Na topie

Obszerne wideo z Days Gone - wersja alpha, a mimo to zachęca

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Przygotowywane przez Bend Studio, Days Gone już od pierwszych zapowiedzi budzi spore zainteresowanie. Fragmenty rozgrywki z wersji alpha wyglądają bardzo zachęcająco.

 • Obszerne wideo z Days Gone - wersja alpha, a mimo to zachęca
A A

Chociaż do premiery Days Gone pozostaje jeszcze sporo czasu, już teraz pojawiają się głosy, że jest to jeden z najciekawiej zapowiadających się tytułów zmierzających na PlayStation 4. Patrząc na ostatni materiał wideo, trudno się temu dziwić.

Redakcja Game Informer otrzymała szansę na bliższe przyjrzenie się produkcji przygotowywanej przez Bend Studio. Powstał dzięki temu obszerny materiał wideo prezentujący rozgrywkę, który komentarzem wzbogacili John Garvin (dyrektor kreatywny) oraz Jeff Ross (główny reżyser).

Trzeba zaznaczyć, iż materiał pochodzi z wersji alpha, ale wygląda naprawdę dobrze. Pokazane zostały tutaj początkowe etapy, a zatem mówić można o swojego rodzaju wprowadzeniu do gry. Nie zabrakło jednak ukazania kilku najistotniejszych elementów, w tym walki z zombie. Co w ich kontekście bardzo istotne, zachowanie oraz siła nieumarłych zależeć będzie od pory dnia, a nawet od pogody.


Days Gone zadebiutuje w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, iż będzie to przygodowa gra akcji. Wcielimy się w byłego członka gangu motocyklowego, łowcę nagród, który podobnie jak inni ludzie zmuszony będzie do walki o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie.

Źródło: Game Informer

Odsłon: 2486 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-14 14:54

  zapowiada się dobrze.

  Skomentuj

 2. Lara-Croft
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-15 08:19

  Będzie kolejny genialny tytuł na PS4

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!