Na topie

Telewizory Smart TV Hyundai 285 z wbudowanym tunerem DVB-T od 800 zł

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Telewizory

Kategoria: Telewizory Tunery TV Tematyka: DVB-T Producenci: Hyundai

W ofercie firmy Hyundai Electronics pojawiła się nowa seria telewizorów LED z funkcjonalnością Smart TV – 285.

Hyundai 285 TV wygląd

AA

W ofercie firmy Hyundai Electronics pojawiła się nowa seria telewizorów LED z funkcjonalnością Smart TV – 285.

Telewizory Hyundai Electronics serii 285 zostały wyposażone w ekrany LED o przekątnych od 22 do 50 cali. Wszystkie modele charakteryzują się funkcjonalnością Smart TV i zostały wyposażone w dwa tunery – DVB-T do odbioru sygnału naziemnej telewizji cyfrowej oraz DVB-C do odbioru telewizji kablowej.

Telewizory zostały również wyposażone w funkcje Timeshift i Record Ready, umożliwiające przewijanie oraz nagrywanie programów na podłączony za pośrednictwem portu USB dysk twardy. Urządzenia mają także port Ethernet, umożliwiający podłączenie ich do sieci. W sprzedaży dostępny jest także specjalny adapter WiFi, pozwalający na łączność bezprzewodową.

Specyfikacja Hyundai 285:

  • Przekątna ekranu: 22-50”
  • Technologia wyświetlania: LED
  • Rozdzielczość: 1366x768 – 1920x1080 px
  • Częstotliwość odświeżania: 50 Hz
  • Czas reakcji: 5 ms
  • Kontrast dynamiczny: 100 000:1
  • Jasność: 300 – 350 cd/m2
  • Tunery: DVB-T, DVB-C
  • Złącza: USB, HDMI, Scart AV, kompozytowe AV, Ethernet, VGA, Jack 3,5 mm

Seria 285 oficjalnie zadebiutowała już na polskim rynku. Ceny telewizorów rozpoczynają się od 799 złotych.

Źródło: Digison Polska, Hyundai Electronics

Odsłon: 18453 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij
  1. Hello
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2013-07-11 13:39

    Jak nie ma DVB-T2 to NIE KUPOWAĆ!
    Przypominam już są testy i z PKiN już nadaje MUX w DVB-T2
    Stare RV bez DVB-T2 nie są w stanie odbierać.
    Za kilka lat nowe MUXy będą stawiane w DVB-T2 i znowu będzie wymiana wszystkiego w domach!

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-07-11 13:45

      O ile mi wiadomo to 4 lipca testy się zakońzyły, bo było "niewielkie zainteresowanie producentów i importerów". DVB-T w obecnej formie poużywamy jeszcze sporo czasu.

      Skomentuj

      1. Hello
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2013-07-11 13:58

        Parę lat max, jak się zacznie wdrażanie MUX5 i 6 to się zacznie.
        Włożą tam wersje HD i będzie trzeba użyć T2 by to pomieścić.

        Tym bardziej że na DVB-T teraz wszystko niemal w SD (tylko 1 i 2ka w cienkim 720p? "HD") A jak zejdą do MUX3 to zostanie tylko jeden kanał w "HD" (pewnie 1ka)

        A 4k TV trzeba będzie jakoś sprzedać więc wtedy się sprzedawcy obudzą...
        Nasi zachodni sąsiedzi już wdrażają T2
        USA też najprawdopodobniej przejdzie(użyje) na DVB-T2

        Lepiej już przyszłościowo kupować jak się ma możliwość.

        Skomentuj

        1. szramabdg
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-07-11 14:52

          Jak zacznie się wdrażanie tego T2 to wtedy dopiero będzie się opłacało kupić. Po co teraz przepłacać za pierdołę, która w naszym kraju wejdzie pewnie za 3-5 lat ? Nie wciskaj ludziom ciemnoty, bo brzmisz jak akwizytorzy z kablówek, którzy sami nie wiedzą o czym mówią.

