Na topie

GTA V w wersji PC doczekało się pierwszej łatki

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry komputerowe Tematyka: Grand Theft Auto Producenci: Rockstar

Najważniejsze jest w niej to, iż eliminuje ona błędy, które uniemożliwiały niektórym graczom zabawę.

GTA V gra

AA

Premiera GTA V w wersji PC była gorączkowo wyczekiwana i chociaż producent do swojej pracy bardzo się przyłożył to nie obyło się bez drobnych błędów. W niektórych przypadkach okazywały się one dość kłopotliwe, a więc błyskawicznie wydana została pierwsza łatka do gry.

Najważniejsze jest w niej to, iż eliminuje ona błędy, które uniemożliwiały niektórym graczom zabawę. Chodzi tutaj o nadmierne obciążenie procesora przez Launcher powodujące zawieszenie się komputera czy też wyłączanie się gry w trakcie korzystania z Rockstar Editor. Nie powinna występować już też sytuacja, w której GTA 5 popadało w konflikt z kontami Windows zawierającymi w nazwach znaki specjalne.

To jednak nie wszystko. W trakcie prowadzenia pojazdów i klikania lewym przyciskiem myszki dawało się zauważyć spadki wydajności, ale od teraz ma być to już jedynie wspomnieniem. Poprawiono też kwestię wysyłania materiałów z wspomnianego Rockstar Editor na YouTube.

Poza tym patch wprowadza kilka mniejszych usprawnień. Pełną ich listę znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: eurogamer.net, support.rockstargames

Odsłon: 19417 Skomentuj newsa
Komentarze

71

Udostępnij
  1. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    25    

    Opublikowano: 2015-04-18 18:15

    OOO widzę Rockstar przykłada się i po premierze nooo chwali się a widać po grze że warto było czekać.
    Osobiście czekam na nową serię AMD (czerwiec) jak nic ciekawego nie dadzą to albo Radeon R9 290X albo jakaś NVidia 900 (kwestia cena-wydajność).

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      30    

      Opublikowano: 2015-04-18 18:49

      Cena / wydajność raczej na pewno będzie Radeon. Ge Force są mocniejsze ale i droższe.

      Skomentuj

      1. domi675
        Oceń komentarz:

        29    

        Opublikowano: 2015-04-18 19:22

        Nie rozumiem minusów, gdy kolega wyżej mówi prawdę :)

        Skomentuj

      2. PIRAT_PL
        Oceń komentarz:

        -8    

        Opublikowano: 2015-04-18 22:02

        Ale jak to będzie różnica w postaci 100 zł to jestem w stanie dołożyć bo patrzę na sprzęcik z półeczki do 2500 zł.
        Plus jakiś monitor za 1000 zł chyba Yama 23 lub 25 Cali i GTA V pełną gębą.

        Skomentuj

        1. hink1
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-18 22:28

          ja czekam na gtx980ti, no chyba, ze nowe radki beda lepsze od zwyklej 980

          Skomentuj

          1. PIRAT_PL
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2015-04-19 12:38

            miasteczko do którego jestem podpięty w sieć sama wioska to jakieś 500 osób :)
            Kolega namierzył mnie bezproblemowo przez sieć więc wiem że to nie problem.

            Skomentuj

    2. andrzej-wywial
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-18 20:35

      Hahaha, naprawili błąd z ptakami, które nie nagrywały się w trybie wideo a loadingi dalej są koszmarne i bugi w misjach, spoko.

      Skomentuj

  2. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    -47    

    Opublikowano: 2015-04-18 18:25

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    I co? Miała być uber dopracowana wersja masterów bo "beta testach konsolowych" :D A na dzień dobry dostaliście w pysk 5GB patcha :p

    Skomentuj

    1. legoras
      Oceń komentarz:

      32    

      Opublikowano: 2015-04-18 18:31

      Wyjaśnienie dla chłopców którzy myślą że coś wiedzą, a nic nie wiedzą: 5gb patch był tylko dla osob które zakupiły wersje pudełkową, ponieważ płyty wyły wytłoczone hohoho i jeszcze wiecej miesięcy temu. I ten "patch" był udostępniony przed premierą, w ostatnim dniu preload.

