Na topie

Might & Magic: Heroes VI: pobierz patch do gry (download)

Autor:
Czarny Iwan

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Producenci: Ubisoft

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po wczorajszej premierze Heroes VI a już dostępny jest gorący patch ver. 1.1. Właściwie łatka pojawiła się już w kilka godzin po premierze. Czyżby szósta odsłona kultowej serii była aż tak zabugowana?

AA

Łatka dodaje cenne przedmioty dla Altar of Wishes, dodatkowe cztery mapy dla trybu multiplayer, optymalizuje użycie pamięci, poprawia błędy SI jak np. obronę miast, zwiększa balans bohaterów i gry. Patch waży ponad 500 MB. Link do pobrania zamieszczamy poniżej.

Heroes VI patch

Cóż, tak błyskawiczne wypuszczenie sporego patcha może budzić pewne obawy co do optymalizacji Heroes VI. Zobaczymy co będzie dalej...

Najwierniejsi fani mogą sobie tymczasem poprawić humor zakupując w UbiShop figurkę Archanioła Michała, jedną z najbardziej charakterystycznych postaci ze świata Might & Magic. Seria jest limitowana, dostępnych jest jedynie 500 ręcznie malowanych aniołków w cenie 990 zł za sztukę. Poniżej filmik obrazujący to drogie cudo. 


Więcej o Heroes VI:

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 14396 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij
  1. Paweł Maziarz
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-14 11:31

    Ale pudło wytrzasnęli... pierw myślałem, że to obudowa do komputera ;)

    "Seria jest limitowana, dostępnych jest jedynie 500 ręcznie malowanych aniołków w cenie 990 zł za sztukę." - to jest aniołek??? ;O

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2011-10-14 11:43

      A nie jest? ;D Na choinkę jak znalazł ;D

      Skomentuj

  2. matys46
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-10-14 11:48

    Do Wieśka mogli się o podobną postarać

    Skomentuj

    1. xfire25
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2011-10-14 12:15

      taa. nasi nie żydzi - za 5 dyszek by puszczali

      Skomentuj

  3. mgkiler
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-14 12:10

    Patch w dniu premiery to dobra strategia.

    Dzieki temu gra moze wyjsc szybciej. Gra sie tloczy, pudelka, instrukcje sie drukuja, a programisci w tym czasie ostatnie poprawki koncza by na dzien premiery byl patch.

    Inaczej to trzeba by o kolejne 2 miesiace premiere przesunac.

    Tak samo bylo z Wiedzmin 1 i 2 czy Starcraft 2

    Skomentuj

    1. mgkiler
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-14 12:12

      A tylko o ile pamietam w Starcrafcie 2 pierwszy patch mial numer 1.0. I sciagal sie w dniu premiery.
      To co bylo orginalnie na plycie nie mialo zadnego numeru wersji.

      Data wypalenia plyty to byl koniec maja, a premiera koniec lipca.

      I bardzo dobrze. Jestem za.

      Skomentuj

      1. Fiona
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-10-14 12:31

        A ja nie, to lekceważenie klienta jest.
        Płacisz i masz prawo oczekiwać pełnowartościowego towaru.
        Porządny producent przesunąłby datę premiery o miesiąc , dwa.

        Skomentuj

        1. mgkiler
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2011-10-14 13:09

          Ale czy na tym cokolwiek tracisz?

          W dniu premiery sciaga sie patch automatycznie

          Skomentuj

          1. Fiona
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-14 16:37

            To może kupisz samochód, koła przyślemy pocztą po zakupie auta, spoko w pełni automatycznie.

            Skomentuj

          2. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-14 16:59

            Jezeli mam czekac na samochod 2 miesiace krocej, a kola dotra poczta w dniu zakupu, do tego mechanik mi je sam grzecznie zalozy w cenie auta to czemu nie.
            To dobry interes.

            Skomentuj

          3. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-14 20:43

            Czytaj ze zrozumieniem. Napisalem ze gdybym mial dostac samochod wczesniej. Co to ma wspolnego z jego starzeniem jezeli w obu przypadkach dostaje samochod dopiero co z fabryki?

