Kontrolery do gier

Kontrolery Xbox One w nowych szatach

opublikowano przez w dniu 2016-03-21

Czarny to nuda? Sprawdźcie zatem dwie nowe Edycje Specjalne xboksowego kontrolera z metalicznym malowaniem.

Xbox One kontroler ES

Kontroler bezprzewodowy Xbox One to zdecydowanie jedna z najwygodniejszych konstrukcji jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Jeśli przymierzacie się właśnie do zakupu tego pada, być może warto będzie poczekać do 25 kwietnia – w tym dniu wystartuje bowiem sprzedaż jego nowych Edycji Specjalnych.

Przygotowane przez Microsoft Edycje Specjalne kontrolera Xbox One będą się cechowały niestandardowym, metalicznym malowaniem z cieniowaniem – od niebieskiego do czarnego w Dusk Shadow oraz od miedzianego do czarnego w Copper Shadow. 

Warto też przypomnieć, że kontroler bezprzewodowy Xbox One oferuje spusty impulsowe z systemem wibracji, bardziej ergonomiczne drążki i „krzyżyk” oraz wejście słuchawkowe mini jack 3,5 mm. Zasięg wynosi 9 metrów, a do jednej konsoli można podłączyć nawet 8 takich akcesoriów.

Niedawno mieliśmy okazję testować kontroler Xbox Elite dla wybrednych i jest naprawdę świetny. Jeśli jednak nie potrzebujecie tak zaawansowanego pada (za – bagatela – sześć stów), to ta propozycja – wyceniona na 279 złotych – może was zainteresować.

Jak to wygląda? Ano tak:

Źródło: Microsoft, Xbox

marketplace

Komentarze

11
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ahh te kochane naciąganie konsumentów na wydanie pieniędzy na tak naprawdę na nic... zanim wziąć się za sprzęt który jest w środku to bawią się w jakieś kolorowanki.
  Zaloguj się
 • avatar
  Jako user Windowsa od dwóch dekad powiem tak..
  Gardze i nie lubię Microsoftu jak baby co się rozpycha ale te pady ładne im wyszły.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wow, pomalowali pady na inny kolor i nazwali - "Edycja Specjalna" hahahah, a tak w ogóle to po co w padzie złącze 3,5mm?
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Xbox One Controller | Karambit StatTrak Phase 2. Jedyne kilkaset euro na Steamie. Couldn't resist xD
 • avatar
  biorąc pod uwagę jak często korzystam z pada na PC (mam tego od x360) 300 stówki jak dla mnie to trochę dużo.
  Przyznaj jest ładny i jak zobaczyłem ten niebieski to złapałem za portfel, ale na szczęście nauczyłem się w życiu dzielić rzecz na te potrzebne i potrzebniejsze.... dlatego wstrzymam się z zakupem i postaram się wysępić go na urodziny, które mam w maju xD