Na topie

Shadow of the Tomb Raider - dziś polska premiera gry

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Dzisiaj na naszym rynku zadebiutowała wieńcząca nową trylogię gra Shadow of the Tomb Raider. Jest ona dostępna w pełnej polskiej wersji językowej – na konsolach i pecetach.

  • Shadow of the Tomb Raider - dziś polska premiera gry
A A

Nasza recenzja gry Shadow of the Tomb Raider ma w tytule zawarte zapewnienie, że jest to „przygoda, której z pewnością nie zapomnicie”. Najpierw jednak (do czego gorąco zachęcamy) musielibyście ją poznać i od dzisiaj macie już taką możliwość.

Dzisiaj w polskich sklepach oficjalnie zadebiutowała gra Shadow of the Tomb Raider w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich odsłon postarano się o pełną polską wersję językową, a Larze Croft głosu ponownie użyczyła (wyśmienicie sprawdzająca się w tej roli) Karolina Gorczyca.

Shadow of the Tomb Raider 1

Na polskim rynku dostępne są cztery podstawowe edycje:

  • wydanie standardowe (zawierające samą grę), 
  • Edycja Croftów (z licznymi cyfrowymi przedmiotami),
  • Limitowana Edycja (ze steelbokiem, w sklepach MediaMarkt)
  • i edycja z bonusem (w postaci torby z artem z gry, na Allegro).

Shadow of the Tomb Raider 2

Przypomnijmy, że gra Shadow of the Tomb Riader stanowi zwieńczenie „nowej trylogii” poświęconej Larze Croft. Produkcja ta przenosi graczy do bezlitosnej dżungli i stawia niełatwy cel: ocalić świat przed apokalipsą przepowiedzianą przez Majów. Czas upływa tutaj na eksploracji grobowców, rozwiązywaniu zagadek, walce i poznawaniu kolejnych rozdziałów równie zakręconej co intrygującej opowieści. 

Tymczasem zostawiamy was już ze zwiastunem premierowym:

Źródło: Cenega

Odsłon: 3924 Skomentuj newsa
Komentarze

50

Udostępnij
  1. deel77
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2018-09-14 18:21

    Premiera śmiechu warta. Gra kupiona wcześniej i zainstalowana. Dziś już tylko aktualizacja i serwery kwiczą. Żenua

    Skomentuj

    1. korbee
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-09-14 19:07

      Dokładnie! Zamiast o 17:00 odpalili o 18:00.

      Skomentuj

      1. Sir R
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-14 22:03

        Bo gra miała mieć premierę o 18:00, dokładnie 48h po edycji Croft, która premierę miała o 18:00 w środę.

        Skomentuj

        1. korbee
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-15 06:50

          Śledziłem uważnie odliczanie na stronie gry w Steam. To miała być 17:00.

          Skomentuj

          1. LukisK
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-15 14:21

            to wiń steama za fake info

            Skomentuj

          2. korbee
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-15 18:41

            O 16:00 pojawił się komunikat "godzina lub mniej", o 17:00 komunikat się nie zmienił, więc dla mnie przeciągnęli godzinkę.

            Skomentuj

  2. hollow_
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-09-14 18:56

    Głupoty piszesz. Gram od dwóch dni, sprawdziłem prze chwilą - aktualizacja trwała 17 sekund.

    Skomentuj

    1. korbee
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-09-14 19:07

      Piszemy o Standard Edition.

      Skomentuj

  3. PS5 to smiec
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-09-14 19:09

    Na necie pisza ze preordery byly skladane glownie na PC, bo na PS4 widac spory downgarde. Ach te konsole hamuja grafike..

    Skomentuj

    1. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-09-14 20:48

      podrzuć linka do info, bo na razie fake news, ale chętnie poczytam

      Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2018-09-14 22:51

        To przecież troll, Piotruś :D na bank jedno z jego kont ;)

        Skomentuj

    2. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-15 18:30

      hallo?!?!?! jesteś jeszcze? linka proszę bo na razie to fake news

      Skomentuj

  4. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-09-14 19:41

    Wersja na XOX już roznosi graficznie w strzępy każdego exa od Sony,a co dopiero będzie przy wersji PC...masakra.

    Skomentuj

    1. LuckyNumber888
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-14 20:21

      Digital foundry w filmiku o wersji PC wyszczególni różnice. Więcej teselacji oraz POM na teksturach, lepsze cienie, a konsolowe detale według nich odpowiadają ustawieniom medium.

