Na topie

W co gramy w ten weekend #10 - wideo

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Długi weekend – marzenie się spełnia! Tyle godzin, które można przeznaczyć na granie…bez oglądania się na piękną pogodę. Po prostu żyć nie umierać!

 • W co gramy w ten weekend #10 - wideo
A A

W co nasza szalona paczka będzie grała w ten, jakże miły, przedłużony weekend? Tym razem wszyscy postanowiliśmy wyskoczyć na moment w kosmos…Wszyscy? No nie do końca. 

Inicjatorem naszej kosmicznej wyprawy był Maciej. To on pierwszy bawił się Oculus Rift i  Detached. Potem gadał i gadał jak świetnie wypada to połączenie. Nie było więc innego wyjścia - każdy musiał sam spróbować.

W starciu z VR Tomek niestety wymiękł…Bojąc się, że drugi raz tego dnia zobaczy swoje śniadanie postanowił się oddalić. Usiadł gdzieś w kącie i zaczął bawić się Monument Valley 2. Tak go to wciągnęło, że pewnie do teraz tam siedzi.

Marcin w tym tygodniu stwierdził kategorycznie, że grać nie będzie. Czemu? Bo zaniedbał swoje procesory, płyty główne, zasilacze i karty graficzne i musi trochę pobyć z nimi sam na sam. Wiecie, walczy o związek. Marcinie, w pełni to rozumiemy.

Mariusz to twardy zawodnik. Motyle w żołądku nie powstrzymały go wcześniej od zabawy z goglami VR, to i w weekend nie odwiodą go od grania w Detached. Zresztą czym jest jeden oddany posiłek przy bezmiarze kosmosu?

Patryk też postanowił udać się w kosmos. Tylko chyba pomylił tytuły. Patrząc na to jak dobrze bawi się przy Nyan Cat Lost in Space mamy duże obawy o stan jego zdrowia psychicznego. No bo kto byłby w stanie zdzierżyć tyle słodyczy na raz? 

A wy jakie macie plany na weekend? Podzielcie się z nami w komentarzach!

Źródło: informacja własna

Odsłon: 3345 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij
 1. sebmys
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-06-16 12:53

  Polecam grę C.A.T.S. - fajna zabawa :D

  Skomentuj

  1. Filippo386
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-06-17 00:46

   Chwila...jak można coś takiego nazwać grą?

   Bez obrazy, ale w tej "grze" wygrywa się posiadając lepszy lvl części do pojazdu, potem nic nie robisz i patrzysz jak twój pojazd walczy, walczy, walczy....przegrywa, ulepszasz go...i tak wchodzisz w błędne koło które cię nudzi już po godzinie gry :(

   Już bardziej kreatywną grą jest Clash Royale ;)

   Skomentuj Historia edycji

 2. PITUCH1
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-17 03:01

  bo3 skończone :)

  Skomentuj

 3. Wojciech Kulik
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2017-06-17 11:20

  Ja nadrabiam zaległości. Jakoś wcześniej nie było okazji, a było teraz w Goldzie, więc najwyższy czas na przejście Ryse: Son of Rome. ;)

  Skomentuj

 4. pawluto
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-17 19:47

  Atic Atac ....ZX Spectrum+

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!