Na topie

Milion graczy World of Warships: Legends

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Liczba graczy, którzy dali szansę konsolowemu World of Warships: Legends, przekroczyła już milion. Oto nowości, które trafiają do nich w drugiej połowie maja.

  • Milion graczy World of Warships: Legends
A A

Wargaming może mówić o kolejnym sukcesie. Zaledwie miesiąc temu World of Warships: Legends zadebiutowało w programie wczesnego dostępu, a już teraz licznik kont osiągnął siedmiocyfrową liczbę. W ręce tych graczy tymczasem oddano garść nowości.

World of Warships: Legends to konsolowa (i dostosowana do charakterystyki tych urządzeń) wersja wojennej gry sieciowej poświęconej morskim bitwom z udziałem najsłynniejszych okrętów ubiegłego wieku. Firma Wargaming pochwaliła się, że na Xbox One i PlayStation 4 liczba graczy przekroczyła już 1 000 000, choć tytuł ten wciąż znajduje się w fazie wczesnego dostępu. 

World of Warships: Legends infografika

Aby to uczcić, twórcy wprowadzili do gry pierwszą kampanię. Za wykonywanie misji i zadań można zgarnąć najrozmaitsze nagrody (w tym kamuflaże, mnożniki doświadczenia, insygnia dla dowódców czy dni konta premium), a nagrodą główną jest Atlanta – amerykański krążownik premium.

W World of Warships: Legends pojawiły się również: darmowy zestaw i zestawy startowe. – „Niektóre z nich mogą zawierać amerykański pancernik Texas, brytyjski niszczyciel Campbeltown, kapitana Willis Lee wraz z kredytami, dublonami, kontem premium i kamuflażami” – tłumaczy Wargaming.

World of Warships: Legends screen

Jeszcze w tym miesiącu doczekamy się również premiery trzech kolejnych okrętów premium. Będzie to brytyjski pancernik HMS Warspire, amerykański pancernik Arizona oraz japoński niszczyciel Kamikaze. Co poza tym? – „Zespół deweloperski pracuje teraz nad dalszymi usprawnieniami i ulepszeniami tytułu dla graczy, aby przyjemność z walki na morzach i oceanach była jeszcze większa” – dodał producent.

A wy jesteście wśród tych graczy, którzy pomogli osiągnąć ten wynik?

Źródło: Wargaming

Odsłon: 3685 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!