Na topie

Kilka ujęć z mroźnego Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Akcja The Frozen Wilds rozgrywać będzie się na niedostępnych dotychczas terenach skutych lodem i przykrytych grubą warstwą śniegu.

 • Kilka ujęć z mroźnego Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds
A A

Wiele osób zalicza Horizon Zero Dawn do najlepszych gier na PlayStation 4. Wszyscy dobrze bawiący się przy tym tytule zapewne skuszą się na rozszerzenie The Frozen Wilds, o którym Sony właśnie przypomniało.

Akcja The Frozen Wilds rozgrywać będzie się na niedostępnych dotychczas terenach skutych lodem i przykrytych grubą warstwą śniegu. Na podziwianie widoków nie będzie jednak wiele czasu, ponieważ przed bohaterką kolejna zagadka do rozwiązania. W drodze do celu uporać trzeba będzie się z nowymi rodzajami przeciwników.

I właśnie to w dużym skrócie przedstawia opublikowany teraz zwiastun. Jak łatwo zauważyć, interesujących oponentów nie zabraknie.


Premierę The Frozen Wilds zaplanowano na 7 listopada. Dodatek można będzie kupić oddzielnie, ale być może niektórych bardziej zainteresuje zapowiedziany ostatnio pakiet Horizon Zero Dawn: Complete Edition.

Warto też rzucić okiem na nowy zwiastun Monster Hunter World. Okazuje się, że sięgający po wersję na PlayStation 4 będą mieli okazję pokierować Aloy, czyli bohaterką Horizon Zero Dawn.


Źródło: PlayStation

Odsłon: 3201 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-30 22:22

  prezentue się zacnie

  Skomentuj

  1. kitamo
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-10-30 23:37

   tez tak mowile mna poczatku poki nie zagrałem. Fajny pomysł, inaczej byłby to farcry primal

   Skomentuj

  2. pablo11
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-10-31 01:26

   Też tak mówiłem, zanim nie obejrzałem tego na yt.
   Wydawało mi się, że to kolejny dziwny pomysł jakiegoś Twórcy. Ale mimo wszystko miło się to ogląda. Fabuła mega, trochę pod nagrywki na YT.
   To, że to gra na max 100h wiem, ale ja się bardziej obawiam, że The Frozen Wilds będzie zrobione trochę na siłe, jak to było w przypadku, Uncharted 4 i dodatku do niego. Ja rozumiem, że cała historia została opowiedziana, ale mimo wszystko ta nowa bardzo odbiegała jakością od tej podstawowej.
   Osobiście nie kupię, głównie ze względu na brak PS4, oglądał na yt będę, bo jedna z ciekawszych gierek była,
   Co do oglądania tego typu gierek na yt, to powiem szczerze w przypadku Uncharted 4 fabuła była tak liniowa, że drętwy gameplay który jej towarzyszył lepiej bło oglądac na yt :D

   Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!