Na topie

OnePlus 7 na zdjęciu - smartfon może przypominać Xiaomi Mi Mix 3

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: OnePlus Xiaomi

Wygląda na to, że producent może zdecydować się na zastosowanie konstrukcji typu slider. To z kolei oznacza, że smartfon spodoba się sympatykom bardzo smukłych ramek.

  • OnePlus 7 na zdjęciu - smartfon może przypominać Xiaomi Mi Mix 3
A A

Wprawdzie na premierę OnePlus 7 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale informacje na jego temat pojawiają się już teraz. Co ważne, są one naprawdę interesujące.

Kilka dni temu sieć obiegły sugestie, iż chiński producent zdecyduje się na zastosowanie pamięci UFS 3.0. Teraz z kolei możemy rzucić okiem na zdjęcie (widoczne powyżej), które prezentować ma właśnie OnePlus 7, a przynajmniej jego fragment.

Tak czy inaczej uwypukla najistotniejszą różnicę, jaka ma zajść tutaj względem OnePlus 6T. Mowa nie tylko o rezygnacji z notcha, ale jednocześnie zastosowaniu konstrukcji typu slider. Mielibyśmy zatem do czynienia z rozwiązaniem znanym chociażby z Xiaomi Mi Mix 3, który swoją drogą trafił właśnie na polski rynek.

W oparciu w wspomniane zdjęcie dość szybko przygotowano rendery OnePlus 7. Oto jeden z nich.

OnePlus 7 render

Źródło: slashleaks, Ben Geskin

Odsłon: 5186 Skomentuj newsa
Komentarze

17

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. skatan
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2019-01-13 21:36

    tylko nie slider...... ja pitole....

    Skomentuj

    1. IksKwadrat
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2019-01-13 22:00

      To najlepszy sposób na małe ramki obecnie. Chyba, że wolisz wycięcia i dziury, które kłują w oczy brakiem symetrii ekranu.

      Skomentuj

      1. Dudi4Fr
        Oceń komentarz:

        8    

        Opublikowano: 2019-01-13 22:13

        Albo telefon może wyglądać normalnie bez żadnych dziwactw np S9 czy note 9.

        Do tego wystarczy trochę piasku czy jakiś drobinek i po mechanizmie do slajdera...

        Skomentuj

      2. awesome1337
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2019-01-13 22:45

        wcale nie, tak jak bardzo nie lubie notcha to slider jest jeszcze gorszym rozwiązaniem

        Skomentuj

        1. trojan116
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-01-14 01:28

          A z tego wszystkiego i tak najgorsza jest dziura która dopiero zdominuje w tym roku ...

          Skomentuj

          1. awesome1337
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2019-01-14 01:59

            to jest ewidentnie przejściowy etap, samsung nie jest jeszcze gotowy wypuścić telefonu z kamera i sensorami pod ekranem
            a z drugiej strony nie mogą przegrywać w screen ratio

            Skomentuj

          2. nevermind
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2019-01-14 12:37

            Miałem kiedyś Toshibę właśnie ze slajderem i nie miałem żadnych problemów z piskiem czy innymi tego typu rzeczami, a telefon był non stop używany bo klawiatura była właśnie pod spodem, a tu masz tylko aparat który służy głownie do selfików.
            Mam wrażenie, że negatywnie wypowiadają się o tego typu rozwiązaniach osoby które nawet nie miały z nim nigdy do czynienia.

            Skomentuj

    2. Smuga
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2019-01-14 13:46

      Wszystko bym zrozumiał, ale ta gruba "broda" na dole jest idiotyczna. Wycinają małe milimetry na górze kombinując jak to zrobić TYLKO po to aby pozostawić to na dole. Nie dość, że nikomu absolutnie nic to nie daje (jaka przestrzeń robocza - no błagam), to jeszcze wygląda obleśnie i niesymetrycznie.

      Skomentuj

  2. system
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-13 21:51

    Przypominają się czasy starych nokii, jakość tego typu rozwiązań w mojej opinii nie jest zbyt trwała.

    Skomentuj

    1. MrOsamaful
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2019-01-14 10:22

      Dobrze, że mówisz tylko o swojej opinie, a więc dowód anegdotyczny z twojej strony, które jest nic niewarty bo jest jednym z sofizmatów czyli błędów logicznych :)

      Mechanizm ma wytrzymać 300 tys otwarć. Czyli jakbyś otwierał telefon 100x dziennie to wytrzyma on ponad 8 lat.

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2019-01-16 10:57

        Jesteś w restauracji, czekasz na jedzenie i bawisz się z nudów sliderem i tak w ciągu dnia w różnych miejscach nie mówiąc o biurze, etc. Idzie lato, plaża...piasek...I może miejsce bardziej zakurzona.. mały remoncik? Jednak IP68 się przydaje, a slider wtedy powiedz ile wytrzyma? Testy przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych? Napisali, że tyle wytrzyma ale już więcej szczegółów nie ma...:-)

        Skomentuj

        1. iTeth
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2019-01-17 12:23

          Telefon wymieniasz raz na ile lat, żeby przejmować się wyczerpaniem "limitu" deklarowanego przez producenta?

          Skomentuj

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-13 22:30

    Czy ja wiem do tej pory mam w pełni działającego Sony Ericsson W995

    Skomentuj

  4. Silver
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-13 23:18

    Poproszę o wersję z mniejszym wyświetlaczem u dołu i może kiedyś się przekonam...

    Skomentuj

  5. Bywalec2
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-14 05:37

    Tylne aparaty też powinny być schowane w ramce.

    Skomentuj

  6. Damiano1302
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2019-01-14 17:36

    Cóż eksperymentalny slider w Oppo Find X został przetestowany pod wszystkimi względami i teraz postanowili wsadzić go do OnePlus'a. Jak dla mnie wszystko w porządku.

    Skomentuj

  7. ahael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2019-01-16 11:00

    Jak dla mnie te grafiki nie wyglądają zbyt wiarygodnie, a zwłaszcza te drugie. Przykładowe obraz powinien być do końca ramki...