Na topie

War Thunder 1.85 - największa aktualizacja w tym roku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Gaijin Entertainment gra sieciowa MMO

Oto skrót tego, co trafia do gry War Thunder wraz z aktualizacją 1.85 „Supersonic”. Trzeba przyznać, że trochę tego jest.

 • War Thunder 1.85 - największa aktualizacja w tym roku
A A

Przeszło 50 nowych maszyn i trzy mapy – tak prezentuje się najnowsza i zarazem największa w tym roku aktualizacja gry War Thunder: 1.85 „Supersonic”.

Aktualizacja 1.85 przede wszystkim wprowadza do gry War Thunder nową, szóstą erę maszyn latających. Składają się na nią samoloty poruszające się z prędkością naddźwiękową lub bliską jej i wyposażone w sterowane na podczerwień rakiety typu powietrze-powietrze. Ekipa Gaijin Entertainment postarała się nawet o stożkowy dym pozostawiany przez jednostki oraz słyszalny z ziemi „grom dźwiękowy”.

War Thunder Supersonic samolot

Drzewko amerykańskie wzbogaci się o F-100D Super Sabre, brytyjskie – o Gloster Javelin Mk 9, a radzieckie – o MiG-19PT. To jednak dopiero początek, bo łącznie aktualizacja „Supersonic” zawiera kilkadziesiąt różnych maszyn. Wśród nich znajduje się prawie 30 włoskich jednostek naziemnych z XX wieku, radziecki czołg T-72A oraz wozy bojowe M3 Bradley i Type 89, a także kilka krążowników i niszczycieli.

War Thunder Supersonic okręt

Oprócz nowych maszyn największa w tym roku aktualizacja wydłuża również listę dostępnych map o trzy pozycje. Pierwszą z nich jest Wietnam (cechujący się gęstą roślinnością i wąskimi ścieżynkami), drugą – Afganistan (inspirowany terenem Kabulu i bazy Bagram), trzecią zaś Ziemia Ognista (specjalnie dla wirtualnych kapitanów). A to już oficjalny zwiastun:

Źródło: Galaktus, Gaijin Entertainment

Odsłon: 2974 Skomentuj newsa
Komentarze

7

Udostępnij
 1. Tomasz Słowik
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-12-18 15:46

  Czemu oni nadal tworzą mapy, które dają dużą przewagę ludziom na ultra low quality settings? Jeśli jest dużo roślinności, to gracze na wysokich ustawieniach będą mieli dużo większy problem z dostrzeżeniem przeciwnika w trybie realistycznym i symulacyjnym niż Ci na bardzo niskich (a ginie się tutaj najcześciej na strzał). Co więcej zdecydowana większość dobrych graczy z mocnymi komputerami i tak ma wyłączoną trawę i najmniejszy zasięg generowania małych obiektów (murki, krzaczki itd). W trakcie rozgrywek klanowych (tutaj dywizjonowych) mieliśmy obowiązek obniżać jakość grafiki, bo inaczej dawało się przeciwnikowi sporą przewagę.

  Skomentuj

  1. kombajn
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-12-18 17:26

   Może dlatego że ludzie (tacy jak np ja) grający dla przyjemności chcą mieć normalnie, ładnie wyglądająca grę i grafikę mają ustawioną na max i nie zamierzają oszukiwać?

   Skomentuj

   1. tarzinio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-19 06:46

    Gdyby to miało być oszustwo, to by nie było możliwości wyłączenia takich rzeczy jak np trawa.

    Skomentuj

    1. FennPL
     Oceń komentarz:

     2    

     Opublikowano: 2018-12-19 07:27

     właśnie o to chodzi że nie powinno być możliwości wyłączenia tego
     Obecnie odsetek komputerów które naprawdę muszą mieć ULQ
     jest znikomy
     ktoś musiałby mieć padło pokroju jakiegoś słabego pdc

     Skomentuj

   2. Tomasz Słowik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-20 15:04

    W tym momencie jesteś na przegranej pozycji. Do grania sobie dla przyjemności nie jest to problem, ale przypominam, że to gra z rozgrywkami e-sportowymi. Również podczas bitew dywizjonowych jesteś zmuszony do "oszukiwania". Wystarczyłoby zastąpić krzaki sprite'ami, ale od lat tego nie zrobili i raczej nie zrobią.

    No i jednak jazda 5 minut przez wielką mapę tylko po to, by dostać strzał przez pół lasu jest irytująca, gdzie na powtórce widać, że typek trafił Cię przez 4 rzędy krzaków.

    Skomentuj Historia edycji

 2. jeomax.co.uk
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-12-19 10:23

  "Wreście" ;-)
  Tyle sie mowilo o szostej erze - ja nie mam jeszcze piatej dobrze rozbudowanej, szosta chyba skompletuje latem. Straszliwy kombajn sie zrobil z tej gry (moze to i dobrze): samoloty, statki, czolgi, ostatnio helikoptery. Az sie boje ciagnac aktualizacji, pewnie wazy kilka(nascie ?) GB.

  Skomentuj

  1. shamoth
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-12-20 09:25

   Ja tam się zastanawiam kiedy wejdzie piechota wraz z pojazdami które umożliwią jej przemierzanie map. Nie ma to jak dostać nie wiadomo skąd Javelinem albo zostać oświetlonym wiązką dla śmigłowca czekającego za wzniesieniem ;P

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!