Na topie

Microsoft rozpoczyna przedsprzedaż systemu Windows 8.1 - sprawdź ceny

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

Kategoria: Systemy operacyjne Tematyka: Windows 8 Windows 8.1 Producenci: Microsoft

Firma Microsoft rozpoczęła przedsprzedaż sytemu Windows 8.1, którego premiera odbędzie się już 18 października.

windows 8.1 system oferta przedsprzedaż cena

AA

Firma Microsoft na kilkanaście dni przed zbliżającą się premierą długo zapowiadanego systemu Windows 8.1 poinformowała o uruchomieniu jego przedsprzedaż (pre-order).

System Windows 8.1 jest co prawda darmową aktualizacją dla posiadaczy legalnych kopii systemu Windows 8, aczkolwiek będą mogły bezpośrednio sięgnąć po niego również osoby posiadające inne wersje systemu.

Premiera systemu została zaplanowana na 18 października, kiedy to do sprzedaży trafi tradycyjna wersja pudełkowa dostępna w sklepach. Dzień wcześniej, możliwość darmowej aktualizacji do Windows 8.1 otrzymają posiadacze systemu Windows 8.

Nadchodząca wersja systemu Windows, według zapewnień giganta z Redmond ma naprawić błędy i problemy, z jakimi borykali się użytkownicy w przypadku Windows 8. Wiemy już, że pojawi się m.in. przycisk Start, udoskonalony i odświeżony interfejs, większe możliwość personalizacji, czy też funkcja Help + Tips. Jeżeli ciekawią Was nowości, jakie pojawiły się w wersji RTM systemu Windows 8.1, to koniecznie sprawdźcie nasze ostatnie publikacje na ten temat.

windows 8.1 pro przedsprzedaż wygląd pudełka

Wracając jednak do głównego tematu, system Windows 8.1 jest już dostępny w formie zamówienia przedpremierowego w sklepie internetowym Microsoft Store. Jak się okazuje, wersja podstawowa systemu Windows 8.1 została wyceniona na 119,99 dolarów, natomiast wersja Windows 8.1 Pro na 199,99 dolarów.

Planujecie przesiadkę na nadchodzącą wersję systemu Windows?

Źródło: MicrosoftStore, TheNextWeb, NeoWin

Odsłon: 25513 Skomentuj newsa
Komentarze

55

Udostępnij
  1. Mateusz Tomczak
    Oceń komentarz:

    22    

    Opublikowano: 2013-10-03 21:06

    Czuję po kościach, że klienci rzucą się do zakupów ;)

    Skomentuj

    1. radzab7
      Oceń komentarz:

      33    

      Opublikowano: 2013-10-03 21:07

      Jak reksio na warzywa :)

      Skomentuj

      1. vilku664
        Oceń komentarz:

        -29    

        Opublikowano: 2013-10-03 21:10

        Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

        albo jak ksiądz na ministarnta xD

        Skomentuj

        1. klosz007
          Oceń komentarz:

          7    

          Opublikowano: 2013-10-03 21:26

          No ksiądz na ministranta to się raczej rzuca właśnie, jak to w Seksmisji tzw. chyba nienajlepszy przykład ;)

          Skomentuj

        2. Michal94
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-10-03 22:23

          Twój komentarz kogoś obraża, szacunku proszę... To że w kilku przypadkach to prawda nie można mówić o wszystkich księżach, jest to złe ale są też księża którzy raczej nie dopuścili się tego więc to trochę nie okej wobec nich... Ja tam z szacunku omijam to dlatego radzę tobie też...

          Skomentuj

          1. Danketch
            Oceń komentarz:

            12    

            Opublikowano: 2013-10-03 23:54

            on miał akurat na myśli tych księży, których to dotyczy :P

            Skomentuj

          2. axelbest
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2013-10-04 08:00

            Bogobojnym ludziom mówię stop - a księży, którzy świadomie rezygnują z seksu (a jak wiadomo i tak wiele księży to robi- tylko poza swoim miastem) - uważam za chorych. Poza tym jest wolność słowa i ja też uważam że najwięcej zwyrodnialców jest w kościołach.

