Na topie

Kingston zapowiada nową serię kart flash

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Pamięć flash

Kategoria: Mobile Foto Akcesoria Pamięć flash Tematyka: karty pamięci Producenci: Kingston

Producent przygotował modele Canvas Select, Canvas Go! oraz Canvas React. Zróżnicowanie oferty sprawiać ma, iż każdy znajdzie propozycję dla siebie.

 • Kingston zapowiada nową serię kart flash
A A

Firma Kingston poszerza ofertę o nową serię kart pamięci - Canvas. W jej składzie znajdą się trzy warianty kart. Sprawdźcie, czego się po nich spodziewać.

Modele Canvas Select mają być idealne do zapisywania filmów w HD i zdjęć w wysokich rozdzielczościach, wykonywanych zarówno aparatami fotograficznymi, jak i smartfonami. Nastawiać należy się na karty SD do 128 GB oraz karty microSD do 256 GB i prędkości do 80MB/s (odczyt) oraz 10MB/s (zapis).

Canvas Go! to z kolei propozycje dla filmowców, karty pozwalają na zapisywanie przygód rejestrowanych w rozdzielczości 1080p, a nawet w 4K, na lustrzankach, dronach czy dynamicznych kamerach. W tym przypadku przygotowane zostały karty SD do 512 GB oraz karty microSD do 128 GB.  Prędkości sięgać mają 90MB/s podczas odczytu i 45MB/s przy zapisie.

Canvas React to natomiast karty SD o pojemności do 256 GB oraz karty microSD o pojemności do 128 GB. Tutaj prędkości wypadać mają najlepiej - nawet do 100 MB/s (odczyt) i 80MB/s (zapis).

„Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć nowe i ulepszone rozwiązania w dziedzinach przechowywania danych, które będą odpowiadały zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Karty Flash Canvas są wytrzymałe, mają duże pojemności i gwarantują szybkie transfery danych, aby zawsze pozwolić uchwycić ważne wspomnienia.” - Valentina Vitolo, EMEA Flash Business Manager w Kingston

Wszystkie karty posiadają dożywotnią gwarancję oraz darmowe wsparcie techniczne. Większą dawkę informacji, w tym dokładne specyfikacje, znaleźć można na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Kingston

Odsłon: 4307 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. sebmania
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-03-13 22:54

  Kiedyś jak się miało kartę 128MB to było coś

  Skomentuj

  1. krishna22
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2018-03-14 09:18

   Kiedyś to było.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!