topie

Galaxy S9 w wymagającym teście wytrzymałości

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Specyfikacja Galaxy S9 bez wątpienia może się podobać. Czy równie dobrze wypada jego wytrzymałość? Odpowiedź znaleźć można na kanale JerryRigEverything.

 • Galaxy S9 w wymagającym teście wytrzymałości
A A

Nie da się ukryć, że Galaxy S9 to smartfon o świetnej specyfikacji. Pierwsze testy potwierdzają, że jest jednym z najwydajniejszych i najbardziej zaawansowanych modeli na rynku. Niektórzy zadawać mogą sobie jednak pytanie, czy równie imponująco wypada tu jakość wykonania?

Odpowiedź znaleźć można na kanale JerryRigEverything, na którym wszystkie topowe smartfony sprawdzane są właśnie w kontekście wytrzymałości. I nie chodzi tutaj o to, jak znoszą codzienne wyzywania. Prowadzący stawia przed nimi zdecydowanie większe wymagania, nie inaczej było z nowym Galaxy S9.

Dzięki temu zobaczyć możemy między innymi, jak ekran smartfona znosi zarysowania w skali twardości Mohsa. Aluminiowa ramka, obiektyw aparatu i czytnik linii papilarnych zaliczyły spotkanie z nożem, nie zabrakło też próby ognia oraz sprawdzenia, czy smartfon podatny jest na wyginanie.


Źródło: JerryRigEverything

Odsłon: 7836 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. ECRYGIGS
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-03-11 21:23

  Brakuje tu drop testu https://www.youtube.com/watch?v=BPseQfShaWE

  Skomentuj Historia edycji

 2. jaredj
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-12 12:38

  Szczerze to uważam takie testy za mało pomocne. Nikt nie rysuje telefonów gwoździami czy innymi diamentami. Gdyby gość przetestował rzeczy, które w codziennym życiu wchodzą w kontakt fizyczny z telefonem - klucze, jakaś aluminiowa folia z listków od lekarstw, monety, jakieś inne cuda, które kobiety np. noszą w torebkach - to rozumiem. Ale rysiki stalowe czy tytanowe???? Nic mi taki test nie mówi. No ale lans jest - zniszczony S9 to jest coś.

  Skomentuj

 3. sebmania
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-12 12:40

  Ciekawe czy na gwarancje przyjmą.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!