Na topie

Sam Fisher na gościnnych występach w Ghost Recon: Wildlands [AKT.]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Główny bohater serii Splinter Cell wybierze się na kolejną misję. Dlaczego producent zdecydował się właśnie na tę postać? Być może nie jest to przypadkowe.

 • Sam Fisher na gościnnych występach w Ghost Recon: Wildlands [AKT.]
A A

Kilka dni temu Ubisoft ujawnił plany związane z dalszym rozwojem Ghost Recon: Wildlands. Nie odkrył jednak wszystkich kart, a okazuje się, że ciekawych pomysłów przedstawicielom producenta nie brakuje.

Gra wkroczyła już w drugi rok obecności na rynku. Najbliższa aktualizacja opublikowana zostanie 10 kwietnia. Jej zawartość omówiliśmy w podlinkowanym wyżej wpisie, ale Ubisoft zapowiadał, że wkrótce ujawni coś jeszcze. Tak też zrobił. W Ghost Recon: Wildlands pojawi się Sam Fisher, główny bohater serii Splinter Cell.

Informacje cały czas są dawkowane. Pełną prezentację misji, jaka czekać będzie na Sama zobaczymy 9 kwietnia.


Nie brakuje opinii, iż producent celowo wybrał właśnie tego bohatera i wkrótce zapowie nową część serii Splinter Cell. Trop może być słuszny, przecieki na temat takiego obrotu spraw pojawiają się już od pewnego czasu. Dobrym miejscem na oficjalną zapowiedź byłyby bez wątpienia targi E3 2018.

AKTUALIZACJA, 09.04.2018

Zgodnie z obietnicami, producent opublikował obszerniejszy materiał wideo, który dokładniej przybliża nadciągające nowości. W głównej mierze koncentruje się on oczywiście na postaci Sama Fishera.

„Graj ramię w ramie z Samem Fisherem w nowej darmowej misji dostępnej dla wszystkich graczy: infiltruj obóz Unidad Santa Cruz, aby zdobyć tajne informacje.”


Jednocześnie warto dodać, iż w dniach 12-15 kwietnia odbędzie się darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands. Zainteresowani będą mieli zatem okazję sprawdzić ten tytuł bez opłat.

Osiągnięte postępy zostaną zachowane w przypadku ewentualnego zakupu. Darmowy weekend zaplanowano z myślą o wszystkich platformach docelowych - PC oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 4305 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij

Gry w marketplace

 1. hollow_
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-04-07 18:45

  Sam Fisher odszedł wraz z teorią chaosu.

  Skomentuj

  1. Adrian Waleczny
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2018-04-07 19:01

   Świetna gra, jedna z moich ulubionych. Swoją drogą, pamiętam głosy, odzywki, naszych wrogów, przeciwników, mam na myśli polską wersję językową, z jednej strony żenujące, z drugiej fajnie przekomiczne. Dodawało to swoistego uroku grze :)

   Skomentuj

  2. KORGAN
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-04-08 10:29

   Ostatnia część była też bardzo dobra.

   Skomentuj

 2. deton24
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-07 21:05

  W ogóle animacje cichej likwidacji w Wildlands nie umywają się do tych z Blacklist. I nie zapowiada się żeby się to zmieniło.

  Skomentuj

 3. Radmen
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-09 09:40

  Taaak Splinter Cell wróć w końcu!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!