Karty graficzne

Nvidia zapowiada konferencję na CES 2019 - producent szykuje nowe karty GeForce?

opublikowano przez Paweł Maziarz w dniu 2018-12-28

W zapowiedziach wydarzenia nie ujawniono żadnych szczegółów, ale w kuluarach mówi się o prezentacji kolejnych kart graficznych GeForce z generacji Turing.

Targi CES 2019 zbliżają się coraz większymi krokami, a kolejni producenci uchylają rąbka tajemnicy o swoich planach na imprezę. Wśród zapowiedzianych wydarzeń znalazła się konferencja Nvidii.

Konferencja „zielonych” rozpocznie się 6 stycznia o godzinie 20:00 (u nas będzie to już 7 stycznia o godzinie 5:00 nad ranem). Wydarzenie poprowadzi nie kto inny, jak sam Jensen Huang – CEO Nvidii.

Producent póki co nie chce ujawniać szczegółów na temat prezentowanych nowości. Możemy jednak podejrzewać, że to właśnie na konferencji zostaną zapowiedziane nowe karty graficzne dla komputerów stacjonarnych i laptopów (w tym model GeForce RTX 2060).

Konferencja powinna być transmitowana na żywo w mediach społecznościowych, ale producent jeszcze nie zdradził informacji na ten temat (aczkolwiek fanów z Polski zapewne bardziej zainteresuje zapis wydarzenia).

Źródło: Nvidia, inf. własna

marketplace

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Co tu dużo pisać modele RTX2080 i RTX2080TI są po prostu za drogie i nie dają super wydajności względem poprzedniej generacji a jedynie ciekawostkę jaką jest RayTracing który na obecne czasy jest potrzebny jak piąte koło u wozu to i sprzedaż leży.
  Teraz zieloni zapewne będą chcieli wypuścić nowe modele kart na które będzie stać większość populacji graczy a nie tylko garstki entuzjastów bo na takim rynku się zarabia.
  Nauczka się przydaje nawet największym firmom.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wstanę rano to poczytam, nie nastawiam budzika na 5. xD
 • avatar
  Ledwo co radę daje 2080 w RT a oni chcą ludzi mamić żę 2060 nada się do RT no ładnie.
  Zaloguj się
 • avatar
  https://www.youtube.com/watch?v=4u0NRgMyzEM

  Everything just Works.
  Zaloguj się
 • avatar
  Może od początku powinni wprowadzić karty 2080...2060 na maxa dopakowane shadery ropy czy co tam jeszcze, produkcja chipu tańsza niż taki rozbudowany jak teraz, a oprócz tego wydać kartę do tych ich obliczeń, klient sam zdecydowałby czy jest mu to potrzebne czy też nie. Zważywszy na to że nowe konsole nie będą miały RT, ile wyjzdzie gier rocznie z obsługą 2,3 może 4.

 • avatar
  Jest jeszcze rtx2070 kupilem go za 530$ wiec nie jakos super tanio ale mozna przezyc. Nie kazdy potrzebuje 2080ti
 • avatar
  Postęp jest potrzebny, nowa 2060 może będzie dobrym średniej wydajności wyborem, wszystko zależy od ceny końcowej. Kibicuję konkurencji :P