      Sam w nowego tomb raidera prędko nie zagram, ale patrząc na poniższy filmik to dosłownie jak bym widział uncharted 4
      https://youtu.be/xb7_yRepfy0
      Uncharted 4 wyglądało bardzo podobnie i również było czasem widać podobnie imponującą ilość drzew i detali. Uncharted 4 jest jednak grą, gdzie stworzyli też poza głownymi dużymi levelami takie mniejsze pokoiki np. w domu Nathana, a tam pozwolili sobie już na wpakowanie jeszcze dużo większej ilości detali jak w czasie normalnej gry. Nie wiem czy tomb raider będzie miał też takie małe levele, gdzie z uwagi na małą przestrzeń dadzą wiecej detali jak w uncharted 4, ale te otwarte poziomy to poziom detali naprawdę bardzo zbliżony w obu grach, a przynajmniej takie odnosze wrażenie po obczajeniu screenów z wersji na PC w 4K i paru gameplayów. Sam jednak jak już grałeś to na pewno możesz powiedzieć więcej jak ja o graficę tej gry, czy np. Jest lepiej jak w uncharted 4.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-15 00:48

        @lucky z analizy DF wynika ze na PC lepsze są cienie w ultra no i tesselacja co przekłada się tez na ilosc detali w geometrii ale patrząc na roznice to dramatu nie ma.
        Ciekawe co z RTX bo dopiero tutaj cienie i odbicia powinny robic robote.
        Dzieki TAA gra wyglada kozacko nawet na XO i ps4 - nizsza rozdzielczość nie kaleczy oczu :)


        Na PC 4k można odpalić już przy 1080ti OC z drobnymi korektami (cienie na medium) juz przy 45fps wiec tez dramatu nie ma.
        W HDR na PC spadek jest do 40-37fps przy tych ustawieniach.

        Skomentuj Historia edycji

        1. LuckyNumber888
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-15 04:10

          Wymagania są konkretne
          https://youtu.be/jp4jx-Os9lM
          Tutaj na GTX 1080 ledwo co jest 30fps w 4K, ale AA ustawione na najwyższe będące połączeniem TAA wraz z MSAA. Gość jest fanem gier na PS4, a i tak stwierdził, że tomb raider w takiej jakości to obecnie według niego najładniejsza gra i nawet uncharted 4 i spiderm jak wymiemił nie wygląda lepiej. Co natomiast potrzeba do 60fps? W tych samych detalach titan V ma średnio 55-60fps, a ze zmniejszonym AA na TAA oraz detalami na "tylko" very high miał już średnio 70fps.
          https://youtu.be/Ycqu4Mv9Lv0
          Spodziewam się podobnej wydajności po 2080ti biorąc pod uwagę najnowszw wieści o wynikach w grach

          https://videocardz.com/77983/nvidia-geforce-rtx-2080-ti-and-rtx-2080-official-performance-unveiled

          Tak więc około 60fps 2080ti osiąga w tej grze (podobnie jak titan v na tym gameplayu), a wraz z DLSS będzie już gdzieś z 80fps.

          Skomentuj

    2. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-09-14 20:43

      dlatego jestem mega szczęśliwy, że poza PS4 zainwestowałem w Xklocka, jestem na ukończeniu spidermana, wiec można powoli zabierać się za Tomb Raidera :D
      tylko jeszcze się wacham czy XBOX czy pecet, po Batmanie mam taki uraz do pecetowych gier, że czekam co będzie, nigdy więcej preordera, Batman skutecznie nauczył, że nie ma co się spieszyć bo można bubla dostać, później gigapatcha, a na sam koniec przeprosiny i zwrot kasy

      Skomentuj

  5. Chong-li
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-09-14 20:16

    @piotreeeek masz racje XOX ma bardzo silne bebechy tylko te same gry są na PC i wyglądają lepiej.
    Pomijając kwestie graficzną to gry na wyłączność od Sony są bardzo dobre i one roznoszą w strzępy konsole od Microsoftu która pomimo tego że jest najmocniejszą konsolą do grania na świecie nie ma gier których by nie było na PC.
    Jeżeli chodzi o gry multiplatformowe to sprawą naturalną jest to że XOX rozniesie PS4 bo jest o wiele mocniejszy tutaj każdy się z tobą zgodzi.
    Ale sprzedaż konsol napędzają gry na wyłączność ich miodność fabuła i dostępność a tutaj niekwestionowanym mistrzem jest Sony.