            Skomentuj

          3. malyedgar
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2013-10-04 08:21

            Zawsze mi się zdawało, że to w więzieniach ich jest najwięcej + psychiatryki, ale skoro anonimowy Koleś w necie napisał że w Kościołach to nie pozostaje mi nic innego tylko się zgodzić.

            Żałosne jest to co się teraz robi z Kościołem, czym Wy żałosne polaczki zajmiecie się jak Wam ten Kościół zamkną? Okaże się, że to nie on był winny i nawet nie przemyślicie tego do końca tylko znów sobie kozła ofiarnego poszukacie. Tak jak Wam wasze zielonowyspowe media w łeb wcisną, ŻAL! Pozabijacie się byle ten drugi miał gorzej zawistnicy popaprani.

            Skomentuj

          4. mjwhite
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2013-10-04 09:19

            wiadomo że chodzi o pieniądze z byle pedzia niewiele ściągnął a tutaj jest okazja oskarżyć kurię i wyrwać trochę grosza. ŻAŁOSNE

            Skomentuj

          5. darry dooman
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2013-10-04 12:55

            ...niech zamykają, po co on komu, przynajmniej ludzie lepiej wydają te pieniądze i może zaczną myśleć samodzielnie zamiast słuchać zacofanego kleru. Dzisiaj ksiądz to nie zawód, to orientacja seksualna.

            Skomentuj

          6. malyedgar
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2013-10-04 13:51

            Powiedz mi chłopczyku, Kto dał Ci prawo do takich ocen? Masz jakieś wykształcenie, napisałeś lub przeczytałeś jakąś publikację naukową popartą dowodami? Czy po prostu dowiedziałeś się z mediów, bo przecież kłamstwo powtarzane wystarczającą ilość razy zamienia się w prawdę? Jeśli to drugie to współczuję Ci z całego serduszka, pieniaczu.

            Skomentuj

          7. azbestor
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-10-04 15:09

            Drogi Edku, właśnie kłąmstwo powtarzane od ponad tysiaca lat jest podstawą kk i czarnej mafii. A że zdecydowana większość księży nie ugania się za dzieciakiami, to oczywista oczywistość. Czarne owce i możemy sobie mity dorabiać. Niemcy mieli najlepsze czołgi, nad Wisłą mieliśmy cud (czytaj jeden pseudo marszałek ZSRR olał elementarne zasady wojowania) i krasnoludki są.

            Skomentuj

          8. malyedgar
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2013-10-04 18:29

            WFT?! Mówię o ocenianiu i generalizowaniu w wykonaniu poprzednika, który nie ma kompetencji, żeby wogóle się wypowiadać, a Ty mi tu jakieś farmazony. Pierdzielenie o dupie Maryni, weźcie się za prawdziwe problemy w Polsce z nie pitu-pitu o niczym.

            Skomentuj

          9. moorell
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-10-04 16:07

            A kto dał klerowi prawo oceniania innych? Wybacz ale sami się proszą o takie oceny.

            Pozatym nie róbmy z bm onetu, dajmy spokój ludzie...

            Skomentuj

          10. malyedgar
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2013-10-04 18:32

            Przecież nie piszę nic o klerze, tylko zwracam się do Cepa, który nie ma prawa tak gadać, nasłuchał się TV i innego gówna i trąbi bo mu się wydaje.

            OK. już skończyłem, nie znoszę zasranej zaściankowości i mułu umysłowego. Sorry;)

            Skomentuj

          11. iras584
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-10-07 11:39

            Cały ten wątek od trzeciego postu włącznie powinien zostać usunięty przez moderatora. Zmarnowałem tylko czas na czytanie tych Waszych bredni nie na temat.

