Na topie

Otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce już w sobotę - te ceny wyglądają kapitalnie [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Telefony Akcesoria Mobilne Smartfony Tematyka: Chińskie telefony Producenci: Xiaomi

Xiaomi Redmi 4X w cenie 49 złotych, a Xiaomi Mi A1 (32 GB) w cenie 499 złotych. Pierwsi klienci będą mieli okazję zakupić wybrane urządzenia Xiaomi w bardzo okazyjnych cenach.

  • Otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce już w sobotę - te ceny wyglądają kapitalnie [AKT.]
A A

Informowaliśmy już, że szykuje się otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce. Nieoficjalne informacje sugerowały, iż pierwsi klienci będą mogli liczyć na świetne promocje i okazuje się, że były bardzo trafne.

Przypomnijmy, że salon zlokalizowany będzie w Krakowie, w Centrum Handlowym Serenada (drugi poziom). Otwarcie zaplanowane zostało na sobotę, 24 marca o godzinie 12:00. Trwa już kampania reklamowa, a największym magnesem na klientów będą rewelacyjnie wyglądające promocje.

otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce

Promocje na otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce:

  • 20 egzemplarzy Xiaomi Redmi 4X w cenie 49 zł
  • 100 egzemplarzy Xiaomi Mi A1 (32 GB) w cenie 499 zł
  • 100 egzemplarzy Xiaomi Mi Purifier 2 w cenie 399 zł
  • 100 egzemplarzy słuchawek Mi In-Ear Basic w cenie 10 zł

Aby szczęścia nie było za wiele, każda osoba będzie mogła zakupić tylko jeden przeceniony produkt. Poza promocjami dotyczącymi wymienionych urządzeń planowane są też inne atrakcje, można będzie zdobyć między innymi bony na zakupy czy koszulki.

„Z radością informujemy, że otwieramy pierwszy autoryzowany Mi Store w Polsce. Jesteśmy wdzięczni fanom za ich cierpliwość. Gwarantujemy, że w przyszłości wprowadzimy do Polski jeszcze więcej innowacyjnych produktów. Nasze produkty są już dostępne online i offline.” - Liu Yi, dyrektor ds. sprzedaży Xiaomi

AKTUALIZACJA, 22.03.2018

Ujawniona została kolejna informacja związana z promocjami. W dzień otwarcia salonu do każdego kupowanego smartfona (poza tymi oferowanymi w cenach wymienionych powyżej) można będzie dobrać opaskę Mi Band 2 za symboliczną złotówkę.

otwarcie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce opaska

Źródło: facebook - Mi Store Kraków, Ingram Micro

Odsłon: 11478 Skomentuj newsa
Komentarze

21

Udostępnij
  1. POSTMAN
    Oceń komentarz:

    20    

    Opublikowano: 2018-03-21 19:40

    Idźcie tam z kamerą. To będzie jak wojna o karpia w Lidlu.

    Skomentuj

    1. kokosnh
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2018-03-21 20:01

      pójdę, pójdę, tylko nie wiem, czy lepiej z kamerką przymocowaną do kasku, czy na kijku?
      Jak wolicie?
      Najpierw myślałem o kasku, ale chyba lepiej z kijka będzie widać.

      Skomentuj

      1. 3ndriu
        Oceń komentarz:

        10    

        Opublikowano: 2018-03-21 21:54

        Lepiej na kask, bezpieczeństwo przede wszystkim. O ochraniaczach na stawy i korpusie nie zapomnij. Jak już się upierasz o ten kij to niech to będzie kij baseballowy. Dobre rady prosto z internetu.

        Skomentuj

        1. kokosnh
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-03-24 19:29

          macie https://www.youtube.com/watch?v=zPirf7bv4-s

          Skomentuj

      2. musslik
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-03-21 23:31

        z ka-ka-kasku

        Skomentuj

        1. chrisplbw
          Oceń komentarz:

          5    

          Opublikowano: 2018-03-22 09:41

          albo w he-he-hełmie

          Skomentuj

        2. kokosnh
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-03-22 17:45

          będzie coś w tym stylu pewnie jak z kasku, niewiele widać, ale akcja jest.
          https://www.youtube.com/watch?v=LR4gPl83AQY

          Skomentuj

      3. sebos80
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-04-19 09:12

        Lepiej na kiju, przyda się w samoobronie, telefon za 49 zł może spowodować zamieszki.

        Skomentuj

  2. Gatts-25
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-21 20:09

    LIDL się przy tym schowa bo 20sztuk REDMI za 49złotych to będzie dla nagrywających nie lada gratka.
    Być może zobaczymy agresję w najczystszej postaci a przepychanki to będzie przy tym pikuś.

    Skomentuj

  3. leto1987
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-21 20:17

    Pytanie jakie będa ceny po wyczerpaniu promocji.

    Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2018-03-22 15:27

        Niestety allegro to wielka porażka i niestety jest tylko gorzej.

        Skomentuj

  4. Alcedo1
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-03-21 20:49

    Mogą być niezłe walki, będzie ciekawiej niż w karcie głównej gali UFC

    Skomentuj

  5. vinnere
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-22 09:31

    Kurła, jutro to będzie

    Skomentuj

    1. mobil12
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-03-22 09:57

      "jutro" to chyba że w piątek planujesz kolejkę zająć :P

      Skomentuj

      1. kokosnh
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-03-22 17:48

        jestem prawie pewien, że nie da się nocować w galerii pod sklepem...

        Skomentuj

  6. Qpers
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-22 17:48

    Gdyby tak Mi Mix 2 przecenili.... w końcu premiera 2S tuż za rogiem... Jedyny atrakcyjnie wyglądający telefon od Xiaomi na tą chwilę. 4X paskudny w porównaniu do 4S, a o Mi A1 to szkoda nawet wspominać... Coś jak iPhone C.

    Skomentuj

    1. kokosnh
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-03-22 17:53

      A1 zawsze jest o te 330zł taniej niż zwykle, za 500zł lepszego smartfona nie kupisz.

      Skomentuj

  7. MrAve
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-22 18:26

    NIECH KTOŚ TO NAGRA, BŁAGAM :D Wrzućcie później link do obejrzenia. To lepsze od KSW :D

    Skomentuj

  8. zedmen
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-22 18:41

    Walka o chińszczyznę. Świat stoi na głowie.

    Skomentuj Historia edycji

    1. drcocaina
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-03-22 20:42

      Sprawdź lepiej co masz napisane od spodu myszki albo klawiatury o butach nie wspomnę. Mam nadzieję, że w TVN wypomną o tych "nazistach" co "chcieli rozwalić pierwszy salon Xiaomi w Polsce".

      Skomentuj

  9. Renji
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-03-22 18:51

    W sumie to zabawne jest, ale naprawdę wcale nie głupim pomysłem jest zaprosić policję lub dodatkową ochronę na to otwarcie, przynajmniej na pierwsze 30 min. Przecież tam z drzwiami wejdą.