      Skomentuj

      1. Lara-Croft
        Oceń komentarz:

        -27    

        Opublikowano: 2015-04-18 19:18

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        A wytłumaczenie dla dziewczyn? :p

        Skomentuj

        1. Z_KILLER-V987
          Oceń komentarz:

          27    

          Opublikowano: 2015-04-18 19:22

          Prawdopodobnie są za głupie by rozumieć ;)

          Skomentuj

          1. daro46
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-20 16:48

            Prawdopodobnie najlepszy komentarz ever ;)

            Skomentuj

        2. mgkiler
          Oceń komentarz:

          12    

          Opublikowano: 2015-04-18 19:51

          Po pierwsze na konsoli też masz patche, więc nie troluj.

          Po drugie - to chyba dobrze, że się przykładają i cały czas wspierają i poprawiają.

          Po trzecie tyle było gadki, że w GTA 5 na PC by mieć grafikę jak na PS4/X0 trzeba PC za 4000zł, a okazuję się, że wystarczy PC w cenie konsoli:
          http://www.benchmark.pl/aktualnosci/gta-v-na-zintegrowanej-grafice-apu-amd.html

          Po czwarte - które to już twoje konto?
          Coś Cie nie było ostatni miesiąc. Tak długo grałaś w The Order?

          Skomentuj

          1. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -18    

            Opublikowano: 2015-04-18 21:00

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            Po pierwsze - jak wy pisaliście, że wersje konsolowe to bety to nie było trolowanie? Po drugie - jaki komp w cenie konsoli? Konsola która ciągnie GTA V kosztuje 400 zeta jak byś nie wiedział. Po trzecie - grałam bo w przeciwieństwie do ciebie nie musze czekać na dwuletnie konwersje. Buziaczki :)

            Skomentuj

          2. PIRAT_PL
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-04-18 22:11

            Powodzenia z używaną konsolą bo ja bym w życiu nie kupił(używanej elektroniki dziś nie warto kupować a zwłaszcza taką którą planujemy poużywać bo np jako zamiennik np. zepsuł się aktualny sprzęt i czekasz na nową serię od producenta czy nie masz aż tyle kasy).
            Ja jeszcze doliczyłbym Telewizor no chyba że ktoś jest w stanie grać na zwykłym powolnym TV chociaż GTA V ma limit FPS na konsoli tak czy owak więc porządniejszy telewizor chyba przy mocniejszych akcjach jedynie nie zacznie zmulać (taki TV ja wiem 40 cali, IPS, szybkim czasie reakcji matrycy) żeby się grało płynnie nie na klatkach no i dobre nagłośnionko by się zdało jak już gra się w pokoju dziennym czy u siebie w pokoju to nie na słuchaweczkach. To jakby tak policzyć to konsola nawet starej generacji to jest 800-1000 zł telewizor 2000-3000 zł nagłośnienie (dla mnie przy konsoli niezbędne chyba że telewizor ma całkiem dobre ale tu już chyba kłaniają się TV z progu 3000 i nawet z kawałkiem) więc w zasadzie wychodzi na jedno. A w przypadku konsol next gen wystarczy zmienić cenę konsoli na 1600-1800 zł a reszta do własnej kalkulacji.

            Skomentuj

          3. mgkiler
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2015-04-18 22:24

            Po piąte. Czytaj moje zdanie dopóki nie zorientujesz się o jakiej konsoli jest mowa, i kiedy wyszło GTA na tą konsolę:

            "Po trzecie tyle było gadki, że w GTA 5 na PC by mieć grafikę jak na PS4/X0 trzeba PC za 4000zł, a okazuję się, że wystarczy PC w cenie konsoli"


            Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


            Skomentuj

          4. mgkiler
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-04-18 22:28

            Ehh. Ułatwię Ci czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie wniosków, więc napiszę:

            Nikt nie porównuje grafiki X360/PS3 do PC, tylko PS4/X0 do PC.
            A PC za cenę PS4 uciągnie GTA 5 w porównywalnej grafice i ilości FPS.

            Więc mit, że trzeba mieć dużo droższego PC od konsoli by cieszyć się z grafiki na równym poziomie obalone.


            Nie mów mi o X360 bo niektórzy woleli czekać 2 lata i mieć grę, która wygląda dużo lepiej.

            Skomentuj

          5. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -17    

            Opublikowano: 2015-04-18 22:53

            Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

            Wiem o jaką wersje chodzi ale to nie zmienia faktu, że na starej generacji to ta sama gra. Fakt jest faktem. Konsola za cztery stówy ciągnie tą gre. A że pc w cenie porównywalnej z PS4 radzi sobie nieźle - to jest osiągnięcie? Śmiejecie się z konsol ale jaracie się że hula wam konwersja gry pastgenowej. Wiwat.

