Na topie

Twórcy Gry o Tron szykują niezapomniane zakończenie

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Tematyka: Film

Ostatni sezon serialu Gra o Tron coraz bliżej. Twórcy chcieliby, aby zakończenie spotkało się z tak dobrymi opiniami, jakimi cieszył się finał Breaking Bad.

 • Twórcy Gry o Tron szykują niezapomniane zakończenie
A A

Historia zna wiele świetnych seriali, których zakończenia okazywały się mniejszym lub większym rozczarowaniem. Twórcy Gry o Tron zapewniają, co oczywiście nie może dziwić, iż w tym przypadku możemy być spokojni.

Coraz większymi krokami zbliża się premiera ostatniego sezonu serialu. Chociaż twórcom wyjątkowo skutecznie udaje się utrzymywać w tajemniczy niemal wszystkie informacje na temat fabuły, nie przeszkadza im to w coraz częstszym podgrzewaniu atmosfery. Tym razem zadbał o to Dan Weiss, producent i scenarzysta serialu.

W ostatnim wywiadzie odniósł się do pytań dotyczących zakończenia Gry o Tron. Ma być ono niezapomniane, ale w pozytywnym kontekście. Twórców zadowoliłby odbiór na poziomie tego, jakim cieszył się finał Breaking Bad.

„Chcemy żeby ludzie to pokochali. To dla nas bardzo ważne. Spędziliśmy w tym świecie 11 lat. Wiemy, że bez względu na to co zrobimy, nawet jeśli jest to optymalna wersja, pewne osoby będą niezadowolone. Nie ma wersji, o której wszyscy powiedzą, że jest doskonała. Taka rzeczywistość nie istnieje. Mam nadzieję, że nasz finał będzie odebrany podobnie do finału Breaking Bad, który z reguły oceniany był na A czy A +.”

8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce 15 kwietnia tego roku.

Źródło: ew, HBO (foto)

Odsłon: 7934 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Yaceek
  Oceń komentarz:

  6    

  Opublikowano: 2019-03-17 17:14

  Niech już wychodzą te odcinki. Jaram się jak córka Stannisa.

  Skomentuj

 2. Marucins
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2019-03-18 15:15

  "Nie wiem czego się spodziewać i nie chce tego wiedzieć. Zobaczę w swoim czasie".

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!