          Skomentuj

        2. The Dreamlord
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-07-11 15:41

          Nie 720p tylko 1080i. Co jest chyba nawet gorsze.

          Skomentuj

          1. Hello
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-07-11 16:31

            A tak 1080i
            http://satkurier.pl/news/75611/tvp1-hd-i-tvp2-hd-w-mux-1-rozwiazania-problemow.html

            "Po co teraz przepłacać za pierdołę"
            - Wybieraj telewizor z DVB-T2 - nie będę podawał modeli ale firma na S. (a nawet obie) ma całkiem sporo w wyższej i co nieco w średniej półce przykładowo.
            To że tanie trupy nas zalewają bez DVB-T2 jest tylko zasługą milczenia serwisów informacyjnych.
            Jak się zapasy skończą to się dopiero zaczną informacje sponsorowane....

            Skomentuj

        3. gboor
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-07-11 21:43

          To że jakieś T2 wkrótce wejdzie to są swobodne fantazje. Kto niby miałby w to inwestować i w jakim celu - żeby wkurzyć miliony ludzi którzy dopiero co specjalnie sobie kupili nowe telewizory zmuszając ich do kolejnego zakupu? Fakt że coś jest technicznie możliwe nie oznacza jeszcze że ma sens komercyjny.

          Skomentuj

    2. osama1000
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-07-11 17:45

      Żaden z producentów nie myśli przyszłościowo o swoich produktach. Teraz wciskają telewizory z dvb-t, a jak wejdzie dvb-t2 to mają kolejną okazję do wciskania swoich bubli. Po co robić przyszłościowe produkty, skoro można trzy razy zarobić na tym samym?

      Skomentuj

    3. abukiewicz
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-07-11 20:14

      jak dla mnie to w dzisiejszych czasach się nie kupuje elektroniki na więcej niż 2 - 4 lata. Głównie dla tego, iż gwarancje są zwykle tak wyliczone, że ten sprzęt rzadko pociągnie dłużej. Chyba, że ktoś włącza tylko okazjonalnie na godzinkę dwie dziennie to wtedy jest szansa ze taki sprzęt posłuży przez kilka lat

      Skomentuj

  2. nonameforever
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2013-07-11 15:44

    Zgadzam się z szramabdg. Ja wymieniam telewizor średnio co 2,5- 3 lata. Zanim wejdzie pewnie będę miał już dwa inne!!

    Skomentuj

    1. hideo
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2013-07-11 16:52

      :O nowe samochody też tak często zmieniasz?

      Skomentuj

  3. hideo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-07-11 16:51

    Hyundai i monitory echh kiedyś dawno temu far far away... miałem monitor Hyundai i działa do dziś ale jakość obrazu zawsze była na nim fatalna w porównaniu do markowej konkurencji (wówczas markowe były np. na kineskopach Sony Trinitron monity CTX, Sony, IBM, czy też NEC na Mitsubishi), nigdy więcej Hyundaia :P

    Skomentuj

    1. playground
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-07-13 00:03

      Zero serwisu gwarancyjnego - szczegolnie w UK - odradzam.

      Skomentuj

  4. Slavko94
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-07-11 23:28

    Mam z kablówki i na kilku letnim telewizorze działa mi bez problemu ;D

    Skomentuj

  5. Franki1980
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-07-12 21:05

    Za mało osób korzysta z małych TV i myślę, że powinny być podane ceny standardowych wielkości, myślę tu o 32" czy 40", choć mam 42" i chciałbym większy :}

    Skomentuj

    1. Franki1980
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-07-12 21:06

      Właśnie oglądam "Szeregowca Ryana" i mimo kanału HD nadają wersję SD, więc dopóki telewizje nie przejdą zupełnie na DVB-T w HD to wszelkie nowinki techniczne w tym względzie są do pominięcia.

      Skomentuj

  6. Fiona
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-07-13 07:34

    800 zł za 22 cale firmy krzak ???
    Bo ma dekoder który się może przyda 5 lat po tym jak tv wyląduje na elektronicznym śmietniku....

    Litości.....................