Gry

W Fortnite trwa już Halloween

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-10-28

W ramach najnowszej aktualizacji, Epic Games wzbogaciło grę o kilka ciekawych elementów.

Halloweenowe atrakcje w grach nie są niczym zaskakującym. Podobnie jak to, że pojawiły się w Fortnite, gdzie zdają się pasować doskonale.

W ramach ciągłego rozwoju gry, Epic Games udostępniło kolejną i zarazem największą do tej pory aktualizację. Wprowadza ona szereg poprawek i nowości zarówno do Fortnite, jak i darmowego trybu Battle Royale. Nic dziwnego, ponieważ wiemy, że cieszy się on dużym zainteresowaniem.

W kontekście przywołanego już Halloween, gracze nastawiać mogą się na odwiedzenie Heksylwanii, nową misję, dodatkowe zadania, ale także na upiornych przeciwników (dyniowy pustak, kradziej-wampir) i 8 nowych halloweenowych bohaterów. Do tego między innymi dodatkowe bronie i szereg mniejszych elementów.

„Witajcie, fani Fortnite, w naszej największej (i najstraszniejszej) aktualizacji do tej pory! Zawiera ona upiorne materiały do kampanii Ratowanie Świata i trybu Battle Royale, a ponadto nowe funkcje kosmetyczne w Battle Royale!”


Źródło: epicgames

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz wypieprzaj na forum religijne i nie narzucaj nikomu co ma obchodzić albo ma nie obchodzić.
  Zaloguj się
 • avatar
  Apeluję do wszystkich Polaków aby odrzucili Halloween raz na zawsze!!! To jest pogańskie święto które jest bardzo niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci i młodzieży!!!
  Przebieranie się za Zombie, wampiry, wilkołaki może doprowadzić do prawdziwego opętania duszy przez szatana!!!
  Zamiast Halloween obchodźmy i propagujmy Dzień Zaduszny który jest poświęcony wspomnieniu i modlitwie za wszystkich zmarłych!!!
  Dzieciom przebranym w straszne stroje którzy przyjdą do was po cukierki w to pogańskie święto należy wytłumaczyć że Halloween nie jest naszym świętem i nie wolno pod żadnym pozorem go obchodzić!!! Niech przyjdą w Dzień Zaduszny przebrani za świętych i aniołów i wtedy dopiero będą mogli liczyć na coś słodkiego!!!
  A Halloween niech na wieczność wyląduje tam gdzie jego miejsce czyli na śmietniku historii!!!

  http://www.ceszke.pl/
  Zaloguj się
  -19