            Skomentuj

          6. mgkiler
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2015-04-18 23:39

            Udajesz debila czy nim jesteś?


            Jak porównyjemy wydajność to porównujemy PRZY TEJ SAMEJ GRAFICE.
            Ja porównuje PS4/X0 do wersji na PC przy ustawieniach graficznych, które by wyglądały jak na PS4/X0.

            I na tej podstawie obalam teorie jako by potrzeba było grać z taką grafiką jak na konsoli był potrzebny PC za gruby hajs.

            Co tu ma wspólnego wczesna wersja GTA5 na X360/PS3?
            Co mnie ona obchodzi?
            Ja mówie o czym innym.

            Fakt jest faktem - tyle, że ja mówie o czym innym...

            To tak jakbym mówił, że Ziemia jest okrągła, a ty do mnie, że fakt jest faktem, że ryby pływają w wodzie...
            Nosz kurde.

            Masz MEGA problemy z czytaniem.

            Skomentuj

          7. mgkiler
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2015-04-18 23:41

            To, że konsolowcy mogli przejść GTA 5 dwa lata temu, to jest INNY TEMAT - którego ja nie poruszyłem.

            Ja jedno, a Ty drugie...

            Skomentuj

          8. Sharimsejn
            Oceń komentarz:

            7    

            Opublikowano: 2015-04-19 01:37

            Trzeba tu rozważyć bardzo ważne kwestie, które męczą pewnie także innych użytkowników:
            a) Dzieje się ze mną źle bo cieszy mnie dawanie ci minusów;
            b) Kiedy nie daję ci minusów robi się nudno;
            c) Minusy i tak nic nie dadzą twojej osobie ale uświadomi to innych użytkowników Benchmarka jaka to z ciebie tępa dzida; ^^

            Co do twojego postu to z większością większych tytułów na PC wiążą się spore patche. Przykład pierwszy z brzegu. Wiedźmin nie zaczął się od konsol, a czym była edycja rozszerzona 2.0? 10Gb patchem i niczym innym. Gra już wygląda lepiej niż na tych zabawkach dla dzieci(Nie wiem jak nazwać inaczej konsole). Dajmy im jeszcze ze dwa tygodnie, potem wyjdą mody i będzie wyglądać tak jak spięci gracze konsol nie będą mogli nawet marzyć. No i tak jak napisałem w innym temacie o GTA V...dla dużych tytułów warto czekać tyle czasu ;)

            Skomentuj

          9. mgkiler
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-19 10:14

            Może trochę za bardzo się uniosłem, ale po prostu czasem działasz mi na nerwy :)

            Chodzi o to, że ja mówię o jednym a ty o drugim.

            To, że konsolowcy mogli zagrać 2 lata wcześniej w grę, która wyglądała słabiej - ale OK mogli przejść gre - to fakt, którego nikt nie neguje.
            Tyle, że ja nie mówie o tym... Ja mówie o czyms zupełnie innym. O wypowiedziach konsolowców, którzy tak usilnie udowadniali, że by zagrać w gre z konsoli (nie tylko GTA) na PC w TAKIEJ SAMEJ oprawie to potrzeba sprzętu za 4000zł, a konsola jest za 1800zł.
            Co zostało obalone.

            Skomentuj

          10. mgkiler
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-19 14:01

            Czytaj:
            http://www.benchmark.pl/aktualnosci/gta-v-na-zintegrowanej-grafice-apu-amd.html

            A tu masz zestaw:
            http://www.morele.net/inventory/info/rvnIHS/

            A o 200zł w tą czy w tą to nie warto się kłócić.

            Skomentuj

        3. t_student
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2015-04-19 10:29

          W internecie nie ma dziewczyn! ! ! - "Pierwsza zasada internetu" :)

          Skomentuj

      2. Boncorek
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-19 11:34

        Co nie zmienia faktu, że było to trochę denerwujące. Osobiście wybrałem się po pracy do sklepu po GTA 5, potem instalowałem u siebie w domu te 7 płyt po czym okazuje się, że 5 GB muszę ściągać. a Serwery były zapchane i czasami traciło się połączenie. W sumie okazało się, że gra była gotowa do odpalenia o godzinie 23 po kilkugodzinnej instalacji. ehhh

        Skomentuj

    2. kaczorq
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-20 09:02

      do ściągnięcia na steam było 200mb więc stfu!