    Wszyscy mamy Pecety wiadomo do pracy do filmów do muzyki do grania i kupując konsole kupujemy tą od Sony bo Microsoft w tej generacji nie ma nic do zaoferowania.
    Pamiętam jak w tamtej generacji bez zastanowienia kupiłem Xbox 360 bo było w co pograć.
    Co do Tomb Raidera wersja na Peceta zamiecie każdą platformę pod dywan szczególnie z nowymi kartami RTX ale to było już wiadomo od dawna.

    Skomentuj

    1. LuckyNumber888
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2018-09-14 20:29

      Xbox ma brakujące gry z serii forza (forza 5, 6, horizon 2), czy seria halo. W dodatku na rzadnej innej platformie nie zageasz w "remastery" gier z xbox classic i xbox 360. Red dead redemption, forza horizon 1, czy hears of war 3 wyglądają nieziemsko i dla fanów tych gier są naprawdę interesujące. Największą zaletą xboxa x jest jednak cena, w stosunku do możliwości, bo za 2000 zł nic tego nie przebije. Nie mam już xboxa ale grając nim w gry miałem wrażenia jak z topowego kompa. Sama karta graficzna GTX 1070 która umożliwia odpalenie takiego nowego tomb raidera w 4K.i tych średnich 30fps kosztuje więcej od xbox x, a 1080ti nie odpala tej gry w 60fps w 4K nawet po zjechaniu z wszystkimi detalami na medium.

      Skomentuj Historia edycji

      1. JacekWawka
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-09-14 20:47

        tak, ale jako posiadacz zarówno PS4 jak i Xklocka powiem Ci, że jednak świat stoi exami, fajnie jest odpalić remastera itp. bajery, ale mimo wszystko God of War, Last of Us, Spider-man, Uncharted, tak jak lubię Xboxa tak poza Forzą i Gears of War za wiele tam nie ugrałem ;) a jak już coś wychodzi to zawsze sprawdzam na piecu bo szansa na lepszą grafikę.
        Ameryki tu nie odkryłem, statystyki pokazują jasno, że wiodącą platformą do gier jest pecet, ale w konsolach Sony nie ma sobie równych, podobna sprawa, ze sprzedaża gięr, Uncharted ma wyniki podobny do Tomb Raidera, ale trzeba pamiętać, że wyszedł na jedną platformę, TR wychodzi na trzy, także porównanie nie ma sensu.
        Prosta sprawa, co jest multi to gramy na piecu bo najładniej, Soniaczek do exów ala Spiderman (co jak co zarządził skubaniec) i Xklocek do Forzy i Gearsów

        Skomentuj

        1. LuckyNumber888
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-09-14 21:11

          Miałem ps4p i rzeczywiście ilość gier ekskluzywnych na konsoli sony robi wrażenie. Spędziłem jednak podobną ilość czasu na xboxie x jak i na ps4p i pomimo nawet tego, że kompie miałem możliwość podwojenia fps. Przykładowo przeszedłem tomb raidera na xbox x pomimo tego, że na kompie miałem 60fps w 4K. W używaniu konsol jest pewna wygoda, telwizor i kanapa robi swoje i też czasem w grach na xbox x jest jednak ten HDR, którego nie ma w wielu w porcoe na PC. Np. W rise of the tomb raider, forzy horizon 3, vxy gears of war 4. Te gry wyglądają wyraźnie lepiej z HDR i ciężko później wrócić do wersji PC po zobaczeniu wersji z HDR na xboxie. Z xboxa x byłem bardzo zadowolony, a sama kultura pracy konsoli to szok. Komp jak pracował to dosłownie jak odrzutowiec, a w konsoli xbox x taka malutka i cisza taka, że czasem nawet nie wiedziałem czy konsola jest włączona czy nie. Komp zapewni lepsze doznania ale też nie w każdej grze nie mówiąc już o problemach z odpaleniem gier zwłaszcza gdy mowa o sklepie MS store. Przykładowo gears of war 4 większość ludzi nie mogła uruchomić przez pół roku po grudniowej aktualizacji. Włączyłem więc wówczas wersję na xbox x i nie było problemów.