            Skomentuj

          12. malyedgar
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2013-10-04 08:22

            Przecież sam napisał o kilku przypadkach, po co się powtarzasz? Nic nie wnosisz nowego do dyskusji.

            Skomentuj

  2. Szymon331
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-10-03 21:25

    Tak bardzo... nie.

    Skomentuj

    1. impulse_101
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2013-10-04 08:15

      Szczerze to nie wiem czemu ten hejt na win8...
      Zainstalowalem i okazalo sie ze 90% tego co czytalem w necie to mega bzdury. Przycisk start jest z funkcjami panel sterowania, uruchom etc wystarczy tylko kliknac na start prawym przyciskiem myszy zamiast lewym a lista sie rozwinie.
      Menadzer zadan pokazuje tylko uruchomione programy ok, zaznaczasz opcje zaawansowane i juz masz rozbudowany nawet lepszy menadzer niz win7.
      Metro UI jest super sprawa jesli chcemy polaczyc sie z naszego smartfona przez pulpit zdalny z domowym PC a jestesmy np w pracy/szkole.
      Windows podczas instalacji od razu wykrywa siec wifi i , instaluje jakies wstepne sterowniki, nawet YT ma automatycznie wgrany flash, odtwarza mp3 oraz filmy HD, jest skype... generalnie na samym czystym OSie mozna juz spokojnie pracowac.
      Jak dla mnie bardzo fajny system, ludzie tylko sa lemingi i powtarzaja po innych wyczytana opinie na necie.

      Skomentuj

      1. Johny6
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-10-04 09:12

        Win8 to faktycznie fajny system. Przede wszystkim dlatego, że w swoim działaniu jest identyczny jak Win7. Korzystam z niego od kilku miesięcy - na przemian z siódemką - i oprócz tych zupełnie niepotrzebnych kafelków oraz upierdliwego zamykania nie widzę różnicy. Windows 8 to jest Windows 7 ze spieprzonym interfejsem. Ale wciąż to jest dobry system.

        Skomentuj

        1. impulse_101
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-10-04 09:50

          dlaczego upierdliwe zamykanie?
          Win8.1 jest PPM start -> shut down or sign out -> shut down.
          W win7 jest LPM start -> shut down -> shut down.

          Chyba ze upierdliwosc ma polegac na innym przycisku myszy? bo tak to roznicy nie ma.

          Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2013-10-04 15:05

        Podobnie mysle, sporo tyh wszystkich problemow zwiazanych z win8 to jakies legendy ktore przenoszone sa przez ludzi ktorzy dalej jada na winxp (ktory tez byl dobrym systemem) a ktorzy nigdy nie widzieli win8 na zywca.
        Kwestia przywykniecia to 2 dni i juz metro nie przeszkadza a jest sporo rzeczy ktore znacznie ulatwiaja zycie.
        Przycisk start ? yyyy, nie pamietam czy wczesniej z niego korzystalem tak naprawde.
        Nie ma co narzekac, system jest spoko

        Skomentuj

      3. przemek2503pl
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-10-06 21:39

        Tez mam i jest niezły :-) nie narzekam.

        Skomentuj

  3. mjwhite
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2013-10-03 21:32

    "długo zapowiadanego" .... bez przesady

    Skomentuj

  4. Fen-X
    Oceń komentarz:

    15    

    Opublikowano: 2013-10-03 21:39

    a ja mam win7 a nastepny na jakiego przeskocze to bedzie jakis Linux, jedyna blokada jaka byla - brak obslugi gier i programow - odchodzi powoli w niepamiec... zrobie to tylko zeby utrzec nosa kapitalistycznemu systemowi

    Skomentuj

    1. Eternal1
      Oceń komentarz:

      10    

      Opublikowano: 2013-10-03 21:53

      Dokładnie. Zostaję przy Win7 64bit ale kolejny będzie już otwarty OS.

