Na topie

Satysfakcję z zakupu Apple AirPods odczuwa aż 98% nabywców

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Słuchawki BT

Bezprzewodowe słuchawki przygotowane przez Apple okazują się dostarczać użytkownikom wiele radości.

  • Satysfakcję z zakupu Apple AirPods odczuwa aż 98% nabywców
A A

Kupujący sprzęty z logo Apple zazwyczaj nie narzekają na tego typu inwestycje. O ile w przypadku komputerów, tabletów i przede wszystkim smartfonów mało kogo to dziwiło, pojawiało się wiele pytań o przyjęcie Apple AirPods. Okazuje się, że i tutaj producent trafił w gusta nabywców.

Skąd takowe wnioski? Z badania przeprowadzonego przez Creative Strategies and Experian, które przeprowadzono na grupie niemal 1000 użytkowników Apple AirPods. Okazuje się, że aż 98% z nich odczuwa satysfakcję z zakupu oraz tego, jak słuchawki sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

satysfakcja z zakupu Apple AirPods

Z tak ciepłego przyjęcia nie cieszył się do tej pory żaden inny sprzęt Apple, nawet pierwszy Apple Watch, który do tej pory mógł poszczycić się najwyższym wynikiem w identycznym badaniu.

Za co w największym stopniu cenione są słuchawki Apple AirPods? Przede wszystkim za szybkie ładowanie, czas działania czy komfort użytkowania.

satysfakcja z zakupu Apple AirPods dane

Źródło: 9to5mac

Odsłon: 6408 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij

Słuchawki BT w marketplace

  1. Kroju
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2017-05-02 14:23

    Poprawność polityczna na załączonej grafice bezcenna :)

    Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2017-05-02 17:19

        Słyszałeś kiedyś takie słuchawki, albo jakiekolwiek od Appla? Słyszałeś jakiekolwiek przyzwoite słuchawki? Każdy kto ma choć odrobinę słuchu i wrażliwości muzycznej, powie tym słuchawkom stanowcze nie, dziękuję.

        To nie jest produkt muzyczny, bo każdy kto jest zainteresowany muzyką sięgnie po coś innego. To jest produkt dla mas, które chcą być modne i w ogóle nie są obeznane w temacie, ale też nie mają praktycznie żadnych potrzeb w tej dziedzinie. Ot, odpalić spotifaja z telefonu, zadowolony. Dla tych samych mas, które od tej pory siedziały na tych białych pierdziawkach na kablu - i były zadowolone - teraz mają je w wersji bez kabla. Wygoda? No panie, kabla nie ma. A jeszcze jaki plus do lansu, bo przecież póki co te słuchawki to tylko z najnowszym iPhonem. Nikt cie nie pomyli z plebsem, który do tej pory używa zeszłorocznej generacji.

        Nikt nie sugeruje przekupionych ankieterów czy ustawionych wyników. Apple to po prostu ogromy fenomen... marketingowy. Każdy bierze to samo, pomimo że zwykle jest miliard lepszych i bardziej funkcjonalnych alternatyw, ale jest przekonany, że dzięki temu jest wyjątkowy.
        Nie muszę chyba przypominać klasyki internetu https://img.memecdn.com/think-different_o_1075051.jpg

        Jedyne co jest wyjątkowego w sprzęcie Appla to to, że jest ładny, modny i jest prosty w obsłudze, z funkcjonalnością i możliwościami jednak daleko w tyle.

        Skomentuj Historia edycji

          1. 5891michal
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-05-03 06:45

            Proponuje sprawdzić cenę tych słuchawek bo taniej można znaleźć coś co gra zdecydowanie lepiej... W mojej opinii największym minusem tych słuchawek (prócz ceny) jest to że są douszne a nie do kanałowe i nawet gdyby grały najlepiej na świecie to dla mnie będą niewygodne.

            Skomentuj

          2. piotr93
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-05-05 12:33

            Słuchawki Apple mają przeciętną jakość dźwięku, więc pasują przeciętnemu słuchaczowi muzyki, a przecież oni nie wsłuchują się w 988 kantatę J.S. Bacha tylko w nowy kawałek Rihanny - czym mają się delektować? Tyle w temacie. :D

            Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-05-02 17:20

      Bardziej reklama krojona na profil odbiorców.

      Skomentuj

  2. misiofazi
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-05-02 14:48

    bo nie wypadają im jak robią selfie skręcając się i wypinając tyłek... ;)

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2017-05-02 17:26

      Chciałem napisać rzeczowy argument wyjaśniający ci podstawy statystyki i w jaki sposób i na jakich próbach prowadzi się badania, nawet na dużo bardziej poważne tematy, ale spojrzałem w górę na twój nick i dałem sobie spokój. o/

      Skomentuj

  3. Ethanar
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-05-02 17:09

    "Kupujący sprzęty z logo Apple zazwyczaj narzekają na tego typu inwestycje. O ile w przypadku komputerów, tabletów i przede wszystkim smartfonów mało kogo to dziwiło"

    Przepraszam, czy Pan redaktorze kpi sobie? To jest poważny portal technologiczny? Pana wyssana i tendencyjna wypowiedź jest tak absurdalna, że nie sposób jej nawet skomentować.

