Mobile

Microsoft Edge w wersji mobilnej z pobieraniem plików w tle, ale...

opublikowano przez w dniu 2015-06-22

Windows 10 przyniesie sporo zmian także właścicielom smartfonów i tabletów. NA niektóre trzeba będzie jednak poczekać.

Microsoft Edge w wersji mobilnej

Windows 10 przyniesie sporo zmian także właścicielom smartfonów i tabletów. Jedną z nich będzie nowa przeglądarka internetowa - Microsoft Edge, która sprawować ma się jeszcze lepiej niż i tak wysoko oceniany mobilny Internet Explorer. Pojawiają się już jednak pewne wątpliwości.

Microsoft zapowiedział, iż Microsoft Edge w wersji mobilnej zaoferuje pobieranie plików w tle. Bez wątpienia może przydać się to wielu osobom, ale problemem będzie fakt, że funkcja ta pojawi się z opóźnieniem. Co gorsza, nie wiadomo jak dużym.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Microsoft nie zdąży dopracować przeglądarki Edge na premierę Windows 10. Niestety dokładnie tak samo będzie w przypadku mobilnej odsłony systemu i omawianej przeglądarki.

Dlaczego tutaj może dziwić to jeszcze bardziej? Na komputerach Windows 10 zadebiutuje bowiem już w przyszłym miesiącu, podczas gdy na smartfonach i tabletach nowy system dostępny będzie najwcześniej na przełomie września i października. Wydawało się zatem, że dodatkowy czas wystarczy na dopracowanie wszystkiego do pożądanego stanu.

Źródło: phonearena, neowin

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dobrze, że będzie jakaś alternatywa dla explorera, im większy wybór tym lepiej. Szkoda tylko, że Edge jest też od MS ;/ Mam nadzieje, że będzie lepiej pracowała w trybie komputerowym, bo obecnie explorer to jakaś kpina. Potrafi 10 razy pod rząd wywalić do pulpitu po wejściu na YT. Dobrze, że Opera takich cyrków nie robi chociaż, ech
    Zaloguj się
    -2
  • avatar
    a na co to komu na telefonie? ważne żeby na PC wszystko działało sprawnie i szybciej niż chrome i będzie bomba!