Na topie

Wszystkie najważniejsze elementy Days Gone na jednym materiale wideo

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Producenci: Bend Studio

Premiera Days Gone odbędzie się już 26 kwietnia. Okazuje się, że w trakcie rozgrywki można będzie spotkać naprawdę liczne hordy przeciwników.

 • Wszystkie najważniejsze elementy Days Gone na jednym materiale wideo
A A

Równo dwa tygodnie dzielą nas od premiery Days Gone. To jeden z najciekawiej zapowiadających się tytuł tego roku, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę te na wyłączność PlayStation 4. Właśnie pojawiła się kolejna okazja do tego, aby o nim wspomnieć.

Na kanale PlayStation Access opublikowano obszerny materiał prezentujący najważniejsze elementy związane z rozgrywką w Days Gone. Poza kwestami, które poruszano już wcześniej, zdradzono tu kilka ciekawostek. Chociażby tę, iż niektóre hordy nieumarłych będą składały się nawet z 500 osobników. Istotne wydaje się w tym kontekście, iż zabite osobniki nie będą „odradzać się”.

Nie zawsze dobrym wyborem okażą się bezpośrednie starcia, poza skradaniem się i wykorzystaniem cichej broni można będzie zastawiać pułapki. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że duże znaczenie odegra tu motocykl głównego bohatera.


Premiera Days Gone odbędzie się już 26 kwietnia. Jak zostało wspomniane, gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Warto nadmienić, iż nieco wcześniej przeczytamy jej recenzje. Twórcy poinformowali, iż embargo na publikacje wygaśnie 25 kwietnia

Źródło: PlayStation Access

Odsłon: 4436 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. raffal81
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-04-12 15:13

  Już się nie mogę doczekać ;) podobno klimat zajefajny w grze ;)

  Skomentuj

 2. Chong-li
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2019-04-12 15:27

  Po Red Dead Redemption 2 moja poprzeczka z zachwycania się nowymi Sanboxami urosła bardzo wysoko,jestem ciekaw jakie wrażenie zrobi na mnie Days Gone i jak będzie mi się grało po tych 120 godzinach spędzonych na dzikim zachodzie.

  Skomentuj Historia edycji

  1. raffal81
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2019-04-12 16:15

   A mnie RDR2 znudził, piękny sandbox ale strasznie powolna akcja ;) dla relaksu w sam raz, ale potrzebuje coś gdzie będzie więcej emocji ;P

   Skomentuj

 3. Chong-li
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2019-04-12 16:52

  Ja akurat jesli chodzi o sandboxy to lubię się nimi delektować żeby za szybko się nie skończyły i czuć swobodę ruchu a nie tylko przeć przez siebie ale nie ma takiej opcji żebym nie kupił jakiegoś exa na konsolę sony chodz przyznam się Rdr:2 przeszedłem na xbox one x na sony nie kupiłem no ale to nie gra na wyłączność tylko wydana na obu konsolach i być może zostanie wydana na PC,natomiast jeśli PS5 zaoferuje tak jak mówią plotki kompatybilność wsteczną to na pewno dokupię Rdr:2 również we wersji na Playstation.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!