Na topie

Klawiatura hybrydowa z podświetleniem i hubem - Genesis Thor 200 RGB

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Klawiatury

Kategoria: Komputery Peryferia Gry Sprzęt do gier Klawiatury Producenci: Genesis

Genesis Thor 200 RGB to najnowsza „hybryda” tego producenta, która „łączy zalety klawiatury mechanicznej i tradycyjnej”. Co konkretnie ma on na myśli?

  • Klawiatura hybrydowa z podświetleniem i hubem - Genesis Thor 200 RGB
A A

Klawiatura hybrydowa pozwala cieszyć się szybkością reakcji i wytrzymałością na poziomie „mechanika”, a równocześnie cichą pracą, do jakich przyzwyczaiły nas „membranówki”. Można też liczyć na akceptowalną cenę, tak jak w przypadku Thor 200 RGB firmy Genesis.

Genesis Thor 200 RGB to klawiatura dla graczy. Stąd anti-ghosting (19 klawiszy) oraz możliwość zablokowania klawisza Windows i zamiany klawiszy WASD ze strzałkami. Producent zwraca również uwagę na szybkie przełączniki wymagające siły nacisku 60 g i wytrzymujące 20 milionów kliknięć.

Genesis Thor 200 RGB bok

Zgodnie z tym co sugeruje nazwa, nowy model tego producenta oferuje wielokolorowe podświetlenie (z 6 strefami, 9 efektami i opcją dezaktywacji), a dopełnienie całości stanowi HUB umieszczony z tyłu, dający dostęp do dwóch portów USB oraz gniazd audio. 

Genesis Thor 200 RGB tył

Jeśli jesteście zainteresowani, to wiedzcie, że cena klawiatury Genesis Thor 200 RGB, która ma wymiary 448 x 155 x 42 mm i 160-centymetrowy przewód oraz – według zapowiedzi producenta – „łączy zalety klawiatury mechanicznej i tradycyjnej”, wynosi 159 złotych. 

Źródło: Entrymedia, Genesis

Odsłon: 4246 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. Rafs0n
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-09-06 14:48

    Jak dla mnie podejrzane są te klawiatury hybrydowe albo ma się mechanika albo membranówke na plus że ma jakieś przełączniki tylko jeszcze jakie.

    Skomentuj

  2. levusek1992
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-06 14:51

    W końcu coś dla mnie. Moja kobita zabiła by mnie za mechanika.

    Skomentuj

      1. ghoulas
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-07 00:11

        A słyszałeś te "ciche" mechaniki o 1 w nocy w pokoju? Bo ja tak i dalej uważam ze żaden mechanik nie jest cichy.

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-07 20:12

        mechanik to mechanik, zawsze będzie głosny i zależy na czym go masz bo jak jest to blat który lubi przenosić rezonans to podczas pisania w nocy jakbys grał na bębnach.

        Skomentuj

  3. belzebub32
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-06 20:32

    Osobiście miałem jedną klawiaturę "hybrydową". Oczywiście to są moje prywatne odczucia i można się z nimi nie zgodzić, ale przyciski chodziły stanowczo zbyt ciężko... Do tego problem z klawiszami np przy szybkim wciskaniu "A,S,A,S,A,S" "S" potrafiło się zawiesić i musiałem drugi raz wcisnąć. Oddawałem 2 razy klawiaturę na gwarancje i był ten sam problem. Jedyne co w pokazanej klawiaturze mogłoby zachęcić, to usb hub...

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-09-07 11:09

      Mnie zastanawia po co ludziom niby te huby usb w klawiaturach. Jak np. w recenzji Huntsmana wszyscy pisali, że to wada.... Poważnie, mało to macie tych portów usb? Na froncie obudówy przynajmniej 2 (jak nie 4), 2 monitory to kolejne 4 porty usb, nie licząc oczywiście tych z tyłu obudowy. Może mi ktoś wyjaśnić jak jeszcze może komuś ich brakować i w zasadzie do czego? Poważnie ktoś ma potrzebę na 6+ usb dostępnych na szybko z biurka i to jednocześnie?

      Skomentuj

      1. dziks
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-07 14:06

        hub w klawiaturze, to dla mnie duzy plus. Moj monitor nie ma USB, a sam PC stoi gleboko pod biurkiem, wiec dostep niewygodny.

        Skomentuj

  4. Leader86
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-07 13:56

    Hmmm tylko ze na mechanicznej pisze dlatego ze JEST MECHANICZNA, lubie MX Brown i odpowiednik np. u Logitech-a jest DALEKI.

    W tym watpie by bylo cos wiecej niz slaba membrana z zalosnym feelingiem.

    Skomentuj

    1. Yaceek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-07 17:07

      https://youtu.be/bvpIAgfvbcQ?t=235