          Skomentuj Historia edycji

        2. hollow_
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-09-14 21:17

          Zgadzam się. Jestem zagorzałym PCtowcem od ćwierć wieku ale zazdroszczę posiadaczom PS3/4 The Last of Us, God of War, Heavy Rain, Uncharted... Potrafię docenić to ile programiści potrafią wycisnąć z tak niewielkiej mocy obliczeniowej. Szkoda tylko, że na PC nie ma ex'ów z takim rozmachem, a do tego programiści przykładają się tak z optymalizacją, że faktycznie czasami się człowiek zastanawia na co idzie kasa na bebechy do blaszaka skoro konsole mają lepiej. Ale PC nie zostawię a PS4 przygarnę pewnie niedługo i będę spełniony. Szkoda mi tylko ludzi, którzy zamiast cieszyć się na prawdę doskonałymi grami na wybraną przez siebie platformę i cieszyć się rozrywką, potrafią tylko dogryzać innym i pluć jak na gorszy gatunek człowieka tylko po to, żeby udowodnić, która wersja lepsza. Grać! Nie marudzić!

          Skomentuj

          1. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-09-15 09:34

            ,,Potrafię docenić to ile programiści potrafią wycisnąć z tak niewielkiej mocy obliczeniowej. Szkoda tylko, że na PC nie ma ex'ów z takim rozmachem, a do tego programiści przykładają się tak z optymalizacją, że faktycznie czasami się człowiek zastanawia na co idzie kasa na bebechy do blaszaka skoro konsole mają lepiej.''

            Jest dokładnie tak, jak piszesz. Nie wiem, dlaczego niektórzy nie potrafią tego zrozumieć. Moc na papierze jest gów, tfu, kupę warta :), liczy się maksymalne wykorzystanie dostępnej mocy.

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-09-15 10:53

            hollow_

            Nie ma czasu na optymalizację na PC jak muszą kroić wszystko pd konsole, żeby jako tako szło w 30 fps.

            Skomentuj

        3. kitamo
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-09-15 00:10

          najlepiej to miec kazda platformę i wtedy człowiek po prostu gra jak chce i w co chce. bez zadnych kompromisow.

          Skomentuj

          1. q3aki
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-09-15 07:55

            tutaj wielu, nie potrafi tego pojąć :)

            Skomentuj

          2. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-09-15 09:21

            Święte słowa.

            Skomentuj

          3. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-15 10:44

            Oho, już jakiś cebulak zminusował, no tak, zapomniałem, że mieszkamy w bardzo biednym kraju, i nikogo nie stać na zakup komputera, PS4 i Xboxa. Trzeba wybierać...
            Bez komentarza.

            Skomentuj

          4. CaptainPlanet
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-09-15 11:32

            *Adrian Waleczny może nie każdego stać na komputery i dwie konsole żeby mieć w domu nie udawaj takiego cwaniaka ciekawe jakbyś wypadł jakbyśmy porównali ilość i markę swoich samochodów myślę że byś poległ w pierwszej sekundzie na cenie ilości i jakości.
            Takie drwiny z ludzi w twoim wykonaniu tylko świadczą że sam jesteś cebulakiem.

            Skomentuj

          5. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-09-15 14:31

            Dostałem minusa za komentarz napisany powyżej, oczywiście guzik mnie to obchodzi, ale kolega kitamo chyba napisał prawdę, cytuję jego słowa - ,,najlepiej to miec kazda platformę i wtedy człowiek po prostu gra jak chce i w co chce. bez zadnych kompromisow.''

            Ja mu odpisałem - Święte słowa. Widzisz gdzieś jakieś głupstwo, bo ja nie.
            Po drugie, nie pisz głupot, bo z nikogo nie drwię, nie lubię po prostu narzekaczy cebulaków, którzy wiecznie biadolą, jacy to biedni nie są, i na nic ich nie stać. No, ale to pewnie wina Tuska :D.

            Skomentuj Historia edycji

          6. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-15 14:49

            Jeszcze jedno, nie trzeba od razu kupować wypasionego, drogiego peceta, tak samo nie trzeba kupować najlepszych wersji konsol, jakbyś nie wiedział.
            PS4 w wersji Slim to jakieś 1300 zł, Xbox One S to jakieś 900 - 1000 zł. Rzeczywiście, majątek. Oczywiście mam na myśli ludzi dorosłych, chodzących do pracy, zarabiających. No, ale jak ktoś pali fajki, chleje, i bierze jakieś inne świństwa, to później płacze na brak pieniążków.

