Na topie

Spider-Man doczekał się zwiastuna fabularnego [AKT. - próbka dubbingu]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Insomniac Games

Chwilę po wakacjach pojawi się Spider-Man. Na bohatera czekać będzie kilku groźnych przeciwników, na szczęście będzie miał przy sobie także przyjaciół.

  • Spider-Man doczekał się zwiastuna fabularnego [AKT. - próbka dubbingu]
A A

Spider-Man już teraz elektryzuje wielu posiadaczy PlayStation 4. Ostatni raz słyszeliśmy o nim podczas targów E3 2018, a zatem grubo ponad miesiąc temu. Twórcy uznali, że najwyższa pora ponownie przypomnieć o swojej produkcji.

Tym bardziej, że pojawiła się ku temu świetna okazja - Comic Con 2018. To właśnie z okazji tej imprezy przygotowano nowy, fabularny zwiastun gry. Jak łatwo się domyślić, materiał skupia się na opowiadanej tutaj historii. Zobaczyć możemy nie tylko Petera Parkera, ale również jego przyjaciół i wrogów. Obydwa obozy odegrać mają tu duże role. Większość oponentów pojawiała się już na wcześniejszych materiałach, mamy jednak także jedną nową postać - Silver Sable.


Materiał przypomina również, iż premiera gry zaplanowana została na 7 września.

Warto dodać, że jednocześnie Sony zaprezentowało specjalne wydanie konsoli PlayStation 4 Pro, które zostanie ozdobione motywami nawiązującymi do Człowieka-Pająka. I tu premierę zaplanowano na 7 września.

Spider-Man PS4 Pro

AKTUALIZACJA, 26.07.2018

Spider-Man oferowany będzie w pełnej polskiej wersji językowej. W tym kontekście warto rzucić okiem, a przede wszystkim posłuchać poniższego materiału. To ten sam, omówiony wyżej zwiastun, ale dający nam próbkę dubbingu.


Źródło: PlayStation Polska

Odsłon: 4233 Skomentuj newsa
Komentarze

27

Udostępnij
  1. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-07-21 14:35

    Ładnie wygląda ta konsola jak szminka z Pewxu a i gra wygląda na bardzo miodną uwielbiam retro grafikę jak na początku lat 2000 bo teraz wszystko na PC i Xbox one tylko w 4k to chociaż na PS4 PRo będe mógł zagrać w gry z wyglądem jak z przed 10 lat.
    Za konsole podziękuje bo już mam dwie takie same służące mi pod podstawkę na róże w szklarni.

    Skomentuj Historia edycji

    1. kryspin34
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-07-21 15:29

      Jeszcze zapomniałeś napisać o piractwie.

      Skomentuj

    2. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-07-23 11:24

      słabe to było i żałosne

      Skomentuj

  2. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-07-23 10:50

    @PSEkskluzyw na całe szczęście nie dostane takiej oprawy jak na Pirat 4 bo gdyby taka grafika była na dobrym pececie to bym się załamał!

    Już ci pisałem cebulo że Pirat 4 jedynie może się pochwalić jak się piraci konsole nowej generacji i jest w tym królem bardzo cię to gryzie wiem o tym :):):)

    A teraz marsz spać a że już opowiedziałeś bajkę o oprawie na Pirat 4 sam sobie więc bajki na dobranoc już nie obejrzysz!

    Skomentuj

    1. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2018-07-23 11:25

      zwłaszcza te drewniane żołnierzyki w Crysisie 2007 robią robote jak fruwają niczym kukły

      Skomentuj

          1. Vengir
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2018-07-26 16:14

            Po tym, co zobaczyłem na zwiastunie, mogę powiedzieć, że ta gra wygląda… w porządku.

            Nie jest to dla mnie w żadnym wypadku szpetne, ale też nie ma się czym podniecać. Nie widzę tu absolutnie niczego, z czym dzisiejszy dobry PC by sobie nie poradził.

            Skomentuj

          2. HardCorak
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2018-07-26 18:53

            w konsoli siedziałeś, g*wno widziałeś, pcta w życiu nie ujrzałeś tyle w temacie.

            nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. czy mocno zaślepieni fanboje czy opłacani czy co.

            mimo wszystko pamiętajcie tępić tępić i jeszcze raz tępić takich jak się da.

            @PSEkskluzyw

            tak wie że zaraz napiszesz jaka to ps4 ma grafę i jakie super ma gry a pc to nawet za 20k takiej jakości nie zaoferuje.

