Na topie

GTA V - zostań rekinem gangsterki

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Konkursy

Kategoria: Gry Gry komputerowe Konkursy Tematyka: Grand Theft Auto Producenci: Rockstar

Zaprezentuj swój napad w GTA V i zgarnij ciekawe nagrody

GTA V - turniej

AA

Grand Theft Auto V na PC właśnie stało się faktem. Takie wydarzenie wymaga specjalnej oprawy i… porządnej niespodzianki. Tyle czekania powinno się jakoś wynagrodzić. A że nie wiemy jeszcze czy Rockstar nie ukrył czegoś w swojej ostatnie odsłonie dotąd konsolowego hitu postanowiliśmy sami coś dla Was zorganizować.

Jak zapewne już wiecie twórcy gry przygotowali 5 rozbudowanych, emocjonujących napadów do rozegrania w kooperacji. Szybki przegląd tych mocno rozbudowanych akcji znajdziecie na przygotowanej przez nas mapie. Wiedząc jaką popularnością cieszą się te misje na konsolach niniejszym chcielibyśmy zaproponować Wam niecodzienną zabawę – turniej na najlepszy film z napadu w GTA Online w wydaniu PC.

Zasady

Wyjaśniamy, że nie chodzi o nagranie całego rozegranego przez Was napadu - co byłoby trudne zważywszy na fakt, ile takie akcje potrafią trwać. Proponujemy zaprezentowanie najlepszych ich momentów, montując wybrane fragmenty w ciekawy film.

Ocenę prac zostawiamy zarejestrowanym czytelnikom benchmark, którzy dysponując pulą wirtualnych dolarów będą mogli przyznać swoim faworytom określone sumy. Film, który „zarobi” najwięcej zostanie okrzyknięty zwycięzcą. Oczywiście dla najlepszych przewidzieliśmy również nagrody niespodzianki. Jakie - dowiecie się już wkrótce.

GTA V - ranking napadów - turniej

Wiedząc jak różne bywa podejście niektórych użytkowników do naszych konkursów zastrzegamy sobie prawo przeglądania wszystkich zgłoszonych filmów przed ich publikacją na stronie. Te z nich, które spełniają podstawowe kryterium – dotyczą faktycznie napadów z GTA Online i nie są obraźliwe trafią do zakładki Akcje PRO, gdzie będziecie mogli je oceniać.

Materiały niecenzuralne, przesadnie brutalne, niezwiązane z tematem bądź po prostu śmieszne… nie, wcale nie zamierzamy ich usuwać. Zamiast tego pojawią się zakładce Psychopaci albo Śmiechu warte, gdzie nie będzie co prawda możliwości głosowania wirtualnymi dolarami, ale każdy będzie mógł je „polubić”. Czujcie się więc ostrzeżeni.

I pamiętajcie, że wszyscy chętni do udziału w zabawie muszą posiadać konto w serwisie benchmark.pl. Termin zgłaszania filmów mija w dniu 15 maja 2015 roku.

Powodzenia!

Grand Theft Auto V (PC)

Cena od 169 do 179.99

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 18124 Skomentuj newsa
Komentarze

44

Udostępnij
  1. Nodi9899
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2015-04-14 11:52

    Forever alone... :(

    Skomentuj

  2. Lonnger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:17

    Niech mi GTA tylko przyjdzie xD

    Skomentuj

    1. KYK__
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-19 18:56

      Niech mi GTA tylko pójdzie xD

      Skomentuj

  3. Lonnger
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:17

    Niech mi GTA tylko przyjdzie xD

    Skomentuj

  4. almon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:18

    Niech mi GTA tylko przyjdzie xD

    Skomentuj

  5. krzychuk
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:26

    Niech mi GTA tylko się zainstaluje :D

    Skomentuj

  6. Flynn
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:29

    Niech mi GTA tylko stanieje xD

    Skomentuj

    1. komefserwis
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2015-04-14 13:18