            Skomentuj

          7. MakankoBzykankoPukanko
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-15 15:53

            @ Adrian Waleczny a dociera do twojej łepetyny że są ludzie którzy nie piją nie palą nie ćpają pracują i są uczciwi a i tak ich nie stać żeby sobie kupić wszystkie platformy bo życie pochłania im wszystkie zarobione pieniądze.
            Moim zdaniem piszesz jak dziecko na utrzymaniu rodziców a twoje argumenty o paleniu piciu i braniu narkotyków tylko potwierdzają moje przeczucia co do ciebie że jesteś emocjonalnie nie dojrzały.
            Nie porównuj swojego komentarza do komentarza kitamo bo w przeciwieństwie do twojego jego napisany jest z ogładą.

            Skomentuj Historia edycji

          8. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-15 19:21

            są ludzie którzy nie piją nie palą nie ćpają pracują i są uczciwi a i tak ich nie stać żeby sobie kupić wszystkie platformy bo życie pochłania im wszystkie zarobione pieniądze.

            Życie pochłania ich wszystkie zarobione pieniądze. Aha. Moja wina? Czekaj, wina Tuska, może Kaczyńskiego?
            Nawet jeśli tak jest, to co należy z tym zrobić? Biadolić, jak to w Polsce źle się żyje?, mało zarabia?
            A może po prostu zmienić pracę?
            Ciekawe, czy trafi to do twojej łepetyny?

            Skomentuj

          9. RockyBalboa
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-09-15 20:12

            Adrian Waleczny dzieciaku poproś kogoś dorosłego niech pisze komentarze w twoim imieniu.
            Kogo ty zgrywasz ile ty tam zarabiasz założę się że masz tyle co kot napłakał a będziesz innych umoralniał.
            Nawet nie umiesz dokładnie przeczytać co ktoś do ciebie napisał i w jakim celu.

            Skomentuj

          10. Adrian Waleczny
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-09-15 21:05

            Aktualnie pracuję w Holandii, pierwszą wypłatę miałem w czwartek 1622 euro, czyli jakieś 6800 zł po przeliczeniu na polską walutę. Mogłem zostać w Polsce, ale postanowiłem sobie, że wyjadę, poznam inny kraj, ludzi, przy okazji zarobię więcej niż zarabiałem w Polsce. W Polsce, w ostatniej firmie, w budowlance, zarabiałem 13 zł na godzinę, jakieś 2600-2800 zł miesięcznie, nie narzekałem, bo tylko debile narzekają, kiedyś też narzekałem, i byłem debilem. Najłatwiej narzekać na pracę, zarobki, trudniej zrobić coś, żeby poprawić swoją sytuację finansową. Także Rocky Babolu nie wiem, o co ci chodzi, wyraź się jaśniej, bo dziecko nie zrozumiało.

            Skomentuj

          11. RockyBalboa
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2018-09-15 22:35

            No i co to jest 1622 euro nie bądź śmieszny jednak miałem rację tyle co kot napłakał nie masz nawet startu do najmniej zamożnych moich przyjaciół a co dopiero do mnie.
            Gosposia u mojego sąsiada zarabia wiecej i nie musiała wyjeżdżać z kraju.
            Myślisz że jak jesteś pieniaczem i pienisz się gdy ktoś się z tobą nie zgadza to robi na mnie wrażenie?Zabawny jestes.

            Skomentuj

          12. raffal81
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-09-16 09:51

            RockyBalboa
            I w tym momencie się obudziłeś cały zlany potem.

            Skomentuj Historia edycji

  6. SuperBobas
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-09-14 21:11

    JacekWawka pokaż screena czy masz Xbox i PS4.

    Widzę że nowe konto założyłeś xD.

    Skomentuj

    1. JacekWawka
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2018-09-15 07:47

      kiedyś wrzuciłem screena z konta na PS4 to mnie zasypało spamem, także nie dzięki

      Skomentuj

  7. SuperBobas
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-09-15 09:50

    JacekWawka czyli nie masz dwóch konsol i wszystko jasne xD

    I tak nie wierzyłem od początku.

    Skomentuj

  8. JacekWawka
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-09-16 19:04

    https://www.youtube.com/watch?v=avtezOzHSLE a tym czasem spiderman ze strojem z avengersów ;) robi jeszcze większe wrażenie

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-09-16 21:14

      To jak , wrzucisz to zdjecie swoich konsol?

      Skomentuj

      1. Wulfen4
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-09-16 22:20

        Przelogowałeś się z SuperBobasa na piotrka? ile ty masz tutaj kont?