            Skomentuj

        1. kryspin34
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-07-26 16:27

          No nie gadaj, super hiper ultra mega max extra turbo grafika? Zazdroszczę

          Skomentuj

  3. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-07-26 16:17

    Oprawa i efekty jak na grach z przed 6 lat gdzie to szukać na PC bida:(

    Tylko gry na wyłączność od Sony mogą pokazać jak grało się w 2010 roku.

    Perfekcja RetroWizualna!

    Kolejny Ex którego gniotą Pecetowe Powidoki.

    Skomentuj

  4. Dragonik
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-07-26 16:34

    Łał ale grafika te twarze są prawie tak realistyczne jak w nadchodzącym Half-life 2, a nie czekajcie mamy 2018 rok.

    Skomentuj

        1. JamesLogan9000
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-07-26 20:49

          @PSEkskluzyw wszyscy wiemy że trailery są bardzo dobrze robione i pięknie upiększane w postaci filmów UHD czyli takiego 4K jakiego na PS4 nie da się zobaczyć a szczególnie takiej grafiki jaką widzimy na tych filmikach oczywiście pomarzyć sobie możesz jest to normalne u marzycieli że mają bujną wyobraznię.


          Niestety nie przekonasz ludzi którzy nie żyją w świecie Fantazji do swoich uroczych baśni.

          Jesteś marzycielem chciałbyś żeby świat konsol przedstawiony przez ciebie tak wyglądał ale tak nie jest.Jeszcze wyrośniesz z bajek każdy kiedyś wyrasta więc nie jest w tym nic złego że opisujesz nam swój fantastyczny świat przynajmniej mamy pokaz jak kreatywna może być ludzka wyobraznia.

          Skomentuj

          1. JamesLogan9000
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-07-27 10:24

            @krzysiek82gda na twój komenetarz mogę odpowiedzieć tylko jedno:

            "Fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,
            aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego"

            Temat komentarzy nie jest o God of war tylko o tym że gry na trailerach wyglądają lepiej niż jak się gra.

            Następnym razem poproś kogoś dorosłego żeby ci przeczytał uważnie o czym ludzie piszą.

            Skomentuj

          1. WeylandPredator
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2018-07-27 10:09

            @krzysiek82gda ja ci powiem że mam PS4 PRO i że to ty bzdury gadasz gry na PS4 wyglądają o wiele gorzej niż na wszystkich trailerach jesteś tak samo w krainie fantazji jak ten PSEkskluzyw.Kolejny mitoman na temat konsol!

            Mnie nie przekonasz bajkami ja mam konsole i wiem jak to wygląda jak się odpala gre a jak się ogląda na trailerze!

            Skomentuj

          2. WeylandPredator
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-07-27 11:08

            @PSEkskluzyw bajki możesz sobie wmawiać u siebie w piaskownicy gry nie wyglądają tak jak na trailerach jak ty sobie kupisz konsole to się przekonasz bo całkiem możliwe że to ty właśnie jej nie masz tak wynika z twoich komentarzy że brak ci wiedzy na temat oprawy graficznej i sugerujesz się tylko filmami i screenami.Obstawiam że nie masz konsoli baaa mało tego jestem tego pewien.

            Skomentuj

          3. JamesLogan9000
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-07-27 12:04

            Od razu widać że to podrasowane filmiki xD

            Skomentuj

          4. JamesLogan9000
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-07-27 14:28

            @krzysiek82gda wbij to sobie do głowy że Pecety maja najładniejszą grafikę na świecie a że ty tego nie widzisz nie znaczy że reszta ludzi ma tak samo i koniec kropka!

            Skomentuj

          5. JamesLogan9000
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-07-27 18:51

            @ PSEkskluzyw a tam znowu bajeczki opowiadasz te twoje gry to tylko ładnie na zdjęciach i na trailerach wyglądają każdy ci to piszę a ty dalej swoje fantazje snujesz.

            Wszystkie gameplaye na you tube i trailery z konsoli są upiększone żeby użytkownicy PC nie dostali zeza bo nie są przyzwyczajeni do 30 klatek na sekundę i ledwo wyciągającego 1080p.HDR na konsoli nie rozśmieszaj mnie tam nie ma żadnego hdr ani 4k i koniec kropka!

            Skomentuj

  5. Dragonik
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-07-26 19:43

    Ah te piękne trailery z grafiką której nikt na konsoli nie zobaczy ale co ja tam wiem:)

    Skomentuj

  6. MakankoBzykankoPukanko
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-07-27 10:19

    @krzysiek82gda bzdury piszesz i tyle nie masz racji.

