Na topie

Kolejny zwiastun F1 2018 - do premiery pozostało tylko kilka dni

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Studio Codemasters obiecuje najlepszą i najbardziej rozbudowaną odsłonę serii. Ostatni zwiastun ma na celu wprowadzenie graczy w klimat F1 2018.

  • Kolejny zwiastun F1 2018 - do premiery pozostało tylko kilka dni
A A

W ostatnich tygodniach dość często publikowane są materiały promujące F1 2018. Za kilka dni taki stan rzeczy ulegnie zmianie, ale tylko z tego względu, że gra trafi już w ręce graczy.

Studio Codemasters obiecuje najlepszą i najbardziej rozbudowaną odsłonę serii. Nowości objawiać będą się w kilku aspektach, jednym z ważniejszych celów było sprawienie, aby gracze lepiej wczuli się w klimat królowej sportów motorowych. Zadbano w związku z tym między innymi o bardziej dopracowaną oprawę wizualną i rozbudowany tryb kariery, w którym pojawią się nie tylko zmagania na torach, ale też towarzysząca im otoczka (współpraca z mechanikami, konferencje prasowe).

Oczywiście wszystko oparte na licencji F1. Na wymienionych elementach skupia się ostatni zwiastun, który przypomina też dacie premiery gry. Ta odbędzie się już 24 sierpnia. Dodajmy, że F1 2018 trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: F1® Games From Codemasters

Odsłon: 2561 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. Wojtek50008
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-18 19:42

    Jakie sa wymagania sprzetowe? Sa znane ?

    Skomentuj

    1. KeyCode
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-18 19:57

      Bez obaw.
      Tu nawet GTX 970 poleci na High mieszane z Ultra.
      Wątpie aby RTX 2080Ti było jak rekomendowane :)

      Skomentuj Historia edycji

  2. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-08-18 19:47

    To chyba trailer z PS4 bo grafika wyglada jak z poprzedniej epoki.

    Skomentuj

    1. KeyCode
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-08-18 20:01

      Formula taka jest
      Mam F1 2015 i F1 2017
      Nie wiem czemu, ale jak dla mnie 2015 graficznie jest fajniejsze niż 2017
      https://www.youtube.com/watch?v=scuPPBW3OTg

      Skomentuj

    2. r_e_s_e_t
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-08-18 23:11

      Grafika jak na telefon i to taki niezbyt najnowszy.

      Skomentuj

  3. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-18 21:43

    Jak ja tęsknie za wyścigami F1 w latach 1994-95, to były czasy, V12 Ferrari 412 :D jak się tego miło słuchało, a teraz ??? nuuuuuda ;]

    Skomentuj

  4. lasq09
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-18 22:10

    Szkoda że twórcy gry skupili się bardziej na dodatkach do kariery niż na samym modelu jazdy. Gra niestety jest słabiutka pod tym względem a właściciele F1 razem z Codemaster starają się uczynić ją idealnym odwzorowaniem F1. Seria staje się jak FIFA co roku zmiana skladów i jakieś drobne poprawki.

    Skomentuj

  5. lasq09
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-18 22:10

    Szkoda że twórcy gry skupili się bardziej na dodatkach do kariery niż na samym modelu jazdy. Gra niestety jest słabiutka pod tym względem a właściciele F1 razem z Codemaster starają się uczynić ją idealnym odwzorowaniem F1. Seria staje się jak FIFA co roku zmiana skladów i jakieś drobne poprawki.

    Skomentuj

  6. adijedi
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-19 11:48

    na multi są straszne lagi, jadę po prawej stronie i gość przede mnną nagle zmienia w ułamku sekundy pozycję bolidu i kilka metrów dalej, napisałem do codemasters o tym problemie, to odpisali, że :

    F1 2018 features many improvements over F1 2017, including multiplayer.

    Zobaczymy... po pierwszych recenzjach

    Skomentuj

  7. Michał 06
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-19 15:43

    A co to za pałąki teraz mają kierowcy nad głowami ?
    przezorność > ryzyko