Technologie i Firma

Wiosenne Spotkania 2017 za nami

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-04-24

Dziś, po raz szesnasty już odbyła się konferencja pt. „Wiosenne Spotkania z S4E”. To ciekawe wydarzenie dla przedstawicieli firm z branży IT.

Dziś w Hotelu Warszawianka w Serocku odbyła się konferencja pt. „Wiosenne Spotkania z S4E”, nad którą serwis benchmark.pl objął patronat medialny. Podczas wydarzenia trenerzy biznesu i liderzy branży IT w Polsce podzielili się z gośćmi swoją wiedzą i doświadczeniami oraz przedstawili najważniejsze obecnie zagadnienia z własnej perspektywy.

Podczas konferencji głos zabrali między innymi dyrektorzy generalni S4E (integratora biznesów dostawców i partnerów) i ABC Data (dystrybutora sprzętu elektronicznego) oraz dyrektorzy polskich oddziałów Dell EMC (producenta komputerowych systemów przetwarzania danych) oraz Huawei (producenta sprzętu i rozwiązań telekomunikacyjnych).

O ochronie danych osobowych opowiadał mecenas Tomasz Osiej, a o innowacjach technologicznych w sektorze finansowym Piotr Puczyński. Wśród prelegentów pojawili się również Marcin Wajda z Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego, Marek Pszonka z Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz trenerzy biznesu Wojciech Gabryelczyk i Adam Dębowski.

Kierowane do prezesów, dyrektorów i menedżerów Wiosenne Spotkania odbywają się już od kilkunastu lat. To nie tylko szansa na poszerzenie swojej wiedzy, ale też na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z liderami branży IT. Tematem przewodnim w tym roku stały się „Wyzwania 2017”, a podstawowe pytania, na jakie szukano odpowiedzi, brzmiały: „Gdzie w Polsce faktycznie dokonuje się cyfrowa transformacja?” oraz „Jak generować biznes przy osłabieniu rynku publicznego?”.

Patronatem honorowym wydarzenie objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Źródło: inf. własna

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Wojtek, o jakiej wiośnie Ty piszesz? Co Ty na Hawajach przebywasz? Bo u nas w Polsce panuje sroga Zima.
  • avatar
    Trener biznesu? Co to za nowomoda?