Gry

Jak kot z wilkiem - nowy dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny

opublikowano przez w dniu 2015-07-03

Czas od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon mija, a wielu graczy wciąż kontynuuje zabawę i może się to jeszcze długo nie zmienić.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Czas od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon mija, a wielu graczy wciąż kontynuuje zabawę i może się to jeszcze długo nie zmienić. Duża w tym zasługa producenta, który cały czas urozmaica rozgrywkę.

Jeszcze przed premierą gry CD Projekt RED zapowiedziało aż 16 darmowych DLC, które udostępniane są z niezwykle dużą systematycznością. Można było spodziewać się zatem czegoś także w tym tygodniu i producent oczekiwań nie zwiódł.

Tym razem oddano w ręce graczy nie dwa, a jedno DLC, ale mowa o nowym zadaniu, a zatem nikt nie powinien narzekać. Tym bardziej, że wyzwanie czekające na śmiałków we wsi Rudnik ma być bardzo wymagające.

„Zbadaj zapomnianą wioskę i odkryj jej przerażającą tajemnicę. Dowiedz się, kto wymordował jej mieszkańców i wykorzystaj wszystkie wiedźmińskie zdolności, żeby stawić czoło tej tajemniczej mocy.”

Jak kot z wilkiem

Dodać wypada, iż lada dzień udostępniony może zostać kolejny patch, który przez twórców określany jest mianem „dużego”. I skoro deklaracje takie składają przedstawiciele CD Projekt RED to spodziewać można się rzeczywiście łatki przynoszącej sporo zmian.

Przypominamy też, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem.

Źródło: store.xbox, forbes, facebook - The Witcher

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak ktoś się nie bawi w te darmowe dodatki bo to dla niego nic wartego uwagi to tu warto zrobić wyjątek.
 • avatar
  Te darmowe "DLC" to nic innego jak zabieg który ma na celu to zeby o wiedźminie wciąż się mówiło. Panowie... Nie ma co się od razu na nich denerwować że mogli wydać to od razu... Cieszcie się, gracie w naprawdę dobrą rodzimą produkcje. A dzięki temu jest o niej wciąż dość głośno :)
 • avatar
  Kiedyś te się ukazywały mega dodatki i kosztowały połowę podstawki (gry)

  Teraz CD robi dobry marketing i przy okazji daje popalić firmom sknerom - trudniej będzie teraz za scyzoryk dla bohatera wziąć 9,99 euro
 • avatar
  A jak inaczej firma z Polski ma się wybić odnieść sukces na świecie? Brawo i Gratulacje dla CDP Red za wspaniały marketing który mi się bardzo podoba cały czas gram w Wiedźmina i uważam że takie podejście to niedościgniony wzór! Również Techland wybija się ponad przeciętną pod tym względem i rozdają DLC za szklankę wody :P Wysoko podnieśli poprzeczkę!
 • avatar
  Żałosne narzekania graczy o to, że CDP Red ma dobry marketing. Kiedy ci ludzie wreszcie zrozumieją, że tak działają wszystkie tzw. "DLC", tylko gdzie indziej każą za to płacić niejednokrotnie niemałe pieniądze.
  Prawda jest taka, że jak chcesz DLC z krwi i kości, to musisz za nie trochę zapłacić, a i takie DLC zostaną przecież do W3 w przyszłości dodane (jak się nie mylę zostały zapowiedziane 3 dodatki typowo fabularne na kilka godzin)
 • avatar
  A ja jeszcze nie gralem :\ Jak myslicie na takim sprzecie bedzie znosnie chodzic?
  AMD FX 6300 3.5GHz (4.1GHz Turbo)
  Radeon 7790 1Gb
  8Gb ram 1600mhz

  bedzie plynnie chodzic? (nie koniecznie w 1080)
  Zaloguj się
 • avatar
  "I skoro deklaracje takie składają przedstawiciele CD Projekt RED to spodziewać można się rzeczywiście łatki przynoszącej sporo zmian." Tak rzeczywiście bo przecież ich ostatnie deklaracje były samą prawdą... hahaha
 • avatar
  Mogli od razu dać, a nie teraz jak już mam 200h i 3 raz przeszedłęm prawie grę.
 • avatar
  żal
 • avatar
  DLC ? zablokowali 3 % wyprodukowanego towaru dla , kupujących , udostępniając go później . Polak zawsze potrafi . DLC ? misje zaginionych górników pokonałem w 3 min dosłownie w 3 minuty. Sorry ale to jest śmieszne . Niech udostępnią jeszcze z 2 fryzury 3 stroje, jak już 70 % graczy zakończyła ta grę . Pzdro , czekam na prawdziwy dodatek a nie na odblokowane śmieci
  Zaloguj się
  -26
 • avatar
  Gra zaliczona , ale nie wszystkie questy wiec jest po co wracać .Mogli by dać zbroje Gonu .