Na topie

Twórcy Quake Champions przedstawiają Scalebearera

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry Tematyka: strzelanina Zwiastuny gier Producenci: Bethesda Id Software

Scalebearer to naprawdę potężny czempion - dosłownie i w przenośni.

  • Twórcy Quake Champions przedstawiają Scalebearera
A A

Bethesda i id Software zaczynają na poważnie zabierać się za promowanie Quake Champions. Systematycznie publikowane zwiastuny najlepiej tego dowodzą.

Kilka dni temu mieliśmy okazję poznać pierwszą czempionkę - Nyx. Teraz poznać możemy natomiast Scalebearera, którego znakiem rozpoznawczym będzie aktywna umiejętność określana jako bycza szarża. Potężne gabaryty czempion ten wykorzystywać będzie mógł także do zgniatania przeciwników podczas dalekich skoków (rocket jump).

„Scalebearer, który przed trafieniem na arenę podbił niezliczone światy, jest czempionem niezmordowanie dążącym do zwycięstwa. Aktywna umiejętność tego galaktycznego wojownika, bycza szarża, pozwala mu w Quake Champions dosłownie zmiatać przeciwników z pola walki.”


Scalebearer, podobnie jak Nyx, pojawi się w zamkniętych beta testach Quake Champions. Data premiery finalnej wersji gry nie jest jeszcze znana.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Odsłon: 3806 Skomentuj newsa
  1. drcocaina
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-19 08:49

    Przytulę tą grę jak Kubuś Puchatek beczkę miodu.

    Skomentuj

    1. GrUbY95
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-03-19 09:21

      ja czekam na UT2017

      Skomentuj

      1. owatanka
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2017-03-19 13:57

        Ja tez :)

        Skomentuj

      2. UB-SB-USB
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-03-21 14:05

        Już miał być UT2015, później 16, teraz 17 a pewnie jeśli kiedykolwiek to dokończą, to będzie UT2020

        Skomentuj

  2. Dunny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-20 08:51

    Filozoficzne pytanie. Ile zostało Kłejka w Kłejku ? Graficznie dno i metr mułu a mamy 2017 rok :] . Radosne kolorki, brzydkie projekty ,,znajdźek '' zero przełomu i polotu jak to zawżdy bywało......i na dodatek te ,,supermoce'' ...

    Skomentuj

      1. Dunny
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-03-20 15:48

        No to niech to nazwą ,,Omlet'' skoro ma być czymś nowym :] . Ale już pal licho te nowinki i tak ktoś to zmoduje ,ze bedą wyłączone. Bardziej skupiam sie na grafice ,która wygląda słabiutko jak na 2017 rok.

        Skomentuj

          1. Dunny
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-03-21 07:55

            P....isz od rzeczy. Akurat CoD z odcinka na odcinek jest coraz gorszym syfem. Tylko popsuli markę CoD .Twój wywód można sprowadzic do takiej sytuacji jakby film o Obcym opowiadał historię miłosci Kim Dzong Una do Obamy...no bo w sumei taką wizję miał autor scenariusza i co komu do tego. Quake to ma byc quake !!! Tyle w temacie.

            Skomentuj

          2. Dunny
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-03-21 10:45

            Dajmy spokój bo to jałowa dyskusja.

            Skomentuj

  3. axelbest
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-03-20 12:27

    Niestety, też mi jakoś smutno jest patrzeć na to. Każdy quake był zazwyczaj czymś nowym. Może nie były to jakieś wielkie rzeczy, ale co jak co - grafikę każdy Quake miał na wysokim poziomie.
    Quake 1 - potwory utworzone z brył 3D, pełne wsparcie dla rozglądania się góra/dół (a w grach dooomopodobnych i duke'u było to kiepsko rozwiązane)
    Quake 2 - kolorowe źródła oświetlenia
    Quake 3 - krzywe beziera

    A teraz? Niczym mi się to nie różni od UT2007 (no może troszkę ostrzejsze tekstury).

    Sam gameplay nie zachęca mnie za bardzo - a w serię Quake'a grałem sporo i znam ją bardzo dobrze.

    @Dunny - no mało tego quake'a zostało. Niestety :(

    Quake Live dawał radę w 100% - Quake Champions imho - to takie 30~40%

    Skomentuj

    1. SoulRak3r
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-21 14:52

      Zobaczymy. Za wcześnie by oceniać. Ja jestem dobrej myśli bo jednak Quake bliski memu sercu i mam nadzieję na udaną grę - a jak wiadomo jednym podpasuje, innym nie. Zdania na temat Quake były już podzielone za czasów pojawienia się konkurenta w postaci UT więc i tak wszystkim nie dogodzą.
      Jaki by Quake nie był to plany mają wejść tym do esportu a to stawia poprzeczkę wysoko więc jest nadzieja że nie puszczą crapa.

      Skomentuj Historia edycji

  4. Dunny
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-20 15:45

    :/