    Skomentuj

      1. JamesLogan9000
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-07-27 12:05

        krzysiek82gda oczywiście że crysiis z 2007 roku na modach wygląda lepiej i koniec kropka!

        Skomentuj

          1. JamesLogan9000
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-07-27 18:46

            krzysiek82gda i bardzo dobrze ale Crysis z 2007 roku z modami jest ładniejszy niż God Of war czy hzd i to jest prawda ostateczna.

            Skomentuj

  7. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-07-27 11:04

    @PSEkskluzyw Już się nie denerwuj tak przecież wiemy że masz bujną wyobraznię i fantazję każdy jest przyzwyczajony do twoich podrasowanych filmików trailerów i screenshotów.

    Może teraz się połóż spać małym dzieciom dobrze robi drzemka po śniadanku.


    Skomentuj

  8. Chong-li
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-07-27 11:13

    PSEkskluzyw zakończ już te swoje komentarze nie mogę już tego czytać.Sam mam ps4 i pc zajrzyj w mój profil i nie raz i nie dwa wypowiadam się na korzyść konsol ale takiego syfu nigdy nie pisałem.Co raz jakieś gówno burze wywołane przez ciebie.

    Ludzie mają swoje przekonania i choćby skały sra...y nikt nie będzie myślał tak jak ty skoro inaczej spostrzega świat gier i twoje przekonywanie na siłę to jak walka z wiatrakami.

    Dla jednych pecety to drogie grzałki jak na przykład dla ciebie a dla innych konsole nie nadają się do grania bo według nich mają słabą grafikę,jest jeszcze jedna grupa ludzi jak ja którzy grają na wszystkim i we wszystkie dobre gry nie ważne czy jest to pc czy konsola i mają w nosie czy grafika o kilka poligonów jest ładniejsza na tej platformie czy na tamtej bo liczy się tylko miodność fabuła i chęć ogrania danego tytułu.

    Skomentuj Historia edycji

      1. Chong-li
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-07-27 11:58

        @PSEkskluzyw widzisz ja wiem jak wyglądają gry na konsoli ty też to wiesz a mimo to dajesz się podpuszczać.Przeszedłem wszystkie gry na wyłączność i z pewnością ty również i obaj wiemy że są to bardzo ładne i dobre gry.Różnica miedzy nami jest taka że ja nie uznaje tylko jednej platformy do grania bo jestem w tej trzeciej grupie docelowej którą opisałem ci w poprzednim komentarzu.

        Druga sprawa bardzo ważna zacytuje cię:

        "Odpal jeden z drugim God of War w HDR z tej konsoli i mordy wam się zamkną ech....."

        są ludzie którzy zobaczą te gry na 75 calowym TV w HDR a i tak powiedzą że gra z 2010 roku wydana na PC ma lepszą grafikę ponieważ ich przekonania są tak silne i zakorzenione że nie da się ich przestawić na konsolowe produkcje aż sami tego nie będą chcieli i ty właśnie z takimi ludzmi walczysz w swoich komentarzach musisz to w końcu zrozumieć.Myślisz że dlaczego ludzie kupują pecety po 15 tysięcy czy po 20 tysięcy skoro mogą kupić konsole i kupić za tą cene wszystkie gry jakie wyjdą na tą platformę,kupują dlatego że nie uznają konsol i twoje argumenty nie dotrą to żadnego z nich.
        Nie przekonuj nikogo na siłe nie prowokuj ludzi w swoich komentarzach nie pisz takich tekstów że konsola to najlepsze cudo na świecie i że nigdzie indziej nie zobaczy się tak wspaniałej grafiki a ludzie będą traktować cie poważniej a nie jak dzieciaka co tylko włazi się poprzekomarzać.

        Skomentuj

  9. Dragonik
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-07-27 11:29

    Wiecie co przestańmy konsolowców karmić bo i tak nie przetłumaczymy im że PC zawsze będzie lepsze we wszystkim on pudełka tylko do gier.

    Skomentuj

  10. JamesLogan9000
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-07-27 22:15

    Bardzo ładnie podrasowany już kolejny filmik który nam dzisiaj wysyłasz.

    Oczywiście masz racje niby dlaczego filmik z you tube nie ma śmigać na konsoli skoro nawet 5 letnie telefony to potrafią.

    Skomentuj

  11. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-27 23:45

    https://www.youtube.com/watch?v=b8BGu000apQ nie wiem czy to najlepszy mod do crysis z 2007 roku ale ta fizyka roślin i obiektów mnie powala ora ta grafika.po obejrzeniu spider-mana i god of war to jest mistrzostwo i to w 60 klatkach.