Na topie

Pierwsze recenzje FIFA 19 w sieci - oceny nie zaskakują

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

FIFA 19 zbiera dobre noty, bardzo zbliżone do tych, jakie widzieliśmy przy poprzednich odsłonach serii. EA postarało się o kilka nowości i wygląda na to, że były one dobrym pomysłem.

  • Pierwsze recenzje FIFA 19 w sieci - oceny nie zaskakują
A A

Trudno przypuszczać, aby FIFA 19 narzekała na brak zainteresowania. Kolejna odsłona piłkarskiej sagi od EA zadebiutuje za tydzień, ale recenzenci sprawdzają ją już teraz. Wnioski?

Chyba takie, jakich można było się spodziewać. FIFA 19 zbiera dobre noty, bardzo zbliżone do tych, jakie widzieliśmy przy poprzednich odsłonach serii. Na ten moment średnia na metacritic wynosi 85%. Mowa o wersji na PlayStation 4, to właśnie ona opiniowana jest najczęściej.

Trudno oczekiwać rewolucji, ale EA postarało się o kilka nowości (o niektórych już pisaliśmy) łącznie z niedostępnymi wcześniej trybami i opiniującym przypadły one do gustu. Ponownie imponuje liczba licencji (od tego roku liczyć można m.in. na Ligę Mistrzów), znacznie zwiększono możliwości zmian taktyki, dodano wiele nowych twarzy piłkarzy, a także kolejne stadiony.

Pierwsze oceny FIFA 19:

  • God is a Geek - 95%
  • Forbes - 92%
  • Vandal - 90%
  • Twinfinite - 90%
  • PlayStation LifeStyle - 90%
  • GamesRadar+ - 90%
  • JeuxActu - 90%
  • 3DJuegos - 85%
  • IGN - 82%
  • Game Revolution - 80%
  • COGconnected - 79%
  • Gaming Nexus - 70%
  • Digital Trends - 70%

Przypomnijmy, że FIFA 19 zadebiutuje 28 września. Lista platform docelowych gry jest dość szeroka. Obejmuje przede wszystkim PC, PlayStation 4 i Xbox One. Poza tym gra trafi na PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Switch, ale właściciele tych urządzeń będą musieli liczyć się z gorszą oprawą.

Źródło: metacritic

Odsłon: 5161 Skomentuj newsa
Komentarze

13

Udostępnij
  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-09-21 19:03

    Ehh, piłeczka... nigdy tego nie zrozumiem. Szczególnie, że co roku to samo, ta sama gra.

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-09-21 22:35

      Oj nie to samo jakbyś grał szczególnie w fifa ultimate team to byś zmienił zdanie.

      Skomentuj

    2. Zwierzak
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-22 01:26

      Też tego nie rozumiem. Gdyby jeszcze kosztowała 30 zł...

      Skomentuj

      1. king2127
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-22 07:28

        aktualizacja transferów musi kosztować :)

        Skomentuj

  2. wrobellito
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-22 06:47

    Tak a najlepiej za darmo ... Logika

    Skomentuj Historia edycji

    1. kabanosek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-22 17:22

      Biorąc pod uwagę że jakaś połowa ludzi wydaje pieniądze (zazwyczaj 3-4 krotność gry) na multiplayer myślę że tak.

      Skomentuj

  3. HardCorak
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-22 11:15

    Tak najlepiej się wypowiadać jak nie grałem to wiem lepiej...

    Skomentuj

  4. Shifted92
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-22 11:26

    ja tam za 1 funta kupiłem fife 16, emocje na kanapie takie same jak i przy nowszych częściach więc po co przepłacać?

    Skomentuj

    1. HardCorak
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-09-22 11:43

      Tak. Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie granie z botami to nuda.

      Żeby grać online, tworzyć własne składy musisz grać w Ultimate Team a żeby tam rozpocząć nowy sezon = kupno nowej fify

      Skomentuj

      1. Kropeczka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-23 07:48

        to rusz te swoje 130 kg. i pobiegaj czasami za prawdziwą piłką, po prawdziwej trawie...

        Skomentuj

        1. HardCorak
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-09-23 10:53

          Tutaj piszemy o grze a nie o prawdziwiej piłce coś ci się pomieszało... Widać niektórzy już nie potrafią odróżnić gry od rzeczywistości.

          Skomentuj

      2. Shifted92
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-27 11:18

        kolego czytanie ze zrozumieniem się kłania - napisałem o grze kanapowej czyli ze znajomymi. Nie gram z botami, nie gram online.

        Skomentuj

  5. mati0706
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-26 18:28

    A tam, bóldupienie o gierkę, bo co roku to samo. Biznes im się kręci? Niech sobie zarabiają. Chcesz kupić tą grę? Kupuj. Nie chcesz? Przejdź obojętnie. Antyfani fify widzę zachowują się powoli jak antyfani Apple. Wyładować swoje frustracje lepiej na worku treningowym, pobiegać, cokolwiek, ale nie w komentarzach. Ignoranci.