      Niech mi GTA stanieje na steam :P

      Skomentuj

  7. Freaky777
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:43

    Niech mi GTA tylko się zaktualizuje :D

    Skomentuj

    1. piotr1104
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-04-14 20:56

      rockstar wku*wia mnie już, kupiłem grę, przez aktualizacje prędkości niemal kosmicznej jeszcze nie zagrałem, nawet po wydaniu od razu nie można zagrać, nie licząc przesuwania premiery -.-

      Skomentuj

  8. madxmas
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2015-04-14 12:48

    Niech mi GTA tylko skidrow

    Skomentuj

    1. piotrektomaszek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 17:22

      a ja mam wesje płytową

      Skomentuj

    2. BariGT
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 18:13

      Poważnie ludzie tego nie przewidzieli? Parę milionów userów będzie próbowało przewalić 60giga jednocześnie - to niespodzianka. Bo na pomysl ściągnięcia z torrenta i wpisania klucza wpadło niewielu. Wersja plytowa jest tańsza albo kosztuje tyle samo.

      Skomentuj

  9. 17kamil175
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 13:12

    Niech wreszcie skończą spamować ;)

    Skomentuj

  10. Lonnger
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-04-14 13:19

    Ej no:P Przez błąd wysłało mi komentarz dwukrotnie, a tu już przedrzeźniają :P

    Skomentuj

    1. Lonnger
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2015-04-14 13:43

      Też Cie lubimy:)

      Skomentuj

  11. Maks1410
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 13:38

    GTA V wersji na PC Digital to porażka nie dość że gra ściągała się dwa dni to ściągnęła się z uszkodzonymi danymi i muszę ją pobierać od nowa Rockstar Games ja was............?

    Skomentuj

    1. grzech7
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-14 16:36

      I to jest ten wielki plus dla Steam. Gre ściągnąłem 5 dni temu wczoraj juz grałem z ok. 5 godzin, gierka super, optymalizacja super, wszystko na bardzo wysokich ustawieniach w 3440x1440 60-72Fps ogranicza mnie tylko vram 6giga na 2x780.( w tej grze vram sie sumuje:):):) no i mocny procek się przydaje 6core!

      Skomentuj

      1. johniee1
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-14 17:30

        glupi jestes czy udajesz? Vram w SLI sie nie sumuje. Wiec masz tylko 3gb pamieci ogolnie.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2015-04-14 19:05

          chodzi mu o to ze w GTA vram faktycznie pokazywany jest jako zsumowany, ale nie kazdy ma swiadomosc tego ze ten zsumowany ram posiada podwojnie załadowane tekstury dla kazdego GPU.
          W menu gry masz wtedy 2x wiecej ramu ale realnie jest tez 2 razy wiecej zajetego ramu tymi samymi teksturami.

          Skomentuj

          1. grzech7
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-14 20:01

            Może to i prawda, tylko jak z tym do konca jest to sam nie wiem. Gdy 3 giga na 1080p jest wymagane (opcje na wysokie) a ja gram 3K na super wysokich i to bez przycinek! Ktos może wie? Może ty johnee1 wiesz lepiej co? jeszcze jedno współdzielenie vram jest możliwe i to sama invidia to potwierdziła, dx12 ma to wspierać, a więc poczytaj i nie rób z siebie głupa!

            Skomentuj

  12. apuk666
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 13:57

    Gra jest na siedmiu płytach... Mając bluray czuję się trochę zniesmaczony, ale co tam. Pamiętam jak żonglowałem przy choćby ut2004.

    Skomentuj

      1. zakuman
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-23 01:08

        to zazdroszcze bo ja kupilem i ciagle mam crashe... niewiem juz co mam z tym zrobic. i7 4770k +770GTX 2gb+ 8gbRAM win8.1pro.

