Na topie

Layers of Fear 2 na nowym, klimatycznym zwiastunie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: polskie gry przygodowa Survival horror Zwiastuny gier Producenci: Bloober Team

Firma Gun Media opublikowała nowy zwiastun gry Layers of Fear 2 – drugiej odsłony serii horrorów o szalonych ludziach sztuki.

  • Layers of Fear 2 na nowym, klimatycznym zwiastunie
A A

Zespół Bloober Team z Krakowa raz jeszcze chce nas postraszyć. Przed końcem tego roku na rynku zadebiutować ma jego gra Layers of Fear 2, która dopiero co doczekała się kolejnego zwiastuna. To materiał, który skutecznie podgrzewa atmosferę wokół tego tytułu.

Pierwsze Layers of Fear było niepokojącym horrorem o obłąkanym malarzu. Druga część tej serii ma być również klaustrofobiczna i surrealistyczna, a także ponownie opowiadać o człowieku sztuki, ale tym razem z branży filmowej. 

Bohaterem jest aktor, który chce spełnić swoje marzenie o występie w filmie wielkiego mistrza. Miejscem akcji zaś – statek wycieczkowy, którym zdecydowanie nie chcielibyście płynąć na wakacje, a na pokładzie którego realizowany jest cały ten projekt.

Twórcy obiecują ciekawą fabułę i wciągającą rozgrywkę, a także niezwykły, przytłaczający klimat. Zdecydowanie pozwala w to wierzyć świeżutki zwiastun zatytułowany „Time Waits for No One” (którego narratorem jest sam Tony Todd):

Źródło: GamingBolt, Gun Media

Odsłon: 7739 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!