      Skomentuj

  3. prime27pl
    Oceń komentarz:

    -27    

    Opublikowano: 2015-04-18 18:25

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    A podobno na konsolach była beta... D

    Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        -17    

        Opublikowano: 2015-04-18 19:03

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        To teraz zaczniemy się obrażać jak gimby ?

        Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2015-04-18 19:02

      Sprawa tak że nie ma płaczu .Napisałem przed premiera że na konsolach były patche i na pc będzie to samo , to zaraz minusy i gadania że beta była na konsolach a na pc będzie wszystko git .A co się dzieje ? proponuje mieć jedno zdanie a nie minusowac .Płaczu nie mam bo juz dawno gta 5 mnie znudziło .

      Skomentuj

      1. hasati
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-18 19:21

        Właśnie że masz płacz i nie sap.

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          -5    

          Opublikowano: 2015-04-18 19:29

          o gre :D chyba żartujesz .

          Skomentuj

          1. silvver
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-19 10:16

            Proponuję nauczyć się zasad interpunkcji w pisaniu na komputerze - przed kropkami/przecinkami nie dajemy spacji.

            Skomentuj

          2. prime27pl
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2015-04-19 10:58

            dzięki za rade .

            Skomentuj

    1. Next_Gen_1987
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-04-18 19:06

      Przecież są już stery 15.3 a nawet 15.4 specjalnie zoptymalizowane pod GTA 5..

      Skomentuj

  4. Next_Gen_1987
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2015-04-18 19:01

    Na tam żadnych błędów nie zauważyłem, beta na konsolkach przebiegła pomyślnie ;-P XD

    Skomentuj

  5. gieteiks
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-18 19:23

    Wydajnosć spoko ale gdy wjeżdzacie samochodem na krawężnik to samochód na nim sie pojawia zamiast płynnie wjechać, przez co imersja leci w dół... o dziwo zjazd z krawężnika odbywa się płynnie i prawidłowo.

    Skomentuj

  6. LuckyNumber8
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-18 19:31

    Ja jedyny problem zauważyłem z MSAA. Po załączeniu tej opcji gra aktywuje jakiś filtr na bitmapy (podobny do transparentAA w panelu Nv), tyle tylko, że z fatalnym skutkiem.

    http://postimg.org/image/3zwa7vb25/full/
    http://postimg.org/image/oditpisal/full/

    Nie jest to jednak jakiś wielki problem, bo gra i tak najlepiej wygląda z FXAA plus downsampling 2x (koszt wydajności podobny, a efekt znacznie lepszy)

    http://s11.postimg.org/69qf5ul4h/GTA5_2015_04_16_23_03_04_93.jpg
    http://s11.postimg.org/awwh7m8hd/GTA5_2015_04_18_00_25_59_08.jpg
    http://s11.postimg.org/t4tb8ibn6/GTA5_2015_04_18_00_30_50_22.jpg
    http://s11.postimg.org/nj6w4gay9/GTA5_2015_04_18_00_43_38_87.jpg
    http://s11.postimg.org/z374iqult/GTA5_2015_04_18_00_59_16_86.jpg
    http://s11.postimg.org/tt25rgacx/GTA5_2015_04_17_22_30_16_85.jpg

    Skomentuj

  7. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-18 19:47

    https://www.youtube.com/watch?t=46&v=FcR6D7WqXrI panowie weekend po co się kłócić lepiej pograć i się pośmiać :D

    Skomentuj

  8. mutissj
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2015-04-18 19:53

    A kiedy news o GTA5 w wersji Torrent?

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-04-18 19:58

      Pewnie w poniedziałek bo dzisiaj redaktorzy maja wolne .

      Skomentuj

  9. ifeelveryblah
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2015-04-18 20:03

    Co za patałachy! Tyle razy przekładać premierę gry, by w końcu ją wydać z masą błędów. Dziwię się, że ludzie chcą za to coś płacić.

