Na topie

Pierwsze Ni no Kuni może trafić na pecety, a drugie wygląda tak

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Gra Ni no Kuni: Wrath of the White Witch do tej pory była zarezerwowana dla konsolowców, ale to może się prędzej lub później zmienić.

 • Pierwsze Ni no Kuni może trafić na pecety, a drugie wygląda tak
A A

Na początku przyszłego roku na rynku pojawi się gra Ni no Kuni II: Revenant Kingdom w wersji na PC i PlayStation 4. Gracze komputerowi nie mieli jednak okazji zagrać w jej poprzedniczkę obdarzoną podtytułem Wrath of the White Witch. Być może będzie szansa, by to nadrobić.

Gra Ni no Kuni: Wrath of the White Witch jest uznawana za jedną z najlepszych przedstawicielek gatunku jRPG ostatniej dekady. Przekonać się o tym, dlaczego, mieli do tej pory możliwość wyłącznie gracze konsolowi, ale to może się wkrótce zmienić. Żywić taką nadzieję pozwala wypowiedź prezesa odpowiedzialnej za ten tytuł ekipy Level-5, że na razie zainteresowani pecetową wersją „jedynki” powinni „czekać na oficjalne ogłoszenia”. 

Oczywiście jest to odpowiedź wymijająca, ale z drugiej strony ekipa Level-5 nie dementuje jednoznacznie istnienia (lub planów stworzenia) pecetowej wersji Ni no Kuni: Wrath of the White Witch.

Skoncentrujmy się jednak na tym, co wiemy. Jeszcze przed rozpoczęciem targów Gamescom 2017 firma Bandai Namco zaserwowała nam zwiastun przedstawiający bohaterów gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Już na miejscu natomiast producenci pozwolili rzucić okiem na samą rozgrywkę. Jeśli chcecie skorzystać z tego zaproszenia, to możecie obejrzeć materiał poniżej:

Źródło: PC Gamer, IGN

Odsłon: 3363 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
  1. silvver
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-08-23 17:34

   Skoro wszedłeś na news i napisałeś komentarz to coś Cię to obchodzi.

   Skomentuj

 1. Eternal1
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-23 14:12

  Fajnie widzieć na PC-tach tytuły serie i niegdyś zarezerwowane dla japońskich konsol.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!