        Skomentuj

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-09-16 22:33

          Tylko patrzcie czym blacharze się podniecają :)))

          http://forum.pclab.pl/topic/1208122-Shadow-of-the-Tomb-Raider/page__st__1440

          Jak im wrzuciłem parę screenów z U4/dlc i innych exów to mnie wyrzucili. Tylko nie wiem dlaczego sami screeny rzucają ech...

          A najlepszy komentarz do tego strona 70

          "I przestań się podniecać tymi screenami które nigdy nie były wykonane na konsolach tylko na stacjach roboczych"

          Oni na prawdę nie dowierzają że taka oprawa może być na tak starej konsoli no jaj.... kwadratowe :)

          Tyle lat trzeba było czekać aby na pc tomb raider był na podobnym poziomie do U4 dobre..... Przecież taką oprawę mieliśmy 2 lata temu na zwykłej PS4.

          No cóż nie się podniecają niech mają swoje 5 min aż do wyjścia The Last of us 2 i po Tomb Raiderze śladu nie zostanie. A pózniej powtórka z rozrywki w postaci nowej generacji "PS5"

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-09-16 23:36

            Chłopcze o jakim TLOU2 ty mówisz...o tym w 1440p? Z bieda teksturami ? Daj już spokój.
            PC zaorał te twoje konsole w kwestii grafiki jak chciał i to już dawno.
            Nawet nie chce myśleć co to będzie jak do SOTTR wyjdzie patch z obsługą raytraycingu. Przecież to sprawi że grafa na PC odskoczy o kolejne lata do przodu. A ta gra już miażdży
            choćby samym oświetleniem. Gram na XOX więc widze jak to wygląda. A co dopiero na PC z raytracingiem...przeciez to będzie miazga.

            Skomentuj Historia edycji

          2. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-09-17 03:42

            Tak odskoczy oprawa na pc jak odskoczyła przez te 5 lat haha.

            Taki Spider Man pogrążył TR ogromne pięknie odwzorowane miasto to jeszcze gameplay z animacją :)))

            "PC zaorał te twoje konsole w kwestii grafiki jak chciał i to już dawno"

            Masz ładniejszą od The Order :)))

            https://imgur.com/a/DY1BkGT

            Z czym do ludzi...

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-09-17 08:11

            Sandbox z miasteczkiem na bieda konsoli zaorał według ciebie grafe w nowym tomb raiderze ?
            I ty sie jeszcze dziwisz niedorozwoju że ciebie banują tak jak ostatnio na pclabie ?

            Skomentuj Historia edycji

          4. JacekWawka
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-17 08:30

            pożyjemy poczekamy, porównany ilość nagród i ilość sprzedanych kopii, na razie Spider zawojował rynek, sprzedaż w pierwszym tygodniu rekordowa
            a najbardziej bawi fakt, że na konsolach numer jeden spider-man
            na pececie sims 4 cztery pory roku :D faktycznie wrzesień peceotwcy mają kozacki, lada dzień wychodzi symulator pszczoły :D
            pająk na konsolach, pszczoła na pececie
            spoko :D

            Skomentuj

          5. JacekWawka
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-17 15:15

            tylko widzisz, różnica między Nami jest taka, że ja ogrywam zarówno gry na piecu jak i na konsoli, ja nie muszę wybierać, myśleć co jest ładniejsze, lepsze, gorsze, fajniejsze
            Ty siedzisz na piecu i omijając Cie takie tytuły jak spiderman czy god of war, oczywiscie na piecu masz w co grać, ale to tak jakbyś powiedział, że najlepszą tv jest mtv, discovery channel i polsat sport, a z drugiej strony przychodzi ktoś i mówi, że tak ale nie zmienia faktu, że mając 50 kanałów więcej mam to co Ty plus masę innych bajerów
            z posiadaniem konsol przy pececie jest dokładnie tak samo, nie masz jednej z tych platform jesteś w plecy zawsze kilka dobrych gier w roku, a 2018 jest wybitnym przykładem, że jest tego dużo i to na konkretnym poziomie
            pomyśl jaką będziesz miał stratę z braku konsoli za miesiąc kiedy wyjdzie RDR2 ;) bo kumam, że mozesz god of wara nie znać i nie lubić serii, że może temat marvela Ci nie leży i wolisz DC, ale RDR??@?@? też będzie wyszydzał tylko dlatego, że w niego nie zagrasz?

            Skomentuj

          6. HardCorak
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-09-17 09:31

            @PS4Ekskluzyw

            Oj piecze dupka piecze. Pograł by sobie w takiego Shadow of the Tomb Raider ale fanbojstwo nie pozwala.