        Skomentuj

    1. ModeratorChodziWRurkach
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 14:11

      Niech gimbaza czeka ;)

      Skomentuj

  13. headhunterzz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 14:13

    Przy aktualizacji GTA wywaliło mi Blue Screena ;D

    Skomentuj

  14. Maxdamage
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 14:23

    Śmieszne, brutalne i wulgarne filmiki nie mają nawet szans na wzięcie udziału w konkursie? W konkursie dotyczącej gry której esencją jest humor, wulgarność i brutalność?

    Niezły mózg wymyślił tą zasadę.

    Zresztą komu się będzie chciało pałować z oglądaniem i ocenianiem filmików, które jak od początku wiadomo, będą nieśmieszne i "grzeczne"?

    Skomentuj

    1. Maciej Piotrowski
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-04-16 18:22

      W turnieju chodzi o pokazanie fajnych akcji, oczywiście że nie obejdzie się bez brutalności, jak to przy napadach. W tej zasadzie chodziło raczej o przesadną przemoc i filmy zupełnie nie związane z tematem. Nawet nie wiesz co niektórzy zgłaszają na konkursy:)

      Skomentuj

  15. wryl666
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 15:46

    rano doszło do mnie gta 5 nagrywało się coś koło godziny z tych 7 płyt a teraz ściąga 5gb z internetu. Serwer ledwo zipie średnia prędkość 50-100kbs a czasem zrywa połączenie nosz kuhwa

    Skomentuj

  16. wryl666
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 16:32

    teraz w ogóle się nie ściąga, problem połączenia z serwerem ma ktoś taki problem jeszcze?

    Skomentuj

  17. Abydos
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2015-04-14 16:51

    Swoją kopię GTA V zamówiłem w X-KOM 21 stycznia. Dziś o godzinie 12 do mnie zadzwonili i powiedzieli że będą ją mieć najwcześniej za tydzień.

    Skomentuj

      1. Abydos
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-14 17:51

        Co chcesz przez to powiedzieć?

        Skomentuj

  18. karol30
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 19:36

    też mam zerwane połączenie od pół h i nic nie idzie... masakra jakaś

    Skomentuj

  19. prime27pl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-04-14 19:45

    Tak mysle że róznica względem ps4 jest nie warta dopłacania do pc .

    Skomentuj

  20. cosby
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 21:05

    Panowie, jeśli ktoś ma problemy z pobieraniem tych zaległych 5GB to polecam zapodać następujące DNS:

    208.76.50.50
    208.76.50.51

    Po zmianie u mnie nagle idzie jak należy - 3mb/s

    Skomentuj

    1. Sova30
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 21:32

      Nie ma takiej jednostki mb/s!
      Jest:
      Mb/s
      MB/s
      ale nie ma mb/s, co to niby być "minibity" na sekundę? Ile to jest?

      Skomentuj

    2. karol30
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-04-14 21:39

      a jak to zrobić jak zapodać ten DNS ??

      Skomentuj

      1. Sova30
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-04-14 21:42

        Przecież to jest jakiś troll. Serwery R są zapchane i żadne zmienianie DNS nie pomoże!

        Skomentuj

        1. cosby
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2015-04-14 21:53

          Sam jesteś troll a gdybyś cokolwiek wiedział o ruchu w sieci nie kompromitowałbyś się tutaj.

          A czepianie się wielkości liter gdy każdy wie o co chodzi to kolejne gimbusowe cwaniactwo które nie ma co pisać to pisze od rzeczy...

          Skomentuj

          1. Maxdamage
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-04-15 11:59

            Po pierwsze: to ty się ośmieszasz od razu wyskakując z agresją

            Po drugie DNS robi trochę więcej niż tłumaczenie domen na IP, ale w efekcie końcowym zmieniłeś DNS swojego dostawcy internetowego na jakiś openDNS.

            Wiec na linii ty-rockstar nie zmieniłeś nic.

            Skomentuj

  21. karol30
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-04-14 21:44

    ok już wiem, ale różnicy nie widać w pobieraniu