Gry PlayStation 4

Kilka ujęć z mroźnego Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-10-30

Akcja The Frozen Wilds rozgrywać będzie się na niedostępnych dotychczas terenach skutych lodem i przykrytych grubą warstwą śniegu.

Wiele osób zalicza Horizon Zero Dawn do najlepszych gier na PlayStation 4. Wszyscy dobrze bawiący się przy tym tytule zapewne skuszą się na rozszerzenie The Frozen Wilds, o którym Sony właśnie przypomniało.

Akcja The Frozen Wilds rozgrywać będzie się na niedostępnych dotychczas terenach skutych lodem i przykrytych grubą warstwą śniegu. Na podziwianie widoków nie będzie jednak wiele czasu, ponieważ przed bohaterką kolejna zagadka do rozwiązania. W drodze do celu uporać trzeba będzie się z nowymi rodzajami przeciwników.

I właśnie to w dużym skrócie przedstawia opublikowany teraz zwiastun. Jak łatwo zauważyć, interesujących oponentów nie zabraknie.


Premierę The Frozen Wilds zaplanowano na 7 listopada. Dodatek można będzie kupić oddzielnie, ale być może niektórych bardziej zainteresuje zapowiedziany ostatnio pakiet Horizon Zero Dawn: Complete Edition.

Warto też rzucić okiem na nowy zwiastun Monster Hunter World. Okazuje się, że sięgający po wersję na PlayStation 4 będą mieli okazję pokierować Aloy, czyli bohaterką Horizon Zero Dawn.


Źródło: PlayStation

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Całkiem całkiem ale te roboty ...nie dla mnie
  Zaloguj się
 • avatar
  Sztywne i tyle.. Ale czego sie spodziewac po PS4 jak nie liniowej gry i niskim poziome graficznym bo konsola za slaba..
 • avatar
  prezentue się zacnie
 • avatar
  Horizon to taki Crysis na PS4 czyli piekna gra ale zero replay value dobre na 100h potem nuda