Na topie

Gameplay z Sea of Thieves - piraci w kooperacji

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tylko współpracując można się wzbogacić w pirackiej grze sieciowej studia Rare, czyli Sea of Thieves. Na nowym filmiku wygląda to naprawdę dobrze.

 • Gameplay z Sea of Thieves - piraci w kooperacji
A A

Po tym, jak skasowana została gra Scalebound firma Microsoft straciła jedną z perełek. Od razu jednak zapowiedziała, że ma w zanadrzu jeszcze kilka innych ciekawych produkcji, którymi chce w tym roku zadowolić graczy. Jednym z wymienionych tytułów było Sea of Thieves i właśnie teraz możemy się mu przyjrzeć.

Pirackie MMO ikonicznego studia Rare to jedna z najważniejszych tegorocznych premier na Xbox One (i PC). Gracze wcielą się w morskich poszukiwaczy przygód, którzy będą tworzyli załogi i walczyli z wrogimi korsarzami. Gra wyróżniać ma się ponadprzeciętnie dużym poziomem swobody, a kluczem do sukcesu ma być wzajemna interakcja i to właśnie na kooperacji skupili się twórcy w nowej opowieści wideo z cyklu „Inn-side Story”.

Na czym ta kooperacja będzie polegać? Ano jak w życiu – każdy będzie miał swoje zadanie. I gdy, na przykład, udamy się na poszukiwania skarbów, jeden z graczy będzie prowadził zgraję do celu, drugi i trzeci zajmie się brudną robotą, czyli kopaniem, czwarty będzie przygrywał dla otuchy na skrzypcach, a piąty stanie na czatach.

Twórcy nie ukrywają, że chcą, by to gracze tworzyli własne pirackie opowieści, grając w Sea of Thieves. Co ważne, nie zamierzają ich pomysłowości w żaden sposób ograniczać.

Źródło: Rare

Odsłon: 2888 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-01-11 16:36

  Czekam, czekam i w końcu się chyba doczekam ;]]]]

  Skomentuj

  1. elvis797979
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2017-01-11 17:58

   Tak samo myślałem o Scalebound :)

   Skomentuj

  2. elvis797979
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2017-01-11 17:58

   Tak samo myślałem o Scalebound :)

   Skomentuj

 2. klakier33
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2017-01-11 17:43

  Dno f2p , dobre dla uzytkownikow XONE .

  Skomentuj

 3. Mkozlowski
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-01-12 11:17

  Pomysł jest potężny, niech do samej idei dorobią ręce i nogi i będziemy mieli perełkę. Zakładam, że samo poszukiwanie skarbów i ochrona szybko się znudzi. Świat będzie musiał być zapełniony questami wszelakiej maści inaczej gra okaże się tylko ciekawostką.

  Skomentuj

  1. ZicoPL
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-01-13 01:07

   niekoniecznie. Minecraft nie miał questów a przyciągał rzesze. Dobra mechanika sporo może zdziałać bo jak wspomniałeś samo kopanie szybko się znudzi. Co do MC dużo osób szuka większej sensowności w grach, więc może tutaj przydałaby się jakaś strefa wpływów + fortyfikacje morskie ;)

   Skomentuj

   1. ZicoPL
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-01-13 01:09

    Na pewno listy gończe za jakimiś korsarzami (którzy napadają statki kompani handlowych) + kto ich zestrzeli lub pojmie dostaje hajs byłoby świetnym pomysłem.

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!