Na topie

Nowy, efektowny gameplay z RAGE 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

To doskonała okazja do przyjrzenia się światu gry, pokazano sporo lokacji. Nie zabrakło też walki, która przy szerokim arsenale i dodatkowych zdolnościach zapowiada się bardzo widowiskowo.

  • Nowy, efektowny gameplay z RAGE 2
A A

Konferencja rozpoczynająca QuakeCon 2018 to prawdziwa gratka dla fanów gier spod skrzydeł studia Bethesda. Zgodnie z oczekiwaniami, nie zabrakło miejsca dla RAGE 2.

Produkcja przygotowywana przez id Software i Avalanche Studios zapowiada się bardzo interesująco i wedle zapowiedzi będzie zdecydowanie ciekawsza niż poprzedniczka. Chociaż prezentowane materiały nie podobają się wszystkim, to zdecydowanie więcej jest tych optymistycznych głosów. Wydaje się, że identycznie będzie tym razem.

Opublikowano ponad 7-minutowy materiał prezentujący fragmenty rozgrywki. To doskonała okazja do przyjrzenia się światu gry, pokazano sporo lokacji. Nie zabrakło też walki, która przy szerokim arsenale i dodatkowych zdolnościach zapowiada się bardzo widowiskowo.

„Na tegorocznej QuakeConowej prezentacji dane nam było obejrzeć nowe fragmenty z rozgrywki w RAGE 2. Było wszystko! Piękny, ogromny otwarty świat. Eksplozje. Walki pojazdów. Eksplozje. Odjazdowe moce. Eksplozje. Poza ujęciami ukazującymi świat RAGE 2 (wspominaliśmy już o eksplozjach?) na nagraniu z QuakeConu po raz pierwszy ujrzeliśmy olbrzymie konwoje.”


RAGE 2 zadebiutuje w przyszłym roku. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Bethesda Polska

Odsłon: 3841 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-08-10 20:49

    Czuję dobrą grę :)

    Skomentuj

  2. Betonowy Druid
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-08-10 20:56

    Może być nawet dobre, ale nie wiem jak długo fruwanie i skakanie zagwarantuje ciekawą rozgrywkę. Widać trochę ostatniego dooma, trochę mad maxa. Jak zawsze polska lokalizacja straszy i boli ^^

    Skomentuj

  3. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-10 21:46

    Uchhh, sluchanie "lektora" z intonacja opadajaca przy kazdym slowie wierci mi dziure w mozgu. Tacy madrzy ludzie pisza synteze mowy, a nie znaja sie (a moze jednak "znajo") na intonacji.

    Skomentuj

    1. TicTac
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-11 11:18

      Ale przynajmniej wykazali chęci by można było grać w Polsce w grę po POLSKU i za to należy się im DUŻY plus. Inni dystrybutorzy ledwie wysilają się na wersję Polską kinową.
      A ja wolę słuchać dialogów niż w trakcie zaciętej rozgrywki czytać napisy.

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-08-11 14:42

        Szczerze? Jak to ma być wersja PL tej jakości to ja już wolę kupić wersję angielską.

        Skomentuj

  4. suntzu
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-11 00:32

    Miło, że nowa gierka. Tylko to wygląda trochę jak ulepszony Crysis 3...
    Szkoda, że po tylu latach studia osiągają zaledwie poziom tej gry.
    W C3 przy czym był FPS dość znośny.

    Skomentuj Historia edycji

  5. adamgr
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-11 02:07

    Kupić kupie, choć pewnie nie na premierę tylko jak spadnie do uczciwej ceny.
    RAGE 1 był niezły choć trochę przynudnawy czasem jak Mad Max ale dało się pograć.
    Seria AC mnie bardziej nudzi :)

    Skomentuj

  6. madmax87
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-11 12:52

    Gra od 18 lat, a dubbing jak dla 10 latka.

    Skomentuj

  7. dagon
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-08-11 13:41

    Czy tylko ja tam widzę mega błędów w fizyce gry? Postaci obracają się nagle o 180 stopni, ten bumerang przenika przez ściany.... taka koncepcja / alpha / czy skopali?

    Skomentuj

  8. dagon
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-11 13:41

    Czy tylko ja tam widzę mega błędów w fizyce gry? Postaci obracają się nagle o 180 stopni, ten bumerang przenika przez ściany.... taka koncepcja / alpha / czy skopali?

    Skomentuj

  9. LukisK
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-11 14:10

    Podobny do gry Mad Max i klimatem i rozgrywką (i jeszcze te konwoje) no po prostu klon :/

    Skomentuj

  10. Michał 06
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-08-12 01:31

    Rage 1 na PS3 miał 60 klatek ciekawe jak to będzie z tym na PS4?