Na topie

Uncharted 4: Kres Złodzieja z nowym, iście filmowym zwiastunem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Zwiastuny gier Producenci: Naughty Dog

Nowy zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja jest dość krótki i jednocześnie niezwykle dynamiczny. Nieprzypadkowo.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

AA

Ostatnio o Uncharted 4: Kres Złodzieja słyszymy bardzo często. Od kiedy gra uzyskała status gold na dobre ruszyła machina mająca na celu jej promocję.

Właśnie opublikowany został nowy zwiastun. Jest on dość krótki i jednocześnie niezwykle dynamiczny. Nieprzypadkowo. Okazuje się bowiem, iż przygotowany materiał prezentowany będzie w najbliższy weekend w kinach.

 Sony nie precyzuje tego określenia, a wspomina jedynie o „europejskich kinach”. Niezależnie od tego czy sprawa dotyczy również naszego kraju, przygotowana została także polska wersja zwiastuna. Poniżej zobaczyć możecie ją, jak i oryginał.


 


Myślicie, że tak przygotowany zwiastun może zachęcić graczy nie zaliczających się do największych fanów serii? Przypominamy, iż premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja odbędzie się 10 maja.

Źródło: youtube - PlayStation Polska EXTRA, sonyplaystation

Odsłon: 4092 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2016-03-25 20:26

    Rany już nie mogę się doczekać!!! to będzie coś pięknego, piękna przygoda!!! w iście mistrzowskim wykonaniu.

    Skomentuj

  2. MaxDamageDA
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2016-03-25 23:33

    Hype na to zbyt wielki, ale gra wygląda porządnie. Ot taki film przygodowy z przymrużeniem oka :) Szkoda , że nie będzie tego na pc.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-03-26 01:03

      Na PC jest Tomb, choc co prawda trylogii Drake'a moze lizac nogi :P to i tak jest w co pograc i szybk osie nie nudzi.
      U4 zapowiada sie naprawde ciekawie. Po raz kolejny bedzie mozna sie przekonac ze o sile tytulu swiadczy historia i dobra fabula a nie tylko grafika.

      Skomentuj

      1. Porek
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2016-03-26 10:51

        Tomb lizać nogi temu karakanowi xD? Chyba jedynie pod względem ilości fanboyów, bo graficznie to TR pozamiatał.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          7    

          Opublikowano: 2016-03-26 11:49

          dobra idź już zaszyj się tam skąd wylazłeś.

          Skomentuj

        2. Eyesofthesouth
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2016-03-27 14:30

          przy uncharted tomb co najwyzej sie zesrał a nie pozamiatał

          Skomentuj

        3. Eyesofthesouth
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2016-03-27 14:30

          przy uncharted tomb co najwyzej sie zesrał a nie pozamiatał

          Skomentuj

  3. Dziki Nick
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-03-26 14:59

    Zapowiada się świetna gra, szkoda że nie pogram bo kupowanie konsoli dla jednej gry mija się z celem :/

    Skomentuj

  4. Majk83
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-03-26 15:37

    Jako zatwardziały PCtowiec, który grał we wszystkie części Uncharted. Mogę powiedzieć przedmówcą jedno. Biegnijcie zakupić proktohemolan bo będzie was szczypać jeszcze bardziej.

    Skomentuj

  5. 10swistak
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-03-26 20:57

    Również jestem betonowym pecetowcem, ale ograłem trzecią część przygód Nathana i gra była genialna! Jeden z niewielu tytułów, który skłoniłby mnie do zakupu PS4.

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-03-26 21:01

      Skoro tak piszesz to jesteś graczem.

      Skomentuj

  6. dzural
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-03-29 10:45

    Czym się różni Uncharted od Tomb Raider-a ? Natan nie przechodzi orgazmu co sekundę....;)