            Skomentuj

          4. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-15 10:01

            A czy ja gdziekolwiek pisalem o grudniu?
            To moze byc lipiec i maj. Jesli juz podawalem miesiace to lipiec i maj.
            Jakies wnioski wyciagasz o ktorych wogole nie pisalem

            Skomentuj

          5. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-15 10:04

            Po za tym ja pisalem o czyms odwrotnym. To ja dostaje wczesniej o 2 miesiace wczesniej i juz nim jezdze, a twoje auto stoi w salonie jeszcze 2 miesiace a jezdzisz autobusem. Tak sie ma moj przyklad do wydawania i patchowania gier.
            No to chyba lepszy interes miec wczesniej auto i juz nim jezdzic. I nigdzie nie pisalem ze te 2 miesiace to musi byc grudzien/styczen/luty.

            Skomentuj

          6. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-15 14:18

            O braku kol napisala Fiona.

            Czytaj dokladnie...

            Mowa byla o tym ze kupujesz gre a w dniu premiery dociaga sie patch i jako analogia, kupujesz samochod i w ten sam dzien jeszcze kola dostajesz. Jakie 2 miesiace?
            Matko...
            2 miesiace to wczesniej samochod dostajesz. Pomysl o analogi do gier.
            Dzieki temu ze patch jest robiony podczas gdy gra jest tloczona otrzymujemy produkt wczesniej. A zanim sie wytloczy to akurat w dniu premiery bedzie patch.

            Czytaj ze zrozumieniem...

            Skomentuj

          7. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-15 14:21

            Innymi slowy dzieki temu ze patch wychodzi w dniu premiery to masz produkt juz 2 miesiace wczesniej i sie mozesz nim juz cieszyc po sciagnieciu patcha w dniu premiery zamiast czekac jeszcze 2 miechy.
            Dla mnie to super rozwiazanie.

            Skomentuj

          8. Fiona
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-14 19:30

            mgkiler

            Wiesz ja wolę wyjechać pełnosprawnym samochodem z salonu, ale jak ktoś lubi inaczej ;P

            Skomentuj

          9. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-14 22:55

            Zaklada Ci kola i masz pelnosprawny.

            W dniu premiery sciaga Ci sie patch i gra jest "pelna sprawna" a nie beta.

            Nie rozumiem gdzie masz problem

            Skomentuj

          10. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2011-10-14 20:44

            A kto dzis nie ma internetu.

            Dawno juz nie widzialem gry ktora dziala bez internetu.

            Wszystkie gry w jakie gralem ostatnie 2 lata wymagaja polaczenia z netem, a patche sciagaja same.

            Skomentuj

  4. nicksoft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-14 12:17

    Wiedźmin ze skrzydłami ^^

    Skomentuj

  5. Fiona
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-14 12:28

    to z patchem mamy już pełną wersję beta ?
    czy nadal to późna alfa ?
    kiedyś takie cuda jak mi babcia mówiła to na odpustach sprzedawali, ale dużo taniej - to a propo tego czegoś....

    Skomentuj

    1. Czarny Iwan
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-14 14:59

      Ale strugane z drewna a nie z super duper żywicy ;)

      Skomentuj

      1. cura666
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-10-14 19:54

        Jeszcze byly grzyby ze styropianu

        Skomentuj

  6. nobi992
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-14 14:39

    Błąd!

    Archaniołowie mają 3 pary skrzydeł.

    Skomentuj

    1. Maciej Lewczuk
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2011-10-14 15:38

      To może ten ma 3cią parę schowaną w plecaku ;D

      Skomentuj

      1. cura666
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2011-10-14 19:57

        Albo dadza w patchu ;-)

        Skomentuj

  7. Fiona
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2011-10-14 16:38

    3 pary ma wersja Gold kolekcjonerska za 1599 zł.
    I to już jest wersja dla wybranych z wybranych.
    Oki już nie kopię leżącego - to nie sportowe ;P

    Skomentuj

  8. ^RaxJoris^
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2011-10-14 19:23

    te patche nie moga wazyc 100mb tylko az pnad 500 .. neta mam dobrego ale przesada czekac te 20 minut az tyle ;/