Na topie

Wiosenne Spotkania 2017 za nami

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: IT Konferencje i szkolenia IT

Dziś, po raz szesnasty już odbyła się konferencja pt. „Wiosenne Spotkania z S4E”. To ciekawe wydarzenie dla przedstawicieli firm z branży IT.

 • Wiosenne Spotkania 2017 za nami
A A

Dziś w Hotelu Warszawianka w Serocku odbyła się konferencja pt. „Wiosenne Spotkania z S4E”, nad którą serwis benchmark.pl objął patronat medialny. Podczas wydarzenia trenerzy biznesu i liderzy branży IT w Polsce podzielili się z gośćmi swoją wiedzą i doświadczeniami oraz przedstawili najważniejsze obecnie zagadnienia z własnej perspektywy.

Podczas konferencji głos zabrali między innymi dyrektorzy generalni S4E (integratora biznesów dostawców i partnerów) i ABC Data (dystrybutora sprzętu elektronicznego) oraz dyrektorzy polskich oddziałów Dell EMC (producenta komputerowych systemów przetwarzania danych) oraz Huawei (producenta sprzętu i rozwiązań telekomunikacyjnych).

O ochronie danych osobowych opowiadał mecenas Tomasz Osiej, a o innowacjach technologicznych w sektorze finansowym Piotr Puczyński. Wśród prelegentów pojawili się również Marcin Wajda z Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego, Marek Pszonka z Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz trenerzy biznesu Wojciech Gabryelczyk i Adam Dębowski.

Kierowane do prezesów, dyrektorów i menedżerów Wiosenne Spotkania odbywają się już od kilkunastu lat. To nie tylko szansa na poszerzenie swojej wiedzy, ale też na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z liderami branży IT. Tematem przewodnim w tym roku stały się „Wyzwania 2017”, a podstawowe pytania, na jakie szukano odpowiedzi, brzmiały: „Gdzie w Polsce faktycznie dokonuje się cyfrowa transformacja?” oraz „Jak generować biznes przy osłabieniu rynku publicznego?”.

Patronatem honorowym wydarzenie objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło: inf. własna

Odsłon: 2295 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. ElFi_
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-04-25 08:26

  Trener biznesu? Co to za nowomoda?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!