Na topie

Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do starożytnej Grecji?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Tematyka: Assassin's Creed gra akcji przygodowa Producenci: Ubisoft

Wedle najnowszych doniesień, nowy Assassin’s Creed zadebiutuje jesienią przyszłego roku. Informacje dotyczące miejsca akcji brzmią ciekawie, ale nie są szczególnie zaskakujące.

 • Nowy Assassin’s Creed zabierze nas do starożytnej Grecji?
A A

Przedstawiciele studia Ubisoft już od pewnego czasu sugerują, iż nie będą śpieszyć się z kolejną odsłoną serii Assassin's Creed. W tym przypadku może oznaczać to jednak premierę najpóźniej pod koniec przyszłego roku, co potwierdzają najnowsze przecieki.

Powołujący się na swoje zaufane źródła, Liam Robertson z portalu comicbook twierdzi, iż kolejny Assassin’s Creed zadebiutuje jesienią 2019 roku, chociaż prace nad grą trwać mają już od 2017 roku. Platformami docelowymi okazać mają się, bez zaskoczenia, komputery oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Ciekawiej brzmią informacje na temat miejsca akcji. Wedle tych samych źródeł, tym razem zabrani zostaniemy do starożytnej Grecji. Warto przypomnieć, że o regionie tym spekulowano jeszcze przed premierą Assassin's Creed Origins, gdzie pojawić miał się w wątkach pobocznych. Finalnie producent miał jednak zdecydować, iż poświęci Grecji więcej uwagi, tyle, że już w kolejnej odsłonie cyklu.

Niektórzy doszukują się tutaj związku z postem, jaki Raphael Lacoste zamieścił na portalach społecznościowych w minione wakacje. Dyrektor artystyczny serii odwiedził bowiem (nieprzypadkowo?) Grecję.

Assassin’s Creed zabierze nas do starożytnej Grecji

Nie można traktować powyższych rewelacji jako coś pewnego. Trzeba jednak zauważyć, iż Liam Robertson opublikował swojego czasu bardzo trafne przecieki dotyczące Assassin's Creed Origins, które ostatecznie się sprawdziły, a pochodzić miały z tych samych źródeł.

Wiedzielibyście Assassin’s Creed w takich klimatach?

Źródło: comicbook

Odsłon: 2944 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. krzysiolekzg
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-19 13:45

  Proszę poprawić " dajną nam wygnały" ;]

  Skomentuj

 2. Ladros
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-19 15:16

  Oby. Starożytna Grecja to bardzo ciekawe miejsce, liczę że będzie w następnej części. To nawet układa się na fajną trylogię - Egipt, Grecja i na końcu Rzym.

  Skomentuj Historia edycji

  1. Renji
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-03-20 01:36

   Ale starożytna gracje skończyła się jeszcze przed z upadkiem Świata hellenistycznego. A Egipt za rządów Kleopatry był ostatnim państwem świata hellenistycznego. Wydarzenia w Orgins dzieją sie około 50r p.n.e. Starożytna gracje całkowicie padła 10 lat wcześniej, a tereny jakie zajmowała stały sie prowincjami rzymskimi. Rzym starożytną Grecję zaczął zwalczać już w III w p.n.e

   Więc jeśli miała by być starożytna gracje to będzie kolejna cofka w czasie. A więc tak średnio na trylogię.

   Skomentuj

 3. mutissj
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-03-19 20:52

  już poczuli wiatr we włosach

  Skomentuj

 4. kitamo
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-03-20 03:46

  Najlepiej to niech nas zabierze do czasów krzyżaków i w nasze rodzime strony.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!