      Dlatego też z wielką nadzieją patrzę na Project Mantle który ma szansę strącić DirectX z pozycji lidera PC Gamming API.
      Oczywiście za wcześnie tak wyrokować ale jeszcze chyba nigdy nie było ku temu lepszych warunków niż teraz. Valve mocno prze w Linuxa i co raz szybciej przerabia kolejne tytuły w OpenGL.
      EA/Dice stwierdzają wprost że DX11.2 wymięka przy silniku ich najnowszym FrostBite3. Pierwsza prezentacja tej technologii oraz porównania względem DX11.2 zobaczymy w grudniu.

      Czuję koniec dominacji Windows-a oraz DirectX, wiele lat to trwało ale wciąż rosnące ograniczenia napędzane ślepą pogonią za zwiększeniem sprzedaży oraz mizerna wydajność wreszcie dają skutki które można była przewidzieć.

      Tak trzymać :)

      Skomentuj

      1. wake_up
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2013-10-04 09:11

        Szczerze wątpię w sukces Mantle:
        - nikt do tej pory nie potwierdził że zostanie ono wydane na GNU/Linux;
        - jest to niskopoziomowe API które potrafi gadać tylko i wyłącznie z GCN - nie wiem w jaki sposób mogłoby zacząć gadać z NVIDIA - słowo niskopoziomowe jest tutaj kluczem;
        - Steam na GNU/Linux jest zagarnięte przez OpenGL i togl od NVIDIA;

        Mantle może i jest ciekawym pomysłem aby ułatwić przenoszenie kodu między konsolami, ale na PC się nie sprawdzi bo tu większy kawałek tortu ma NVIDIA.

        Skomentuj

        1. Eternal1
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-10-04 10:53

          A jaki ten "kawałek tortu" PC będzie po premierach nowych konsol gdzie gry będą pisane pod GCN?

          Skomentuj

          1. wake_up
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2013-10-04 12:13

            Chcesz powiedzieć, że twórcy gier zignorują istnienie NVIDIA oraz z pieniążków które dostaliby ze sprzedaży gier graczom uzbrojonym w ich karty? :D
            Lub: że wszyscy gracze uzbrojeni w karty NVIDIA zaraz po premierze next-genów wyrzucą swoje karty do kosza i kupią GCN? :D
            Taaaaaak...

            Skomentuj

          2. Eternal1
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2013-10-04 13:11

            To Twoje "Taaaak" to miała być ironia czy jak bo nie łapie.

            Sam jestem ciekaw decyzji i ruchów nVidii.
            Fakty są takie że jeśli ktoś chce wypuścić grę na PC oraz konsole to pisze pod GCN. Optymalizowanie pod nVidię będzie po prostu nieopłacalne bo ograniczy się jedynie do części rynku gamming-owego PC.

            Ile jest tytułów PC only? garstka w ujęciu całości.
            I nie ma się co dziwić bo jeśli studio może niewielkim nakładem pracy (a to ma właśnie jeszcze uprościć Mantle) wypuścić swoją grę na nieporównywalnie większy rynek konsol opartych na X86-64 + GCN to... resztę można sobie dopowiedzieć...

            IMO nVidię ratuje rynek profesjonalny.

            Skomentuj

          3. wake_up
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2013-10-04 13:43

            Tak, ironia.

            Firmy nie zrezygnują z dużego rynku graczy posiadających NVIDIA. NVIDIA nie zrezygnuje ze swojego kawałka tortu.

            Mantle jest kompatybilne z DirectX HLSL więc portowanie do DirectX pewnie nie będzie trudne.

            Inna sprawa że Microsoft nie zgodziłby się na Mantle gdyby stanowiło ono dla niego i jego DirectX jakiekolwiek zagrożenie, także nie bój żaby :).

            Skomentuj

    2. jeomax.co.uk
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2013-10-03 21:55

      Nikt nie zakazuje Ci uzywac jednoczesnie Win i Lin. Ludzie to jak czasem wyskocza z ta przesiadka, to mnie plecy bola :)

      Skomentuj

          1. vitapy
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-10-04 15:08

            Prawdą jest - Android-a nie będzie na PC, bo nie takie były założenia tego systemu, ale w kwestii szpiegowania ... to jest na równi z M$ Windows.

