Na topie

E500 MAGNETIC - pierwsza nawigacja NAVITEL z uchwytem magnetycznym

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Rejestratory samochodowe

Kategoria: Mobile Nawigacja GPS

NAVITEL E500 MAGNETIC to nawigacja GPS wyposażona w 5-calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800x480 pikseli, a także uchwyt magnetyczny, który zapewniać ma użytkownikom duży komfort korzystania z urządzenia.

 • E500 MAGNETIC - pierwsza nawigacja NAVITEL z uchwytem magnetycznym
A A

Nawigacja GPS bezsprzecznie przydaje się osobom często podróżującym, zwłaszcza po nowych dla siebie trasach. Szukających tego typu urządzenia być może zainteresuje najnowsza propozycja z logo NAVITEL.

Już wkrótce w sprzedaży wyląduje NAVITEL E500 MAGNETIC. To nawigacja GPS wyposażona w 5-calowy dotykowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 800x480 pikseli, a także procesor Cortex-A7 o częstotliwości taktowania 800 MHz i system operacyjny Windows CE 6.0. Jednocześnie jest to pierwsza nawigacja NAVITEL z uchwytem magnetycznym, który zapewniać ma użytkownikom duży komfort korzystania z urządzenia.

„Wprowadzenie modelu E500 MAGNETIC to rozpoczęcie nowej kategorii urządzeń PND w naszej ofercie, dzięki której ożywimy jeszcze bardziej rynek nawigacji w Europie. Zastosowanie uchwytu magnetycznego zwiększa wygodę kierowców korzystających z rozwiązań nawigacyjnych. Stabilna konstrukcja i prosty sposób demontażu urządzenia sprawią, że każda planowana podróż będzie przyjemnością. Dla firmy NAVITEL komfort użytkownika jest najważniejszy. Warto pamiętać, że klienci nie ponoszą żadnych opłat za aktualizację naszych map przez długie lata.” - Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE

NAVITEL E500 MAGNETIC

NAVITEL E500 MAGNETIC uchwyt

Omawiana nawigacja to również mapy 47 krajów europejskich działające offline z dożywotnią, darmową aktualizacją (do czterech razy w roku). Wśród dodatkowych funkcji znalazło się miejsce dla asystenta pasa ruchu, wyboru tras, transmitera FM, bazy fotoradarów oraz punktów użyteczności publicznej.

NAVITEL E500 MAGNETIC trafi do sprzedaży w drugiej połowie lutego. Cena urządzenia wynosić będzie 349 złotych. W zestawie znajdzie się, prócz nawigacji, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12 V, kabel mini-USB, dedykowany pokrowiec, rysik, karta gwarancyjna i instrukcja obsługi.

Źródło: NAVITEL

Odsłon: 3748 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Rejestratory samochodowe w marketplace

  1. Diuran
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-02-09 15:18

   Napisz przynajmniej dla czego, bo ja szukam nawigacji dla mamy wiec takie coś myślę ze zdało by egzamin. Tłumaczyć na smartfonie co i jak ma robić , zawsze się gubiła ale nigdy na dedykowanych nawigacjach.

   Lub po prostu poleć dobra nawigacje która nie ma problemów z sygnałem jest w miarę szybka i zapewnia aktualizacje na dłuższy czas.

   Skomentuj

   1. bonio89
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-09 16:03

    Mogę Ci sprzedać mojego modecoma MX 2 HD.

    BTW mamie zainstaluj google now i naucz komendy "ok google nawigacja [adres]"

    Skomentuj

   2. venom32
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-02-09 16:56

    Diuran, akurat Navitela nie polecałbym nikomu. Oferują dożywotnią aktualizację, która w praktyce wygląda tak, że moja navi nie widzi ronda oddanego do użytku w mojej miejscowości kilka lat temu, ponadto sektory mapy są źle spasowane, miałem takie akcje, że lektor kazał mi skręcać na prostej drodze, bo na mapie droga nagle była wyświetlana pół metra obok. Dodatkowo lektor to porażka.

    Skomentuj

    1. Diuran
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-02-09 23:25

     Dziękuje za odpowiedz i napisanie dlaczego nie warto brać nawigacji od tej firmy.

     Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!