    Skomentuj

    1. bartekmustach
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-19 02:17

      Niestety przy tak obszernym programie trudno o nieuniknięcie błędów. Bardzo fajnie, że tak szybko je wyłapują :)

      Skomentuj

      1. bartekmustach
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-19 02:20

        Tfu o uniknięcie błędów oczywiście :D

        Skomentuj

  10. -AKATSUKI-
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-18 20:19

    Konsolowe zlamasy tylko zazdroszcza PC a sami dostali pol-produkt hue hue

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2015-04-18 20:53

      idz dziecko spać a nie tylko ludzi obrazasz .

      Skomentuj

      1. mgkiler
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-18 22:37

        Ale częściowo jest to racja.

        Gracze na X360 i PS3 - ok - grali 2 lata wcześniej.

        Ale dopiero graczę PS4 i X0 oraz PC dostali grę, która wygląda tak jak chcieli tego twórcy od początku, ale ograniczenia sprzętowe X360 i PS3 im nie pozwoliły.

        W GTA 5 na PS3/X360 to i tak jest arcydzieło optymalizacji by z tak słabego sprzętu wyciągnąć to co oni zrobili - ale i tak ustępuje to dużo produktowi finalnemu - czyli temu co miało premierę parę dni temu.

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-04-19 10:59

          nie o to chodzi , gość non stop ubliża .

          Skomentuj

  11. RexRX
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-18 21:14

    Czy tylko mój komputer jest upośledzony i przy jednej karcie przeglądarki oraz GTA V wywala mi brak pamięci i wszystko się zawiesza

    Skomentuj

    1. Lara-Croft
      Oceń komentarz:

      -15    

      Opublikowano: 2015-04-18 22:06

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Nie tylko twój. Każdy. W końcu komp to sprzęt biurowy. Dedykowaną maszynką do gier jest konsola :) plujcie się ;)

      Skomentuj

      1. mgkiler
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2015-04-18 22:30

        No taaa, a dedykowana maszynka do obróbki zdjęć, muzyki, filmów, modelowania 3D, programowania, itp, ORAZ robienia twoich gier na konsole (czyli programowania) to co niby jest?
        ...

        Skomentuj

        1. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          -7    

          Opublikowano: 2015-04-18 22:57

          Nie pomyślałeś, że konsole sie kupuje do gier? Aha. Z samym PC nie zrobisz żadnej gry na konsole.

          Skomentuj

          1. mgkiler
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2015-04-18 23:43

            Ale PC również można kupić do grania w gry, które:
            -są tylko na PC
            -które są na wszystkich platformach

            A jeśli liczba gier exów na konsole które mnie interesują nie jest większa niż 3 to nie pomyślałaś, że wtedy nie opłaca mi się kupować konsoli dla 3 gier?

            I to jeszcze 2 exy na X0 i 1 ex na PS4....

            Skomentuj

      2. mgkiler
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2015-04-18 22:32

        OK. Zepsuje Ci życie.

        Dedykowany automat do gier budujesz dziś z 3 rzeczy:

        1. http://allegro.pl/mame-arcade-kompletny-zestaw-diy-i5241865891.html

        2. Obudowa

        3. W środku siedzi PC

        Skomentuj

        1. Lara-Croft
          Oceń komentarz:

          -9    

          Opublikowano: 2015-04-18 22:55

          MAME to jedyny powód dla którego mam PC :)

          Skomentuj

          1. mgkiler
            Oceń komentarz:

            5    

            Opublikowano: 2015-04-19 10:12

            Dalej kłopoty ze zrozumieniem.

            Napisałem, że taki automat "dedykowany" (co sama napisałaś, że np konsola to sprzęt dedykowany do gier) to zwykły PC opakowany w obudowe + przyciski, gąłka itp.
            To był przykład.

            Bierzesz zwykły PC - opakowujesz go - i nagle robi sie "automat dedykowany do gier".
            Rozumiesz?

            Tak samo konsole PS4/X0 - to są zwykłe PC w innej obudowie.

            Nic magicznego tam nie ma. Czy chcesz, czy nie to również grasz na PC - w innym wydaniu.

            Nie ma czegoś takiego jak coś dedykowane do gier, wszystko jest to samo.
            Takie coś było w 1994 roku gdy wychodziło PS1 i miało rzeczywiście GPU wyspacjalizowane do renderingu grafiki 3D - czego nie miały PC - wtedy to rzeczywiście konsole miały coś, czego nie miało PC - i można było powiedzieć, że to sprzęt dedykowany.

