Na topie

Sniper Ghost Warrior Contracts - będzie kolejna strzelanka od CI Games

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wydawało się, że o Sniper Ghost Warrior już nie usłyszymy. Najnowsze informacje są dla sympatyków tego cyklu zdecydowanie bardziej optymistyczne.

 • Sniper Ghost Warrior Contracts - będzie kolejna strzelanka od CI Games
A A

Polskie studio CI Games przygotuje nową grę z serii Sniper Ghost Warrior. To spora niespodzianka, jeszcze jakiś czas temu nie było na taki obrót spraw najmniejszych szans.

Wszystko z uwagi na chłodne przyjęcie Sniper: Ghost Warrior 3. Sytuacja była tak zła, iż CI Games zapowiedziało rezygnację z tworzenia gier AAA. Z czasem okazało się jednak, że gra systematycznie zdobywa kolejnych sympatyków i w ogólnym rozrachunku jej sprzedaż okazała się bardzo zadowalająca, w sporej mierze dzięki mieszkańcom USA.

Na oficjalnej stronie Europejskiego Biura ds. Własności Intelektualnej pojawiły się wzmianki na temat Sniper Ghost Warrior Contracts. Trudno wyciągnąć z nich więcej informacji poza tym, że to projekt, do którego prawa posiada właśnie CI Games. Wieści dotarły już na giełdę, akcje CI Games skoczyły ostatnio o kilkadziesiąt procent.

Oficjalna zapowiedź gry może odbyć się na zbliżających się targach Gamescom 2018. Studzący optymizm sugerują, iż może chodzić tu nie o dużą produkcję AAA, ale o grę mobilną. Czego się spodziewacie?

Źródło: money

Odsłon: 3157 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. dejot
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-08-12 14:35

  W singleplayer SGW3 mam już ponad 100 godzin grania, oczywiście można by poprawić parę rzeczy, ale i tak dla mnie jest wspaniały, super klimatyczna gra. A plucie na CI Games i tą grę to wiadomo, chodzi o kasę. Mam tylko nadzieję, że chłopaki się nie zrażą i dalej będą robić coraz to lepsze gry.

  Skomentuj Historia edycji

 2. Kover
  Oceń komentarz:

  -2    

  Opublikowano: 2018-08-12 19:10

  Mam nadzieje że to będzie kolejna część. W SGW3 wygrałem prawie 320 godzin i powiem, że gra jest kozak, może spokojnie konkurować z innymi grami w kategorii AAA.

  Skomentuj

 3. szataniel
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-08-13 09:13

  nigdy nie rozumiałem nagonki na SGW3. gram od dnia premiery i uważam, że gra jest po prostu bardzo dobra (do świetności trochę jej brakuje, ale wcale nie dużo).

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!