Na topie

Virtus.pro pokonuje Aristocracy

Autor:
Martyna Szweda

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Tematyka: CS:GO e-Sport Virtus.pro

Jeden krok dzieli "Virtusów" od zamkniętych kwalifikacji do Minora. Choć losy spotkania z Aristocracy wydawały się przesądzone, zespół "MICHA" otrząsnął się w ostatniej chwili, by zatriumfować nad przeciwnikiem.

  • Virtus.pro pokonuje Aristocracy
A A

Aristocracy rozpoczęło grę po stronie anty. "Taz" i spółka świetnie radzili sobie w defensywie, rozpoczynając mecz od zwycięskiej rundy pistoletowej. Po zdobyciu lepszgo ekwpiunku strona broniąca nie odpuszczała, a Virtusi pierwszy punkt uszczknęli dopiero w 7 rundzie .Do zmiany stron "Niedźwiedzie" przegrywały 11:4.  Po przerwie starcie rozpoczęło się od zwycięstwa "Arystokratów", którzy kontynuowali  swoją dobrą passę. Lepszy wiatr dla Virtus.pro przyniósł dopiero pierwszy full. Zespół Rudzkiego zniszczył ekonomie oponenta, dzięki czemu nadrobił kilka oczek. Małymi kroczkami "Niedźwiedzie" odrabiały straty. Przed końcem mapy obie drużyny popełniły sporo błędów i marnowały okazję na proste punkty. Konieczna okazała się dogrywka.

Virtus.pro w walce o Minora

Początek dogrywki przebiegał po myśli Virtus.pro, które dobiło do wyniku 17:16.  Snax i spółka poszli za ciosem i resztkami sił przebili się przez kolejne dwie meczowe rundy zapewniając sobie zwycięstwo w tym trudnym meczu.

W kolejnym starciu ekipa "Snatchy'ego" powalczy o awans z niemieckim Ad Hoc Gaming.

Odsłon: 14222 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. mjwhite
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2019-06-05 07:27

    Ale o co chodzi?

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2019-06-05 08:58

      serio?!?!? stary to jest krótki i prosty tekst o pojedynku dwóch ekip w popularną grę, możesz nie znać drużyn, możesz nie kojarzyć CSa (choć ciężko chyba) ale JAK KUR... MAĆ można pytać o co chodzi?!?!?!? to tak jakby ktoś napisał Ci podstawy matmy, że 2+2 jest 4, że 4-2 jest 2 0x0 itp itd. a Ty byś napisał o co chodzi :D

      Skomentuj

      1. Ari93
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2019-06-05 14:01

        Generalnie troszkę masz rację ale... w tekście chyba nie padło że mowa o CS:GO :D także po prostu zabrakło jednego zdania kto, z kim, gdzie, dlaczego i po co.

        Skomentuj

        1. Po1nter
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2019-06-06 07:14

          Tylko z drugiej strony, po co ktoś wchodzi i czyta artykuł skoro nie wie o czym mowa? A jak już ciekawość go tu zaprowadziła to mógłby skorzystać z google. To nie boli, ja akurat z ciekawości przeczytałem ten artykuł i tak głupiego pytania nie zadałem.

          Skomentuj

          1. gameforever
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2019-06-10 19:33

            otóż to, nie wiesz kto to Virtusi to nie wchodzisz w art. jak wiesz to się nie pytasz o co chodzi
            to tak jakby ktoś napisał, Toronto Raptors prowadzi 3:1 lada moment odbierają tytuł Golden State
            i nagle ale co chodzi, jakie Toronto, w co, jakie 3:1 jak tam piłka do kosza, to co oni rzucili za 3, a drudzy tylko osobistego???
            nie znasz, nie czytasz

            Skomentuj

    2. pablo11
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-06-05 10:40

      No trzeba się przyzwyczaić, że artykuły są pod czytających. Potencjalnie więcej osób interesuje wynik 2 polskich drużyn w meczu ćwierćfinałowym kwalifikacji, do zamkniętych kwalifikacji, do kwalifikacji do dużego turnieju (będących już w pewnym sensie częścią tego turnieju). Aniżeli jakiejś głupim odkryciom w mechanice kwantowej.

      Skomentuj

  2. Radical
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2019-06-05 09:25

    Emocje jak na rybach.

    Skomentuj

    1. gameforever
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2019-06-10 19:31

      jakbyś wiedział jaką tam gotówką obracają to byś zrozumiał, że tam są obecnie większe emocje niż w polskiej piłce