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-05-02 17:30

      Kontekst całego akapitu sugeruje, że w tym zdaniu po prostu zabrakło słowa "nie" (przed słowem "narzekają") i miało by to sens. Należy jednak pamiętać, że ludzie kupujący sprzęt Appla to specyficzna grupa odbiorców, zazwyczaj bez jasno zdefiniowanych potrzeb i małą wiedzą na temat dostępnych alternatyw.

      Skomentuj

  4. Ethanar
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-05-02 17:43

    @rlistek
    Oczywiście, że są to ludzie bez zdefiniowanych potrzeb i małą wiedzą o dostępnych alternatywach. Jednocześnie rozumiem, że użytkownicy Windowsa mają te potrzeby zdefiniowane i znają alternatywy? Drogi Userze proszę Cię...
    Niech każdy używa tego, co mu się podoba i odpowiada.

    Skomentuj

  5. maaaad
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-03 00:25

    Gdybym wydał tyle kasy na tak gówniany produkt to też bym się nie przyznał-nawet sam przed sobą-że dałem ciała.

    Skomentuj

  6. projectdarkstar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-03 10:26

    Mam przeczucie że jest to spowodowane tym, że Apple kupują ludzie którzy nigdy, przenigdy nie dopuszczą do swojej świadomości choćby sugestii że Apple nie jest najlepszy.
    W związku z tym muszą być zadowoleni z zakupu, bo zakupili sprzęt Apple a więc najlepszy na świecie.
    A cała reszta to zazdrośni hejterzy i tyle.

    Nie od dziś wiadomo, że strategia Appla opiera się na sprzedaży drogich zabaweczek armii zombie która łyka wszystko jak pelikan bez względu na cenę i sącząc swoje latte z sojowym mleczkiem czuje się lepiej niż cała reszta ludzkości :)

    Skomentuj

    1. Ethanar
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2017-05-03 15:43

      Twoja wypowiedź właśnie się mieści w kategorii zazdrosny hater userze. Bo argumentów u Ciebie nie ma. Sprzęt Appla tak jak każdy inny ma swoje ograniczenia. Jednakże u Ciebie przemawia wprost aspekt finansowy. Jak to ktoś może kupić komputer za 5 tyś., który nie nadaje się na przykład do gier. Mój x albo y za 3 tyś daje radę. Jak jednak sobie wszystko dobrze podliczymy to wcale tak drogo nie wychodzi. Pod Windowsem są znacznie droższe komputery. Więc po co ten hate?

      Skomentuj

      1. projectdarkstar
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-05-04 09:44

        Spójrz na ceny iPhonów i powiedz mi, że nie są drogie.
        O Macbookach już nie wspomnę. Nie wiem jak ty to liczysz ale dla mnie 1000 USD za podstawowego lapa to ciut drogo. Jeżeli chcesz argumentować "ale MacOs jest lepszy od Windows" - może i jest. Hardware jest taki sam, więc pretensje chyba trzeba mieć do Appla że nie można kupić samego OSu i nie przepłacać za sprzęt.
        W dawnych czasach opłacały się AIO od Appla bo jak się podliczyło cenę monitora i sprzętu to wychodziło nie najgorzej ale dzisiaj to już nie jest takie pewne.

        Jeżeli chcesz powiedzieć "ale jakość" to polecam kanał gościa na YT który w Nowym Jorku żyje z naprawiania sprzętu Appla - niezła beka z "jakości" Appla.

        O motywach typu "nie działa bo źle go trzymasz" już nie wspomnę z litości.

        Hejtu u mnie nie ma, co najwyżej politowanie. Ale nie załapałeś o co chodzi więc ci wyjaśnię.
        Mnie stać na Appla, ale go nie kupuję bo nie widzę sensu przepłacać za markę. Natomiast wielu ludzi którzy kupują Apple (a znam takich kilku, choć znam też wielu "normalnych") kupują go właśnie dlatego że jest drogi więc staje się snobistycznym gadżetem, jak drogi zegarek, torebka czy para butów.
        I mnie osobiście naprawdę bawi to, że ci ludzie czują się lepsi dlatego, że kupuli coś drogiego.
        Bawią mnie też fanboje którzy nie są w stanie dostrzec wad tego co kupują, bo przecież to co ONI kupili automatycznie jest najlepsze. Dawniej wydawało mi się że to polska przypadłość odnosząca się szczególnie do samochodów ale potem się przekonałem że to uniwersalna choroba spotykana na całym świecie.

        Skomentuj

  7. pawllaq
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-05-05 08:18

    Pamiętam jak wciskali ludziom końcówki do szczoteczek elektrycznych twierdząc, że to właśnie AirPods i ludzie byli nadal zachwyceni...
    Myślę, że użytkownicy produktów spod znaku jabłuszka po prostu mają skłonność do idealizowania tej marki.