Na topie

PAYlater w Drukomat.pl - drukowanie z opóźnioną płatnością

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Innowacje w firmie

„PAYlater to nowy model opłacania zamówień, który pomaga firmom sprawniej realizować zlecenia” – zachwala właściciel usługi Drukomat.pl.

  • PAYlater w Drukomat.pl - drukowanie z opóźnioną płatnością
A A

Drukomat.pl to internetowa usługa drukowania kierowana do przedsiębiorców. Cieszy się dużą popularnością, a teraz zyskuje kolejnego plusa. Użytkownicy mogą już skorzystać z opcji PAYlater – to nic innego jak odroczenie płatności.

PAYlater w Drukomat.pl pozwala na opóźnienie terminu płatności od 1 do nawet 45 dni (przy zamówieniach o wartości powyżej 250 złotych). Takie rozwiązanie pozwolić ma na sprawniejsze realizowanie zleceń i wygodne opłacanie dostosowane do zleceniodawcy. 

Jak to działa? Użytkownik, który chce skorzystać z tej opcji, powinien wystąpić o przyznanie limitu kredytowego. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Później zaś płaci się jedynie za dni, które się wykorzysta. Z kolei po zapłacie faktur limit automatycznie się odnawia. 

Po zgłoszeniu chęci skorzystania z PAYlater z użytkownikiem skontaktuje się przedstawiciel Faktorii (należącej do Grupy Nestle Bank), który przeprowadzi proces weryfikacji i rozpoznania. Limit, jak i warunki są ustalane indywidualnie.

Właściciel usługi przekonuje, że PAYlater to „całkowicie bezpieczna usługa. Przygotowana wraz z solidnymi partnerami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku finansowym. Dzięki niej zyskujesz swobodę w realizacji zleceń dla swoich klientów oraz nowe perspektywy rozwoju”.

Więcej na temat opcji PAYlater możecie przeczytać na stronie Drukomat.pl.

Źródło: Drukomat.pl

Odsłon: 5133 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!