Gry

PUBG ma 25 mln na liczniku - czas na podbój Xbox One

z dnia 2017-12-12
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Gra PlayerUnknown’s Battlegrounds jest dostępna dla graczy, którzy do zabawy wykorzystują konsole Xbox One. Oczywiście w wersji niedokończonej.

Jeszcze przed Gwiazdką gra PlayerUnknown’s Batllegrounds zadebiutuje w pełnej wersji na PC. Tym samym najtrudniejszy etap (alfa i wczesny dostęp) jest już zamykany. Twórcy gry, która – jak podaje SteamSpy – zdołała znaleźć już ponad 25 milionów nabywców, nie odpoczną sobie jednak, bo dziś oficjalnie rozpoczyna się ten etap na konsoli Xbox One.

„PlayerUnknown's Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu” – przypomina wydawca.

„Skocz ze spadochronem na wielką, odległą wyspę, mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie. Eksploruj, zbieraj łupy i znajduj broń, a także korzystaj z pojazdów, by znajdować zapasy i zbroić się w przygotowaniu do dynamicznej walki. Ruszaj do bitwy w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami w trakcie dynamicznej walki, i sięgnij po zwycięstwo”.

PlayerUnknown’s Battleground na Xbox One – premierowy zwiastun gry

Udostępnienie tej gry w ramach Game Preview oznacza, że nie jest ona jeszcze ukończona. Równocześnie gracze mogą liczyć na częste aktualizacje oraz dostęp do pełnej wersji, gdy ta się już ukaże. Można się spodziewać, że wtedy cena pójdzie mocno do góry – aktualnie wynosi bowiem tylko 99 złotych. 

Warto też w tym miejscu przypomnieć, że PUBG wykorzysta moc obliczeniową i możliwości konsoli Xbox One X. Można liczyć między innymi na obraz HDR. 

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: Xbox

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wiekszosc gier wydawanych w dzisiejszych czasach, ma takie komiczne i absurdalne bugi. I to gry ktore, aspiruja do miana najlepszych. A PUBG jest dalej w EA. Wiec to mozna wybaczyc.
 • avatar
  Ja tu to tylko zostawię:
  https://www.youtube.com/watch?v=iKFKSDudWIE

  Proszę obejrzeć dokładnie ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  To HDR potrzebuje mocy obliczeniowej konsoli ? Myslalem ze to tryb telewizora ktory narzuca cos swojego na obraz i tyle jak filter
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Z tego co mi wiadomo, to gry na konsole muszą przechodzić jakieś certyfikacje, czy inne testy, nawet łatek i patchów...

  A patrząc na filmiki na YT, gdzie prezentowane są komiczne i absurdalne bugi w tej grze na PC...

  Ta; "PC GotY, E-sport Ready, Xbox Ready"...