            Przyszłością może zostać Ubuntu, ich jednorodny interface zastosowany od telewizorów, smartfonów, tabletów i kończąc na PC wraz z ich wersjami serwerowymi robi ogromnie pozytywne wrażenie - to jest filozofia której M$ nie udało się osiągnąć bez oporów której rzeszy użytkowników tych typów urządzeń. Jak tej wizji Mark Shuttleworth nie popsuje swoimi nietypowymi pomysłami z tworzeniem kolejnych podziałów na rynku opensource, to będzie strzał w dziesiątkę, bo będzie miał za sobą spory potencjał developerów i zadowolonych użytkowników.

            Skomentuj

          2. grewest
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-10-06 20:18

            ubuntu z tym swoim unity wysyła dane do amazona więc wole minta albo open suse

            kde jest przyszłością maksymalna personalizacja i na pulpicie możesz mieć linuxa mac :)

            Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-10-04 11:10

        A ja siedze od jakiegos czasu na MC OSX i nie narzekam ;))) rany ludzie mamy tyle systemow kazdy niech sobie wybierze co mu odpowiada ;)) wiadomo ze kazdy by chcial duzo i za darmo, ale niestety tak nie ma ;)

        Skomentuj

      1. wake_up
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-10-04 09:29

        Przeskoczyłeś 18 lat temu a używasz Ubuntu i śmiesz twierdzić że możesz wyłączać system "z palca" bez ryzyka "rozjechania się" systemu plików?
        Litości!

        Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2013-10-04 11:12

          Ta dokladnie o tym samym pomyslalem, wylaczyc od tak system z palca ;] taaaaaa ;]

          Skomentuj

          1. vitapy
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2013-10-04 15:22

            Ciekawe, owszem system plików w linuxie jest ciężko popsuć ale ... jak w pewnej reklamie jest "Takie rzeczy to tylko w ... ZFS", a portowanie do linux-a nie jest jeszcze skończone, więc lepiej używaj w menu "Wyłącz komputer".
            PS. Na marginesie nowy system plików w Windows który się pojawił ogromnie mi przypomina ReiserFS, nawet nazewnictwo coś mi przypomina ( ReFS), ale to chyba mi się zdaje, bo taka korporacja nie jest piratem i kradnie niczyich pomysłów ;)

            Skomentuj

    3. Johny6
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-10-04 09:14

      Jeśli nie lubisz kapitalizmu, przestaw się na jakiś system rodem z Korei Północnej. Linuksa też zrodził kapitalizm.

      Skomentuj

  5. Rashton
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2013-10-03 21:40

    Przedsprzedaż dopiero.. Jak dobrze być studentem :) . Mam system ze 2 godziny dopiero, co zauważyłem od razu: ogłaszany wielce przycisk start, trochę w metro się zmieniło, a po instalacji oczojebna tapeta. Zobaczymy za jakiś czas czy rzeczywiście jakieś usprawnienia w stosunku do 8 zostały wprowadzone

    Skomentuj

  6. raffal81
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2013-10-03 21:52

    A ja pobiore, aktualizacje bo dlaczego nie ;)))

    Skomentuj

  7. .sizeer.
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2013-10-03 22:29

    Menu start.

    Skomentuj

  8. StartX_pl
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2013-10-03 22:46

    200 dolców za przycisk start??

    Skomentuj

    1. vitapy
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-10-03 23:01

      A co Ty myślałeś, że tak za darmo Ci go oddadzą ;). Obecnie jest tendencja powrotu za "dopłatą", coraz więcej jest notebooków z matową matrycą co do obecnej chwili było nie do pomyślenia. Jak już przywykniemy do obrazu, a nie refleksów otoczenia to będzie nawrót na glare, bo jakoś te kafelki nie chcą się przesuwać po matowej powierzchni .....