            Skomentuj

          2. mgkiler
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2015-04-19 10:17

            Jeżeli na konsoli w tą samą gre co na PC gramy w 900p 30fps, high detail, a na moim PC w 1200p, 30-60fps, ultra detale, no to sorry, ale to który sprzęt byłby bardziej dedykowany do gier?

            Pada mogę podpiąć pod PC, TV też.

            Zrozum, że nie ma czegoś takiego jak sprzęt dedykowany do gier, bo PC jest dedykowany do wszystkiego. Dlatego PC wygrał wojne komputerów w latach 80. Bo miał otwartą architekturę, każdy mógł do niego robić części i każdy mógł składać taki komputer jakie ma potrzeby.
            Czy to biuro, czy obróbka muzyki, czy grafiki, czy gry.

            Skomentuj

          3. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2015-04-19 12:09

            Jasne. Już widze jak na kompie za 1400 zeta odpalasz Mortal Kombat X w 1080 i masz stałe 60 klatek.

            Skomentuj

          4. silvver
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2015-04-19 13:21

            Coś słaby ten twoj troll, MK X sam z siebie nie trzyma 60fps :D Przy animacjach (np na początku walki) masz 30fps, a podczas samej walki 60fps.

            Skomentuj

          5. mgkiler
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2015-04-19 14:05

            Czytaj:
            http://www.benchmark.pl/aktualnosci/gta-v-na-zintegrowanej-grafice-apu-amd.html

            A tu masz zestaw:
            http://www.morele.net/inventory/info/rvnIHS/

            Skomentuj

          6. Viperus
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2015-04-20 10:15

            na intelu hd 4600 też działa w FULL HD
            https://youtu.be/fouX9FwzlKM

            Skomentuj

      3. daro46
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-20 16:58

        Bardzo chcialbym zobaczy Cie na LANie z ta "dedykowana myszka" ... W co Wy tam gracie? Fifa, Pro Evo? Cos jeszcze?

        Nie wiem. Nie znam sie. Moze mnie oswiecisz ? Jest jakis duzy turniej w cokolwiek ? ;/

        Skomentuj

        1. paladyn
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-04-20 22:35

          Jest turniej zbierania minusów na benchmarku :D

          Skomentuj

  12. killerek132
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-18 22:13

    Jak to jest, bo wszędzie są inne wyniki wydajności. Niech ktoś napisze czy da rade grać na very high/ultra, na GTX 970 i 4790K, czy trzeba trochę zejść z ustawieniami ?

    Skomentuj

    1. Michur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-19 00:22

      Wszystko pojdzie na ultra. Ja gram na 4670 i 970 (nic nie krecone) i na max ladnie chodzie 40-60fps jedyne wieksze spadki zanotowalem na wzgórzach gdzie jest duzo roslinnosci nawet do 28 fps ale to narazie jedyne takie miejsce. Ty masz mocnieszego procka wiec napewno bedzie wiekszy fps.

      Skomentuj

    2. mikipl21
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-04-19 16:27

      Podobno na 970 są w gta v straszne dropy fps..

      Skomentuj

  13. darmonus
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-04-19 00:05

    Jak redakcja pozwoli to możecie zobaczyć jak uruchomiłem GTA 5 na tablecie - REWELACJA

    https://www.youtube.com/watch?v=Q7dSjO0KZE8

    Skomentuj

      1. darmonus
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2015-04-19 13:56

        Sprawdź sobie parametry mojego tabletu i wtedy się przekonasz że to możliwe :)

        Skomentuj

  14. grzadkar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-21 18:02

    Żeby GTA V chodziło bez przycinek proponuje ustawić wysoki priorytet gry.Mi to bardzo poprawiło płynność,gdzie wcześniej komputer spełniał wysokie wygania ale podczas jazdy autem po mieści były ściny co mnie wk....ło. Ta zmiana to poprawiła i teraz wszystko śmiga jak należy.PS gra wymiata

    Skomentuj

  15. solasoft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-23 02:09

    Gra chodzi przepieknie.
    Dawno nie widzialem gry ktora zrobila na mnie wrazenie.
    Niestety za jakosc sie placi jezeli chcecie zobaczyc jak ta gra wyglada wymagane 4 gb ramu na karcie.
    Aby uzyskac 60-70 klatek na ultra wymagana wydajnosc TYTANA SLI lub TYTANA X

    Skomentuj

  16. solasoft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-23 02:10

    Dodam ze testowalem na 1920x1200
    Pozdrawiam wszystkich.