Na topie

75-calowa tablica interaktywna 4K od Ricoh

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: 4K Sprzęt do firmy Producenci: Ricoh

Firma Ricoh wprowadziła do swojej oferty tablicę interaktywną zaprojektowaną pod kątem zwiększenia efektywności szkoleń i komfortu współpracy.

 • 75-calowa tablica interaktywna 4K od Ricoh
A A

Efektywne szkolenia i komfortowa współpraca w przedsiębiorstwie – w osiągnięciu tych właśnie celów pomóc chce firm Ricoh, która wprowadziła do sprzedaży w naszym kraju tablicę interaktywną D7500 o rozdzielczości 4K.

Duża przestrzeń robocza ma być jedną z najważniejszych zalet tego urządzenia. Ricoh D7500 oddaje do dyspozycji użytkowników konkretnie 75-calowy ekran o rozdzielczości 4K, czyli 3840x2160 pikseli. Zmieści się więc dużo treści, które w dodatku powinny być dobrze widoczne.

Kolejne cechy, którymi chwali się producent, to intuicyjna obsługa za sprawą interfejsu zoptymalizowanego pod kątem zastosowań profesjonalnych oraz szerokie opcje łączności z urządzeniami mobilnymi i innym sprzętem. Na poświęconej temu zagadnieniu liście odnajdujemy między innymi Bluetootha, LAN i USB.

Ricoh D7500 tablica interaktywna wygląd
Stojak to jedna z opcji dodatkowych, inne to m.in. pisak interaktywny
i licencja do aktywacji połączeń LAN.

D7500 pozwala również na podłączenie kamery Full HD, aby wykorzystać tablicę do wideokonferencji. Samo urządzenie ma również wbudowany mikrofon oraz dwa głośniki o mocy 12 watów każdy, które znajdują się tu z tego samego powodu.

„Nowy model oferuje także możliwość połączenia z innymi tablicami interaktywnymi Ricoh. Możliwe jest uzyskanie wydruku bezpośrednio z tablicy, edycja i wysyłanie materiałów za pomocą wiadomości e-mail. (…) Dodatkową funkcjonalność zapewnia także wbudowany moduł słownikowy, który konwertuje pismo odręczne na tekst” – wymienia dalej producent.

Źródło: Ricoh

Odsłon: 2420 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. sebmania
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-07-04 01:05

  Jak dla mnie 4k czy nie ważniejsze jest wygoda pisania rysikiem, żeby wiernie odwzorowywał jego ruchy bez "laga"

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!