      Skomentuj

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-10-04 17:47

      a co za 200 dolcow tylko przycisk kupujesz ? nie rozumiem Cie.
      Chyba piszesz t ow odniesieniu do win 8, ale tam masz aktualizacje za free.

      jesl iw systemie operacyjnym widzisz tylko przycisk start, to faktycznie te 200 dolcow nie jest dla Ciebie - pomijam fakt ze w newsie masz tez wersje za 120$

      Skomentuj

      1. vitapy
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-10-04 17:54

        Dwie wypowiedzi przed Twoją, to ironia - tak tylko wtrącam, bo widzę że nie załapałeś :)

        Skomentuj

  9. michalb1985b
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2013-10-03 23:15

    nie ma dramatu - można sobie staruszka XP aktualizować do wersji BOX na 350 zł.nie najgorzej

    Skomentuj

  10. Vibe_UK
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-10-03 23:24

    Przycisk START w DLC do systemu - tego jeszcze nie grali hahahhaha :)

    Skomentuj

  11. Virtus
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-04 00:45

    Poczekam na W9, może trochę wrócą do rozumu do tego czasu.

    Skomentuj

  12. Alien5
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-10-04 08:27

    Co wy tak narzekacie na Microsoft. Wszyscy siedzą na Windowsie i marudzą - typowi polacy. Pewnie jeszcze 90% wypowiadających się tutaj ma pirackie kopie, bo szkoda tych 200zł na system.
    Znacie powiedzenie, że "nie sra się do własnego gniazda"? Nikt was nie zmusza do Windowsa.

    Microsoft idzie do przodu i Windows 8 był próbą zrewolucjonizowania okienek. Czy udało się? Każdy oceni sam.
    Wg. mnie Windows 8 świetnie się obsługuje na sprzęcie z ekranem dotykowym. Interface desktopowy na myszkę, no cóż - nie wyszedł im, ale po to jest Win 8.1 i 9, żeby to wszystko dograć i naprawić. Nie od razu Rzym zbudowano.

    Skomentuj

    1. mjwhite
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-10-04 11:04

      FCKGW-RHQQ2-........

      Skomentuj

    2. Yorge
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2013-10-04 12:59

      Hmmm... jak pierwszy raz toto zobaczyłem i wypróbowałem to miałem wrażenie że 70% okienek prosi w następnym kroku o numer karty kredytowej.

      Ale po konfiguracji (czytaj: wywaleniu) kafelek, nawet wygodnie się z tego korzysta. Przede wszystkim system sprawia wrażenie lekkiego (na i3 z 4GB) oraz uruchamia się niemal błyskawicznie.
      I za to ode mnie MS ma plusa.

      Skomentuj

  13. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-10-04 09:15

    Owszem zgodzę się się kafelki może i są rewolucją na smartfonach i tabletach, ale na pewno nie na komputerze. Ok zrobili win 8 z kafelkami na desktopa jest fala krytyki że nie pasuje to w win 9 powinni powrócić do zwykłego pulpitu i go ulepszać.

    Skomentuj

  14. chmielx12
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-10-04 11:18

    Mam dla was ciekawostkę. Przez Microsoft był prowadzony kurs dla programistów w C# (same podstawy). Były dokładnie 4 zajęcia. Nawet nie trzeba było na nich siedzieć, wystarczyło wpisać się na listę obecności. Dzięki temu kursowi dostałem Visual Studio 2013, Windows 8.1 (na zawsze) i kilka programów typu office itp. Więc trochę chęci i można zyskać kilka fajnych programów całkowicie za darmo.

    Skomentuj

    1. Kiciulek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2014-01-06 04:32

      Jedynym mankamentem W8.1 jest brak sterowników i gorsza kompatybilność ze starszymi aplikacjami oraz kartami rozszerzeń. Trzeba czekać na łaskę bądź niełaskę producentów sprzętu.