Gry komputerowe

Pobierz Outlast (z dodatkiem) za darmo

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-09-22

Wystarczy, że się pospieszycie, a grę Outlast wraz z dodatkiem Whistleblower przypiszecie do konta na Steamie bez żadnych opłat.

Nie jest najpiękniejszy i nie jest zbyt oryginalny. Mimo to, świetny klimat i poprawna mechanika rozgrywki sprawiają, że survival horror zatytułowany Outlast jest jednym z najlepszych reprezentantów tego gatunku ostatnich lat. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, by się o tym przekonać, teraz taka właśnie szansa się pojawiła.

Do soboty (23 września) do godziny 19.00 możecie pobrać Outlast zupełnie za darmo. Co więcej, w zestawie otrzymacie jeszcze DLC zatytułowane Whistleblower. Wszystko, co trzeba zrobić, to udać się na stronę Humble Store i (wykonując kolejne kroki) przypisać grę do konta na Steamie:

Pobierz Outlast Deluxe Edition za darmo

Outlast Deluxe Edition to zestaw wolny od DRM oraz kompatybilny z systemami Windows, macOS i Linux. Jak wspomnieliśmy, w jego skład wchodzi „podstawka” (w której zadaniem gracza jest unikanie zagrożeń i próba ucieczki z ośrodka badawczego) oraz dodatek przedstawiający wcześniejsze wydarzenia.

Zarówno Outlast, jak i Whistleblower zdobywają „przytłaczająco pozytywne” oceny na Steamie. To tak, gdybyście jeszcze mieli wątpliwości, czy warto zagrać…

Źródło: Humble Bundle

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    No ja bym zagral ale nie chce wydawac hajsu na pampersy i psychiatrow i leki nasenne :P
  • avatar
    Fake, czy mam jakiegoś innego Steama? ok, już działa.
    Zaloguj się