Gry

W Cyberpunk 2077 można będzie wybrać się poza miasto

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-08-27

Na targach Gamescom 2018 ujawniono kilka ciekawych informacji związanych z Cyberpunk 2077. Okazuje się, że podczas rozgrywki można będzie odwiedzić peryferia Night City.

Zgodnie z zapowiedziami Cyberpunk 2077 pojawił się na targach Gamescom 2018, ale ponownie to co najciekawsze działo się za zamkniętymi drzwiami. Na szczęście twórcy ujawnili kilka nowych informacji i trzeba przyznać, że jeszcze bardziej podsycają one apetyty graczy.

Głos bardzo często zabierał Richard Borzymowski, producent gry. To od niego dowiedzieliśmy się, że Cyberpunk 2077 jest już grywalny od początku do końca. Dodatkowo zdradził, iż podczas rozgrywki można będzie wybrać się poza miasto. Do tej pory mówiono jedynie o Night City, ale okazuje się, że twórcy przygotują także peryferia tego ogromnego (przynajmniej wedle zapowiedzi) miasta.

„Jest miasto, ale jest też pewien stopień peryferii. Nie budujemy niewidzialnej ściany za ostatnim budynkiem w mieście, ponieważ całkowicie zepsułoby to możliwość zanurzenie się w świecie. Miasto znajduje się na zachodnim wybrzeżu Kalifornii, jest pustynia, może być coś jeszcze, a po drugiej stronie mamy morze.”

Inną wartą odnotowania informacją ujawnioną na targach w Kolonii jest to, że w pracach nad grą uczestniczy były profesjonalny gracz Counter Strike - Łukasz „LUq” Wnęk. Jak łatwo się domyślić, pomaga on w przygotowaniu modelu strzelania.

Wprawdzie na publiczny pokaz rozgrywki cały czas czekamy, ale my mieliśmy okazję rzucić na nią okiem podczas Gamescom 2018. Niezwykle pozytywne wrażenia przedstawiliśmy w artykule.

Źródło: vg247

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  System strzelania nie bedzie ten z CSa. Niektorzy zle interpretuja newsa.

  Tam pracuje osoba ktora w esporcie grala w CSa, co oznacza tyle, ze gosc ma doswiadczenie i moze wniesc sporo dobrego.
 • avatar
  Zaczęli nadawać o 11:00 twitch.tv/cdprojektred
 • avatar
  System strzelania w CSie był najlepszy. Między innymi dlatego przestałem grać w PUBG. Strzelanie było masakryczne.
 • avatar
  gameplay juz jest na twichu
 • avatar
  Inną wartą odnotowania informacją ujawnioną na targach w Kolonii jest to, że w pracach nad grą uczestniczy były profesjonalny gracz Counter Strike - Łukasz „LUq” Wnęk. Jak łatwo się domyślić, pomaga on w przygotowaniu modelu strzelania.

  Nie żeby coś, ale model strzelania w CS jest kiepski i stary bo każdy następny CS wychodził z myślą, żeby starym wyjadaczom łatwo było się przesiąść. Mam nadzieję, że typek ogarnia też inne gry z realistyczniejszymi mechanizmami. W innym przypadku, oby był tam tylko dla celów wizerunkowych :P
  Zaloguj się
  -2