Na topie

W Knack 2 najlepiej będzie grać z kimś

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Tryb kooperacji w grze Knack 2 zapowiada się naprawdę dobrze. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy wyciągnęli wnioski ze swoich błędów.

 • W Knack 2 najlepiej będzie grać z kimś
A A

Może i nie zdobył rewelacyjnych ocen, ale między innymi wśród tzw. niedzielnych graczy Knack – bo o nim mowa – cieszył i cieszy się pozytywnym przyjęciem. Tytuł japońskiej ekipy Sony już za kilka tygodni doczeka się kontynuacji, w którą – jak pokazuje nowy materiał – najlepiej będzie grać z kimś.

Knack 2 ma być pod każdym względem lepszy od pierwowzoru, a jednocześnie zachowywać klimat i inne jego mocne strony. Ponownie zostaniemy przeniesieni do świata z przyszłości, który jako robot będziemy eksplorować, przy okazji rozwiązując zagadki i walcząc z różnorakimi przeciwnikami.

Wiele poziomów, nietypowa mechanika (na czele ze zmiennokształtnością protagonisty), dynamiczny system walki z ponad 20 ruchami oraz liczne zagadki logiczne – to, zdaniem twórców, najważniejsze cechy tej produkcji.

W Knack 2 będzie można grać w pojedynkę, ale zabawa w trybie kooperacji dla dwóch osób wydaje się bardziej emocjonująca. Nie ma to bowiem jak współpraca z kumplem, siostrą, bratem czy kto tam jeszcze będzie chętny na odrobinę zabawy. 

Temu, jak Knack 2 prezentuje się, gdy grają dwie osoby, możemy przyjrzeć się na nowym, przeszło 20-minutowym filmie (jest też komentarz, ale niewielu z nas raczej zdoła go zrozumieć):

Europejska premiera gry Knack 2 została zaplanowana na 6 września. Tytuł ten zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4 (i PS4 Pro, na której ruszy w rozdzielczości 4K).

Źródło: DualShockers

Odsłon: 1960 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. vide cui fidas
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-31 16:49

  Ja ich rozumieć doskonale haaaaj:)

  Skomentuj

 2. vide cui fidas
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-31 16:50

  A tak na serio to jest gra na ps4? Matko i córko...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!