Smartfony

OnePlus 7 na zdjęciu - smartfon może przypominać Xiaomi Mi Mix 3

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2019-01-13

Wygląda na to, że producent może zdecydować się na zastosowanie konstrukcji typu slider. To z kolei oznacza, że smartfon spodoba się sympatykom bardzo smukłych ramek.

Wprawdzie na premierę OnePlus 7 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale informacje na jego temat pojawiają się już teraz. Co ważne, są one naprawdę interesujące.

Kilka dni temu sieć obiegły sugestie, iż chiński producent zdecyduje się na zastosowanie pamięci UFS 3.0. Teraz z kolei możemy rzucić okiem na zdjęcie (widoczne powyżej), które prezentować ma właśnie OnePlus 7, a przynajmniej jego fragment.

Tak czy inaczej uwypukla najistotniejszą różnicę, jaka ma zajść tutaj względem OnePlus 6T. Mowa nie tylko o rezygnacji z notcha, ale jednocześnie zastosowaniu konstrukcji typu slider. Mielibyśmy zatem do czynienia z rozwiązaniem znanym chociażby z Xiaomi Mi Mix 3, który swoją drogą trafił właśnie na polski rynek.

W oparciu w wspomniane zdjęcie dość szybko przygotowano rendery OnePlus 7. Oto jeden z nich.

OnePlus 7 render

Źródło: slashleaks, Ben Geskin

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Czy ja wiem do tej pory mam w pełni działającego Sony Ericsson W995
 • avatar
  Cóż eksperymentalny slider w Oppo Find X został przetestowany pod wszystkimi względami i teraz postanowili wsadzić go do OnePlus'a. Jak dla mnie wszystko w porządku.
 • avatar
  Przypominają się czasy starych nokii, jakość tego typu rozwiązań w mojej opinii nie jest zbyt trwała.
  Odpowiedz
 • avatar
  tylko nie slider...... ja pitole....
  Odpowiedz
  -2
 • avatar
  Poproszę o wersję z mniejszym wyświetlaczem u dołu i może kiedyś się przekonam...
 • avatar
  Tylne aparaty też powinny być schowane w ramce.
 • avatar
  Jak dla mnie te grafiki nie wyglądają zbyt wiarygodnie, a zwłaszcza te drugie. Przykładowe obraz powinien być do końca ramki...